X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna a kiedy masz odstawic dupka? Chyba nie bierze sie go juz po terminie @?

  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin @ mam na jutro a odstawić miałam w czwartek ale nie odstawiamy bo chciałabym iść w Nowym cyklu do innego lekarza a nie dam rady iść w poniedziałek ani wtorek więc mam nadzieję że ta wstrętne @ zamiast przyjść jutro przyjdzie np we wtorek Al o w środę. Dziś jest równo 14 dni po owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 wrote:
    Termin @ mam na jutro a odstawić miałam w czwartek ale nie odstawiamy bo chciałabym iść w Nowym cyklu do innego lekarza a nie dam rady iść w poniedziałek ani wtorek więc mam nadzieję że ta wstrętne @ zamiast przyjść jutro przyjdzie np we wtorek Al o w środę. Dziś jest równo 14 dni po owu
    Ale przecie lepiej isc do nowego gin nawet poczatkiem nowego cyklu niz koncemstarego. Usg nawet podczas @ zrobi jak nie przezpochwowe to zwykle. Bedzie widac jak sie endozluszcza itd. Nie rozumiem w tym momencie tego przeciagania. Czy nie kazali Ci w klinice dostarczyc wyniku bety 14dp IUI? U mnie to byl obowiazek zapisany w umowie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 wrote:
    Ooo no to nieźle, u mnie w zasadzie można umówić się z tygodnia na tydzień.
    Jeszcze raz zapytam czy jeśli biorę nadal dupka to dostanę @ o czasie czy później?
    Pytasz kolejny raz a odpowiedz juz padla: kazdy organizm jest inny, mozesz dostac wczesniej a mozesz pozniej, nikt tego nie wie.

  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bogna87 wrote:
    Ooo no to nieźle, u mnie w zasadzie można umówić się z tygodnia na tydzień.
    Jeszcze raz zapytam czy jeśli biorę nadal dupka to dostanę @ o czasie czy później?

    ja kiedyś dostałam @ jeszcze w trakcie brania dupka, jak @ miała przyjść to była niezależnie czy brałam czy już nie, dupek nigdy nie wydłużył mi cyklu. Za to luteina działała tak że @ była zawsze po odstawieniu jej nigdy w trakcie.

    Bogna87 lubi tę wiadomość

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam wczoraj wieczorem Waszą dyskusję na temat nasienia. Nie pisałam nic bo musiałam przetrawić odwołaną IUI.
    Anuśla nie robiliśmy posiewu z nasienia, dzięki. Pod koniec marca będziemy robić ogólne badanie i posiew też zrobimy do tego test HBA i może DNA.

    pszczola2000 mój mąż miał już kilka razy badane nasienie i różnie to bywało ( 20mln, 24mln, 8mln, 14,6mln, 10,41mln i ostatnie 5,99mln wszystkie wyniki w 1ml ) ten ostatni wynik prawdopodobnie z powodu przegrzania a przynajmniej mam taką nadzieję, najpierw coś go brało więc pił teraflu a ostatecznie kupił sobie ocieplane spodnie i bardzo często w nich chodził, a w dniu IUI jechał godzinę z podgrzewaniem fotela po prostu zabił plemniki, o czym pózniej się dowiedziałam.

    My na IV raczej się nie zdecydujemy, dlatego liczymy że leki pomogą. Poza tym do tej pory nie brał nawet witamin a morfologia z 3% podskoczyła na 11% a jedyne co zmienił to przestał pić napoje gazowane, teraz pije tylko wodę i bardzo ograniczył słodycze nic więcej.

    Anuśla, Selina lubią tę wiadomość

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • angi_o Ekspertka
    Postów: 195 50

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam kiedyś ale dla przypomnienia - mam syna ( 10 lat ), urodzony 2 tyg. po terminie przez c.c. Zaszłam w ciążę naturalnie po 4 latach starań, mąż w tym szczęśliwym cyklu miał leukocyty 0,4 , morfologia 3% i 19mln w 1ml ( ale wtedy norma była powyżej 20mln ).

    Selina, pszczola2000 lubią tę wiadomość

    zrp0egz2shs65ya0.png
    24.11.2018 1 IUI :(
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ale przecie lepiej isc do nowego gin nawet poczatkiem nowego cyklu niz koncemstarego. Usg nawet podczas @ zrobi jak nie przezpochwowe to zwykle. Bedzie widac jak sie endozluszcza itd. Nie rozumiem w tym momencie tego przeciagania. Czy nie kazali Ci w klinice dostarczyc wyniku bety 14dp IUI? U mnie to byl obowiazek zapisany w umowie
    Otóż to, właśnie chcę iść do giną na początku cyklu, sby go nie zmarnować czyli fajnie by było jakby @ wytrwala do wtorku bo mogę iść dopiero środa lub czwartek no a jak nie wytrwala no to trudno. Właśnie wtedy powiem w Klinice o wyniku iui. I pogadam też z seminoloviem o tym starym nasieniu.

  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angi_o wrote:
    ja kiedyś dostałam @ jeszcze w trakcie brania dupka, jak @ miała przyjść to była niezależnie czy brałam czy już nie, dupek nigdy nie wydłużył mi cyklu. Za to luteina działała tak że @ była zawsze po odstawieniu jej nigdy w trakcie.
    Dziękuję Ci za odp :)

    angi_o lubi tę wiadomość

  • Justyska1986 Ekspertka
    Postów: 191 101

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem nowa, wczoraj podeszłam do pierwszej inseminacji aid czekamy teraz jak to się wszystko ułoży, aid na pękniętym pęcherzyku, zobaczymy może się uda, ale nie mam wielkich nadziei.

    Mallagga, Selina, Salma lubią tę wiadomość

    2004 ciąża naturalna-syn
    2007 ciąża naturalna-syn
    Starania od 2017,m brak plemników
    Moje wszystkie badania ok
    2019 01 11 pierwsze aid☹️
    2019 02 05 drugie ☹️
    ,, I choćby pogasły wszystkie światła.... nie pozwól zgasnąć nadziei ". Przerwa w staraniach
  • Justyska1986 Ekspertka
    Postów: 191 101

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badanie książkowe wszystkie, problem z M, zero plemników do zapłodnienia, stąd decyzja o aid, ja było u was jeżeli chodzi o aid, któraś miała na pękniętym pęcherzyku?

    2004 ciąża naturalna-syn
    2007 ciąża naturalna-syn
    Starania od 2017,m brak plemników
    Moje wszystkie badania ok
    2019 01 11 pierwsze aid☹️
    2019 02 05 drugie ☹️
    ,, I choćby pogasły wszystkie światła.... nie pozwól zgasnąć nadziei ". Przerwa w staraniach
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska1986 wrote:
    Ja badanie książkowe wszystkie, problem z M, zero plemników do zapłodnienia, stąd decyzja o aid, ja było u was jeżeli chodzi o aid, któraś miała na pękniętym pęcherzyku?
    U mnie to wygląda tak samo, pierwsza wizyta we wtorek, ile czekałas od pierwszej wizyty do AID?
    Kciuki mocne!! Czyli 26 testujesz?

  • Justyska1986 Ekspertka
    Postów: 191 101

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza wizyta była 12 grudnia i odrazu usg i zlecenie na badania jedne przed miesiączką drugie w 1 dc potem byłam 8 stycznia ale pęcherzyk miał 17mm dostałam receptę na zastrzyk który zrobiłam 9 późno wieczorem, a 15 raniutko inseminacja

    2004 ciąża naturalna-syn
    2007 ciąża naturalna-syn
    Starania od 2017,m brak plemników
    Moje wszystkie badania ok
    2019 01 11 pierwsze aid☹️
    2019 02 05 drugie ☹️
    ,, I choćby pogasły wszystkie światła.... nie pozwól zgasnąć nadziei ". Przerwa w staraniach
  • Justyska1986 Ekspertka
    Postów: 191 101

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 rano nie 15 sorry

    2004 ciąża naturalna-syn
    2007 ciąża naturalna-syn
    Starania od 2017,m brak plemników
    Moje wszystkie badania ok
    2019 01 11 pierwsze aid☹️
    2019 02 05 drugie ☹️
    ,, I choćby pogasły wszystkie światła.... nie pozwól zgasnąć nadziei ". Przerwa w staraniach
  • Justyska1986 Ekspertka
    Postów: 191 101

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam brać od dziś przez 10 dni progesteron później test

    2004 ciąża naturalna-syn
    2007 ciąża naturalna-syn
    Starania od 2017,m brak plemników
    Moje wszystkie badania ok
    2019 01 11 pierwsze aid☹️
    2019 02 05 drugie ☹️
    ,, I choćby pogasły wszystkie światła.... nie pozwól zgasnąć nadziei ". Przerwa w staraniach
  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Justyska. Miałaś usg przed Aid? Z tego co piszesz wszystko wygląda dobrze :) i musisz mieć nadzieję, bo jeśli jej nie masz to jaki to ma sens? Sama pomyśl. Gdzie się leczycie?

  • Justyska1986 Ekspertka
    Postów: 191 101

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak miałam usg, lekarz powiedział że pęcherzyk już pękł i robimy na pękniętym że trafiliśmy w samą porę, tak twierdził, lecz się w gamecie na podzamczu koło Kielc

    2004 ciąża naturalna-syn
    2007 ciąża naturalna-syn
    Starania od 2017,m brak plemników
    Moje wszystkie badania ok
    2019 01 11 pierwsze aid☹️
    2019 02 05 drugie ☹️
    ,, I choćby pogasły wszystkie światła.... nie pozwól zgasnąć nadziei ". Przerwa w staraniach
  • Justyska1986 Ekspertka
    Postów: 191 101

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieję jest tylko obawiam się czy nie było za późno na zapłodnienie, lekarz powiedział że jest dobrze ze nasienie silne itd.

    2004 ciąża naturalna-syn
    2007 ciąża naturalna-syn
    Starania od 2017,m brak plemników
    Moje wszystkie badania ok
    2019 01 11 pierwsze aid☹️
    2019 02 05 drugie ☹️
    ,, I choćby pogasły wszystkie światła.... nie pozwól zgasnąć nadziei ". Przerwa w staraniach
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyska1986 wrote:
    Nadzieję jest tylko obawiam się czy nie było za późno na zapłodnienie, lekarz powiedział że jest dobrze ze nasienie silne itd.

    Witaj.
    Ja nigdy nie trafilam na pekniety pecherzyk zawsze na calych.
    A tego czy jest za pozno czy nie to nikt nie wie niestety... mozna tylko gdybać sobie :)
    Trzymam kciuki.

  • Bogna87 Przyjaciółka
    Postów: 318 49

    Wysłany: 12 stycznia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem właśnie zwolenniczką iui na peknietym lub pekajacym pęcherzyku więc w moim przekonaniu bardzo dobrze. Mam nadzieję że za 2 tygodnie będziesz skakać pod niebo z radości. :) ja też liczę się w Gamecie tylko w rzgowie koło Łodzi i mi tam nie robią usg przed inseminacja. A pomyśleć by można że jak to gameta i to gameta to powinni robić tak samo. Ile płacisz za Aid tam?

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ