X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    O kurcze szybko Ci Pani powiedziala. U mnie w piatek nie bylo nic widac, dr mowil, ze gdyby nie Sanco to z usg raczej nie daloby się określić :) coś tam mrygało troszke ale to raczej sila autosugestii :)
    Tutaj doktor też nie była pewna, Nifty wszystko nam rozstrzygnie 😁 choć jakoś wydawało mi się,że jednak chłopak biedzie...ale co ja tam wiem🤷🤣 trochę mnie nerwówki czeka z tymi wynikami. 😬😬

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i_ka wrote:
    Asiemka ja tez poczułam ruchy późno, po 20 tc.
    A powiedz mi czy dzwonili do Ciebie w sprawie opłaty za zarodki na zimowisku za 2021?

    Nie, nikt nie dzwonił :) z wcześniejszych postów wywnioskowałam, że powinnam spodziewać się telefonu, ale póki co cisza.

  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    Nie, nikt nie dzwonił :) z wcześniejszych postów wywnioskowałam, że powinnam spodziewać się telefonu, ale póki co cisza.

    Dziewczyny ja dzwoniłam się dopytywać w sprawie tej opłaty i powiedziano mi, że odezwą się na początku lutego, bo mają dużo programów pozamykanych z zeszłego roku i potrzebują czasu żeby to ogarnąć.

  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki meva za info :)
    Tak przy okazji ja tez miałam kilka krwotoków w ciąży i prawie 3 miesiące plamien/oczyszczania się krwiaka. Z tego powodu spędziłam 3 tygodnie w szpitalu w drugim trymestrze. Piłam ascorvite raz dziennie, ale to nie z zalecenia lekarza, tylko wyczytałam w necie. Generalnie nie wiadomo skąd to krwawienie, ostatnio szukając informacji o mutacji PAI właśnie wyczytałam, ze może powodować krwawienie, wiec być może tutaj należy szukać przyczyny.

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i_ka wrote:
    Dzięki meva za info :)
    Tak przy okazji ja tez miałam kilka krwotoków w ciąży i prawie 3 miesiące plamien/oczyszczania się krwiaka. Z tego powodu spędziłam 3 tygodnie w szpitalu w drugim trymestrze. Piłam ascorvite raz dziennie, ale to nie z zalecenia lekarza, tylko wyczytałam w necie. Generalnie nie wiadomo skąd to krwawienie, ostatnio szukając informacji o mutacji PAI właśnie wyczytałam, ze może powodować krwawienie, wiec być może tutaj należy szukać przyczyny.

    Bardzo mnie martwią te krwawienia.
    Właśnie ja nie mam PAI tylko MTHFR C677T.
    Moja gin przyspieszyła mi badania prenatalne ze środy na jutro, przy okazji sprawdzi co się dzieje.
    Trzymajcie kciuki.

    Ula kciuki za Twoją wizytę ✊

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita92 wrote:
    Hej! Któraś z mam bliźniąt pisała o wózku który idzie łączyć lub jeździć dwoma osobno. Jaka to firma i model? Szukam czegos rok po roku

    Ja pisałam o takim: https://patiimaks.pl/wozki-dla-blizniakow/wozek-spacerowy-connect-2-sztmoskitieraoslona-przeciwdeszczowa-bumprider.html

    Byłam go oglądać w sobotę i jak dla mnie ma dwie wady:
    - małe kółka
    - szerokość 90cm po spięciu 2 wózków

    Co do wózków rok po roku to ten Valco, który dzisiaj zamówiliśmy, też jest polecany. Wtedy zamiast jednej spacerówki montujesz gondolę :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula Meva trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!!! Wiem, ze to wielki stres chociaz nie mialam usg prenatalnego to jak dr cokolwiek u mnie mierzy to mam palpitacje.

    Dobuska Ty wizyte masz chyba jutro tak? :)

    Mania daj znac jak bd miala jakies wyniki bo jestem ciekawa czy cos wyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2021, 08:19

    Mania30, dobuska lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że chyba kupimy Helence dostawke taką na której będzie mogła w razie co sobie usiąść lub stać. Nie wiem czy na sens kupować wózek podwójny. Najwyżej zobaczymy jak Antosia już będzie

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Bardzo mnie martwią te krwawienia.
    Właśnie ja nie mam PAI tylko MTHFR C677T.
    Moja gin przyspieszyła mi badania prenatalne ze środy na jutro, przy okazji sprawdzi co się dzieje.
    Trzymajcie kciuki.

    Ula kciuki za Twoją wizytę ✊
    A bierzesz Clexane albo Neoparin czy nie?

    Danadana
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    A bierzesz Clexane albo Neoparin czy nie?

    Biorę Acard 75 i Clexane 0,4.

    Ja już po usg prenatalnym. Na usg z kluskami wszystko ok.
    Widać dwa krwiaczki przy ujsciu szyjki, także krwawa impreza niestety może się powtórzyć, na szczęście nie zagrażają dzieciom.
    Wynik badania dopiero 27.01 😐

  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Biorę Acard 75 i Clexane 0,4.

    Ja już po usg prenatalnym. Na usg z kluskami wszystko ok.
    Widać dwa krwiaczki przy ujsciu szyjki, także krwawa impreza niestety może się powtórzyć, na szczęście nie zagrażają dzieciom.
    Wynik badania dopiero 27.01 😐
    Super, że z maluchami wszystko dobrze :)
    Ale z tym wynikiem badań to nie rozumiem - myślałam, że jest od razu, a jak się umówiłam na prenatalne to mi powiedzieli, że najpierw pobiorą krew na pappa potem będzie usg, ale cały opis z wynikami krwi otrzymam w ciągu dwóch tygodni...

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • _meva_ Autorytet
    Postów: 319 147

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Super, że z maluchami wszystko dobrze :)
    Ale z tym wynikiem badań to nie rozumiem - myślałam, że jest od razu, a jak się umówiłam na prenatalne to mi powiedzieli, że najpierw pobiorą krew na pappa potem będzie usg, ale cały opis z wynikami krwi otrzymam w ciągu dwóch tygodni...

    Tak, na całościowy wynik trzeba poczekać. Oni wyniki z krwi przeliczają jakoś, później nakładają na pomiary z usg i dopiero jest ten ostateczny wynik, także trzeba się uzbroić w cierpliwość.

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziś dowiedziałam, że krew z Nifty leci do Hongkongu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 więc chyba jednak poczekam też z 2 tygodnie.

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Biorę Acard 75 i Clexane 0,4.

    Ja już po usg prenatalnym. Na usg z kluskami wszystko ok.
    Widać dwa krwiaczki przy ujsciu szyjki, także krwawa impreza niestety może się powtórzyć, na szczęście nie zagrażają dzieciom.
    Wynik badania dopiero 27.01 😐
    Kluchy duże już? 😀. Dobrze, że krwiaki są daleko od maluchów. Ja dopiero o 17:30. Dzięki za kciuki dziewczyny.

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja się dziś dowiedziałam, że krew z Nifty leci do Hongkongu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 więc chyba jednak poczekam też z 2 tygodnie.
    Ja wiedzialam, ze za granice wysylaja ale nie wiedzialam, ze to taka egzotyka O.o
    Ale to 10 dni to realny czas.

    Danadana lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam,że Niemcy. Pielęgniarka mówiła,że ta próbka najdalej pojutrze rano będzie w laboratorium, więc może uda się szybciej, skoro wyniki idą mailem. No, czekamy 🤞🤞🤞

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Staramy się z mężem o drugie dziecko, niestety po wielu nieudanych próbach (szczegóły w moim opisie) nadal nic...teraz nie mam już lewego jajowodu a owulacje jak na złość z lewego jajnika już któryś raz z rzędu. Dzisiaj byłam u mojej pani dr i mówi żeby zrobić monit jeszcze raz, jeśli prawy nie ruszy to zaleca nam invitro. W moim przypadku stymulację nie wchodzą w grę bo robią mi się torbiele które dorastają do sporych rozmiarów i później ciężko mi się ich pozbyć...
    Rozmawiałam z nią o klinice i poleciła Invimed, dr Kuśnierczak. Czy któraś z Was ma może doświadczenie we współpracy z tą Panią dr ? Z góry dziękuje za wszystko informacje!

  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Staramy się z mężem o drugie dziecko, niestety po wielu nieudanych próbach (szczegóły w moim opisie) nadal nic...teraz nie mam już lewego jajowodu a owulacje jak na złość z lewego jajnika już któryś raz z rzędu. Dzisiaj byłam u mojej pani dr i mówi żeby zrobić monit jeszcze raz, jeśli prawy nie ruszy to zaleca nam invitro. W moim przypadku stymulację nie wchodzą w grę bo robią mi się torbiele które dorastają do sporych rozmiarów i później ciężko mi się ich pozbyć...
    Rozmawiałam z nią o klinice i poleciła Invimed, dr Kuśnierczak. Czy któraś z Was ma może doświadczenie we współpracy z tą Panią dr ? Z góry dziękuje za wszystko informacje!
    Hej, ja się leczę u dr Kuśnierczak i polecam bardzo. Rzeczowa, konkretna i bardzo sympatyczna.

    Mowe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak się mniej więcej kształtują koszty: jedna procedura , bez stymulacji ?

  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 19 stycznia 2021, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się leczyłam u doktor Kuśnierczak🥰 bardzo fajna babka! Myślę że te 15 tys. Trzeba mieć na wszystkie badania, leki, wizyty, opłaty za mrożenia. Lepiej żeby przygotować się na więcej niż żeby zabrakło. U nas wyszło więcej ale mąż miał biopsję i dlatego

    Mowe, Nika1 lubią tę wiadomość

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
‹‹ 660 661 662 663 664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ