X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_gda wrote:
    Masakra :-( Myślałam ostatnio o tym, że pomimo wszystkich refundacji i ewentualnych dofinansowań, to nadal jest bardzo droga procedura, na którą przy dużym wysiłku finansowym może sobie pozwolić pewnie mniejszość ludzi w tym kraju.
    W pierwszej chwili pomyślałam ile za te pieniądze zrobiłabym w domu ale pomyślałam tak dlatego że wydałam a efektu nie ma w brzuchu ale mam nadzieję że kiedyś powiem że to tylko pieniądze i że warto było.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te koszty są porażające, bo tak jak piszecie, sama procedura i leki to jedno, ale mam za sobą prawie pięć lat starań, podczas których wydałam już gruuuube tysiące... Wczoraj przygotowywałam dokumenty do kliniki i przeglądałam rachunki. Nawet nie chciało mi sie tego zliczać.
    Dlatego jak mi lekarz będzie proponować jakieś kolejne próby, albo inseminację, to powiem od razu, że już nie chcę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Dziewczyny A jak to wygląda w przypadku dofinansowania, jeśli jest już przyznane? Co ono obejmuje? Czy to wygląda tak, ze np przy punkcji place mniej?

    Lindalia,

    ja przy wizycie kwalifikacyjnej płaciłam ponad 1500 zł. W tej cenie mieliśmy pakiety badań + karioptypy.
    Później przy punkcji płaciłam ok. 700 zł. Nie miałam transferu świeżaka, bo miałam hiperstymulację.
    Za transfer mrożaka nie płaciłam nic poza kosztem embryoglue, na które się zdecydowaliśmy. Mamy jeszcze 6 zarodków na zimowisku i koszt mrożenia za rok 2020 też był ujęty w dofinansowaniu.
    Pozostałe koszty to były badania w międzyczasie - estradiol, progesteron, beta, morfologia itp.
    Wizyta potwierdzająca ciążę i kolejna kontrolna w trakcie odstawienia leków to koszt po 200 zł.
    Tak to wyglądało w tym roku z dofinansowaniem z lubuskiego.

    Dużo niestety kosztują leki, tak jak Dziewczyny pisały, sam prolutex min. 150 zł/ tydzień, a ja brałam go sześć albo siedem tygodni. Zastrzyki przed punkcją też nie były tanie :/
    Aktualnie zostało mi nawet nieotwarte opakowanie metypredu i ok. 30-40 tabletek luteiny 100 mg.
    Jeżeli któraś z Was potrzebuje, chętnie oddam, jeśli nie, zutylizuję :)

    Dobuska, wcześniejszych lat starań, wizyt, badań i leków nie liczę nawet, bo szkoda mi nerwów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2021, 12:22

  • Ma_gda Ekspertka
    Postów: 224 126

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    W pierwszej chwili pomyślałam ile za te pieniądze zrobiłabym w domu ale pomyślałam tak dlatego że wydałam a efektu nie ma w brzuchu ale mam nadzieję że kiedyś powiem że to tylko pieniądze i że warto było.
    W trakcie te koszty bolą, ale tak jak piszesz - jak jest efekt, to pewnie przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Mam nadzieję, że doczekamy tego momentu :-)

    Mania30, dobuska lubią tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_gda wrote:
    W trakcie te koszty bolą, ale tak jak piszesz - jak jest efekt, to pewnie przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Mam nadzieję, że doczekamy tego momentu :-)
    Tak, to prawda o tych kosztach się jakoś zapomina ale też chce się zapomnieć :D

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to pochwalę się Wam, że od kilku dni czuję regularne ruchy Malucha :) wcześniej to były jakieś delikatne muśnięcia i nawet było mi przykro, że minął dwudziesty tydzień, a ja nie czuję tego, o czym pisze większość przyszłych mam. Mój lekarz mówił jednak, że nie ma reguły i każda kobieta poczuje to w swoim czasie, a teraz jak się kładę wieczorem spać, to mam wrażenie, że w brzuchu trwa niezła impreza :)

    _meva_, MonikA_89!, Ula30, dobuska lubią tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na USG, wszystko ok (odpukać). Podobno ma być dziewczyna 😉 zobaczymy, co powie Nifty.

    Asiemka, _meva_, Karr, Kassssia, MonikA_89!, Ula30, dobuska lubią tę wiadomość

    Danadana
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszty w niektórych przypadkach są faktycznie przerażające :/ Mania wierzę, że do Ciebie też uśmiechnie się szczęście i będziesz mogła o nich kiedyś zapomnieć :)

    3jgxcsqva773duy4.png
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja dziś byłam na USG, wszystko ok (odpukać). Podobno ma być dziewczyna 😉 zobaczymy, co powie Nifty.
    O kurcze szybko Ci Pani powiedziala. U mnie w piatek nie bylo nic widac, dr mowil, ze gdyby nie Sanco to z usg raczej nie daloby się określić :) coś tam mrygało troszke ale to raczej sila autosugestii :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2021, 14:57

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Olka2304 Ekspertka
    Postów: 245 154

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    Dziś robiłam badania immunologiczne trombofilia toczeń nadkrzepliwosc itd sporo tego a któraś pytała z Kujaw gdzie wychodzi najtaniej. Udało mu się zrobić wszystko w jednym miejscu i najtaniej wyszlo w Vitalabo u Stachury niecały 1000zl. Nie wiem czy to jeszcze jest potrzebne ale pisze w razie co.
    Ja kiedyś pytałam ale mi chodziło o kir oraz hla-c jakby ktoś robił to najtaniej w medgen , w Invimed cena 1300 a w medgen 677 więc parę stówek do przodu

    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
    02.06 - 462 g ❤️👧
    08.04- crl 7.1
    30.03 badania prenatalne 👶 crl 5.5 niskie ryzyka
    21.03 👶crl 3.64
    28.02 USG mamy ❤️
    ⏸️30 dc Bhcg 3.02 774,
    ⏸️32 DC bhcg 5.02 1612
    💉 Szczepienia limfocytami
    Rozjechane cytokiny , Kir AA, komórki NK 24,5 %
    ❄️ 13.11.2020 transfer nieudany
    Transfer 17.08.2020 - nieudany
    💉in vitro - sierpień 2020
    ⛔Mutacja C677T , PAI I

    zi13hqvka2bu7x6k.png
  • Saja Autorytet
    Postów: 1069 337

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Saja, dziękuję 😘😘 Staram się podejść rozsądnie do wyprawki, tym bardziej, że trzeba zaopatrzyć dwójkę maluchów. Przeglądam też wyprzedaże. Wczoraj udało mi się upolować ręczniki kąpielowe w smyku za pół ceny 😬 Była też promka na adapter do pasa samochodowego i pieluszki tetrowe. Siostra rodzi na dniach i mówiła, że mam się wstrzymać z ubrankami 50-56, bo jej synek do kwietnia/mają pewnie i tak z nich wyrośnie. Na razie mam tylko bodziaki ze Star wars, tak pod Emka 😅

    Oglądałam też wczoraj mebelki dziecięce i głowę miałam kwadratową. Widziałam, że pokoiki dla maluchów urządza się raczej na jasno, tylko że my z kolorem białym niespecjalnie się lubimy :P O ile biało-dębowe łóżeczko mi się podoba, to białe fronty szafek już niekoniecznie. Muszę pojechać do jakiegoś meblowego sklepu, może przyjdzie natchnienie 😅

    My poszliśmy w ikeę i rzeczywiście w białe meble. Dzieci mają taki pierdylion kolorowych rzeczy, że baza może być mdła;) Na pewno musisz mieć dużo miejsca na zabawki. Ja się zarzekalam, że nie będę kupować nic podwójnie, bo to bez sensu i przez pierwszy rok mi się to udało. W drugim roku życia dziewczyny zaczęły tak walczyć ze sobą o zabawki, że się poddaliśmy i mamy np. dwa koniki bujane, dwa samochody, dwa wózki dla lalek, dwa skoczki🙄

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%

    Starania od 1.1.2016
    11.2016 - diagnoza OAT
    5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
    1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
    4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
    5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
    1.2019- rodzą się nasze córki
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    A tak w ogóle to pochwalę się Wam, że od kilku dni czuję regularne ruchy Malucha :) wcześniej to były jakieś delikatne muśnięcia i nawet było mi przykro, że minął dwudziesty tydzień, a ja nie czuję tego, o czym pisze większość przyszłych mam. Mój lekarz mówił jednak, że nie ma reguły i każda kobieta poczuje to w swoim czasie, a teraz jak się kładę wieczorem spać, to mam wrażenie, że w brzuchu trwa niezła impreza :)
    Wczoraj przez cały dzień, do późnego wieczora mieliśmy włączaną muzykę w mieszkaniu. Nasze ulubione rockowe klimaty. Maluchy się tak pobudziły, że prawie spać w nocy nie mogłam, cały czas szaleństwo i kopanie 😅 W pewnym momencie czułam, że mój brzuch jest jak taka wysoka okrągła galaretka, bo cały drgał. Chłopaki znają się na muzyce 😜♥️

    Ula30, Asiulka84, Asiemka, _meva_ lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kosztów badań przed punkcją czy transferem, to ja mam pakiet w Luxmedzie i w pewnym momencie zaczęłam prosić gina o skierowania. Dostałam np na całą wirusologię, krzepliwość krwi, sód, potas, itp. Badania robiłam w ramach abonamentu, więc też trochę kasy zostało w kieszeni. Stwierdziłam, że zapytać nie zaszkodzi i się udało, więc polecam, jak macie gdzieś ubezpieczenia.

    Dzisiaj zamówiliśmy dla chłopaków furę 😁😜 Stanęło na Valco snap duo sport. Przekonał mnie swoją niewielką wagą i łatwym prowadzeniem. Niektórych wózków to nawet unieść nie mogłam, próbując podjechać pod wyimaginowany krawężnik! Takie kobyły ciężkie! Siłowanie się Z wózkiem, przy mojej wadze piórkowej, wyglądało pewnie komicznie :P
    No i zdecydowanie lepsze w moim odczuciu są wózki w układzie "jeden obok drugiego". Jak próbowałam w prowadzić taki "jeden za drugim", to się czułam trochę jak motorniczy 😅 No i dziecko z tyłu nic nie widzi, więc kolejny argument "przeciw".

    Jeszcze musimy ogarnąć mebelki i największe koszty będą z głowy. Uff :) Mam nadzieję, że maluchy jeszcze trochę w brzuszku posiedzą, żebym zdążyła się ogarnąć z wyprawką. No i że nie będę musiała leżeć w 3 trymestrze 🙏 Z drugiej strony już chcę wiosnę i odliczanie dni do spotkania 😍 Ahhh te hormony

    Asiulka84 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja dziś byłam na USG, wszystko ok (odpukać). Podobno ma być dziewczyna 😉 zobaczymy, co powie Nifty.
    Super 🙂. Który to już tydzień ? Nie chciałabyś ustawić suwaczka? 😀 Ja jestem ciekawa czy u mojego malucha jutro będzie widać płeć.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saja wrote:
    My poszliśmy w ikeę i rzeczywiście w białe meble. Dzieci mają taki pierdylion kolorowych rzeczy, że baza może być mdła;) Na pewno musisz mieć dużo miejsca na zabawki. Ja się zarzekalam, że nie będę kupować nic podwójnie, bo to bez sensu i przez pierwszy rok mi się to udało. W drugim roku życia dziewczyny zaczęły tak walczyć ze sobą o zabawki, że się poddaliśmy i mamy np. dwa koniki bujane, dwa samochody, dwa wózki dla lalek, dwa skoczki🙄
    Akurat dwa samochody czy dwa wózki to jestem w stanie zrozumieć :P Będziemy też dążyć do tego, żeby kupować różne zabawki, ale np. z tej samej serii, np jeden dostanie pluszowego Yodę a drugi BB 8 😅 No ale wiadomo, plany to jedno a życie życiem. Zobaczymy jak nam się uda. Może będą mieli inne zainteresowania od małego i problem sam się rozwiąże 😬 Odkryłam natomiast, że Emek nie może wchodzić do sklepu z zabawkami, bo zaczyna szaleć 😅 W sobotę oglądał zdalnie sterowane samochody i już planował, że kupi chłopakom jak tylko zaczną stabilnie siedzieć. A jak wszedł do działu z klockami LEGO, to musiałam go siłą wyciągać 😂

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Co do kosztów badań przed punkcją czy transferem, to ja mam pakiet w Luxmedzie i w pewnym momencie zaczęłam prosić gina o skierowania. Dostałam np na całą wirusologię, krzepliwość krwi, sód, potas, itp. Badania robiłam w ramach abonamentu, więc też trochę kasy zostało w kieszeni. Stwierdziłam, że zapytać nie zaszkodzi i się udało, więc polecam, jak macie gdzieś ubezpieczenia.

    Dzisiaj zamówiliśmy dla chłopaków furę 😁😜 Stanęło na Valco snap duo sport. Przekonał mnie swoją niewielką wagą i łatwym prowadzeniem. Niektórych wózków to nawet unieść nie mogłam, próbując podjechać pod wyimaginowany krawężnik! Takie kobyły ciężkie! Siłowanie się Z wózkiem, przy mojej wadze piórkowej, wyglądało pewnie komicznie :P
    No i zdecydowanie lepsze w moim odczuciu są wózki w układzie "jeden obok drugiego". Jak próbowałam w prowadzić taki "jeden za drugim", to się czułam trochę jak motorniczy 😅 No i dziecko z tyłu nic nie widzi, więc kolejny argument "przeciw".

    Jeszcze musimy ogarnąć mebelki i największe koszty będą z głowy. Uff :) Mam nadzieję, że maluchy jeszcze trochę w brzuszku posiedzą, żebym zdążyła się ogarnąć z wyprawką. No i że nie będę musiała leżeć w 3 trymestrze 🙏 Z drugiej strony już chcę wiosnę i odliczanie dni do spotkania 😍 Ahhh te hormony
    Bardzo zgrabny wózek 🙂. Niech się dobrze prowadzi z chłopcami. Ja miałam okazję najeździc się tym baby joggerm city select podwójnym (układ jeden za drugim-tramwaj) i miałam wrażenie że taki dlugiwozek znosi mi na nierównym terenie z jakby miał się przewrócić na bok. Więc układ obok siebie będzie pewnie wygodniejszy pod tym względem.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Super 🙂. Który to już tydzień ? Nie chciałabyś ustawić suwaczka? 😀 Ja jestem ciekawa czy u mojego malucha jutro będzie widać płeć.
    Kciukasy za wizytę! ✊🍀 U mnie na prenatalnych
    11+0 lekarka mówiła, że na pewno jest jeden chłopiec a z drugi też jej się wydaje, że będzie chłopcem, no ale pewności nie ma. No i się sprawdziło :P Jak się maluchy ładnie ustawią to jest szansa coś dojrzeć!

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Kciukasy za wizytę! ✊🍀 U mnie na prenatalnych
    11+0 lekarka mówiła, że na pewno jest jeden chłopiec a z drugi też jej się wydaje, że będzie chłopcem, no ale pewności nie ma. No i się sprawdziło :P Jak się maluchy ładnie ustawią to jest szansa coś dojrzeć!
    Dzięki 🙂. Super, czyli jest realna szansa że może jutro się dowiem ❤

  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka ja tez poczułam ruchy późno, po 20 tc.
    A powiedz mi czy dzwonili do Ciebie w sprawie opłaty za zarodki na zimowisku za 2021?

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Któraś z mam bliźniąt pisała o wózku który idzie łączyć lub jeździć dwoma osobno. Jaka to firma i model? Szukam czegos rok po roku

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
‹‹ 659 660 661 662 663 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ