X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Nie jest to super rzadkie niestety :( ja mialam 8, z tego 5 dojrzalych z tego 3 z wadami :(
    To może nie super rzadkie, ale nasze historie pokazują, że cała procedura może nas niejednokrotnie zaskoczyć zarówno negatywnie jak i pozytywnie!

    dobuska, Marzycielka7, Danadana lubią tę wiadomość

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    To może nie super rzadkie, ale nasze historie pokazują, że cała procedura może nas niejednokrotnie zaskoczyć zarówno negatywnie jak i pozytywnie!
    Otóż to! WIelu ludzi myśli, że in vitro to cudowny zabieg, po którym jest bobas.
    No i po części tak jest, ale to nie jest droga usłana różami.
    Kiedyś koleżance powiedziałam, że będę podchodzić do IVF i ona do mnie napisała niedawno z pytanie, czy już miałam ten zabieg. 😂
    Naprawdę sporo osób myśli, że jedziemy do kliniki, cyk cyk i ciąża za 15 tysiaków... 😂

    Olka2304 lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Otóż to! WIelu ludzi myśli, że in vitro to cudowny zabieg, po którym jest bobas.
    No i po części tak jest, ale to nie jest droga usłana różami.
    Kiedyś koleżance powiedziałam, że będę podchodzić do IVF i ona do mnie napisała niedawno z pytanie, czy już miałam ten zabieg. 😂
    Naprawdę sporo osób myśli, że jedziemy do kliniki, cyk cyk i ciąża za 15 tysiaków... 😂
    Mąż myślał dzisiaj, że z 16 komórek będziemy miec 16 dzieci. Nie żeby nie wiedział jak to wszystko przebiega, bo tłumaczę mu to co chwilę, ale widzicie. 🙊

    dobuska, Mania30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasssia, piękna historia ❤. Dziewczyny, ja na Vinted nie umiem chyba szukać. Tyle rzeczy tam jest 😱. Ale oczywiście zalogowałam się ;).

    Kassssia lubi tę wiadomość

  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Otóż to! WIelu ludzi myśli, że in vitro to cudowny zabieg, po którym jest bobas.
    No i po części tak jest, ale to nie jest droga usłana różami.
    Kiedyś koleżance powiedziałam, że będę podchodzić do IVF i ona do mnie napisała niedawno z pytanie, czy już miałam ten zabieg. 😂
    Naprawdę sporo osób myśli, że jedziemy do kliniki, cyk cyk i ciąża za 15 tysiaków... 😂
    No to jest straszne jak niektórzy postrzegają ten zabieg. U mojego M w rodzinie jedna para zdecydowała się na In vitro długo się starli nie trzymali tego w tajemnicy a to było ok 15 lat temu wtedy to było dopiero zacofanie. W każdym razie strasznie byli krytykowani, naprawdę nieprzyjemnie ich rodzina traktowała oprócz jej mamy. Skończyło się tak że walczyła chyba ze 3 lata, 3 dzieci nie żyje bo jak zaczęły się zarodki przyjmować to płody obumieraly ale w ostateczności ma dwójkę zdrowych dzieci.

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia86 wrote:
    Hej dziewczyny. Mam do Was pytanie. Orientujecie się, czy ma znaczenie jak przyjmuje się leki - chodzi mi głównie o encorton, acard i neoparin oraz glucophage i bromergon. Czy można je przyjmować razem, czy nie powinno się ich łączyć?
    Glucophage przyjmuje do wieczornego posiłku, bromergon na noc. Acard i Neoparin po owulacji, ale mimo to odczuwam spore nudności, mam mega ogromną ochotę na słodycze, dwa razy zwymiotowałam i nie wiem, czy coś źle przyjmuję, czy takie są skutki uboczne i to minie?
    Przeszukałam już chyba cały internet, konsultację lekarza mam dopiero 27. Jeśli możecie, pomóżcie :)
    masz już przypisanego lekarza z kliniki? Zawsze możesz napisać do koordynatorki jeśli jesteś już pacjentką.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Mąż myślał dzisiaj, że z 16 komórek będziemy miec 16 dzieci. Nie żeby nie wiedział jak to wszystko przebiega, bo tłumaczę mu to co chwilę, ale widzicie. 🙊
    😂😂😂😂 bieeeeedny...😂😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 15:01

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    No to jest straszne jak niektórzy postrzegają ten zabieg. U mojego M w rodzinie jedna para zdecydowała się na In vitro długo się starli nie trzymali tego w tajemnicy a to było ok 15 lat temu wtedy to było dopiero zacofanie. W każdym razie strasznie byli krytykowani, naprawdę nieprzyjemnie ich rodzina traktowała oprócz jej mamy. Skończyło się tak że walczyła chyba ze 3 lata, 3 dzieci nie żyje bo jak zaczęły się zarodki przyjmować to płody obumieraly ale w ostateczności ma dwójkę zdrowych dzieci.
    Straszne! :(

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho. U mnie rozkręca się ból jajnika na którym doktor znalazł 10 pecherzy. Mam nadzieję, że to znaczy, że rosną albo się mnożą skurczybyki. 🙏

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    To my mamy podobne podejście jak twój mąż. Pies tylko w budzie w ogrodzie. No a że ja za nic w świecie się nie wyprowadzę z centrum miasta (nie znoszę wsi i przedmieść), to żadnego zwierzaka w domu nie będzie :P Mąż się śmieje, że on to lubi tylko świnkę na talerzu 🙈
    U Ciebie mąż lubi świnkę na talerzu a mój kawałek krowy 😁😂

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    Ja tez taka jestem u mnie możesz jeść z podłogi mój mały piesek nie gubi sierści a ten ze schroniska niestety sporo ale i to znalazłam sposób... kupiłam robót sprzątający lata 2razy dziennie

    Dlatego ja mam dwa maluchy bez sierści ale radocha ogromna 😁
    Mąż mówi ze jeszcze dwojka bobasów i będzie komplet ❤️

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Robot sprzątający to złoto!
    Popieram!


    Ojjj tak zgadzam się
    IRobot i suszarka do prania to moje ulubione sprzęty 😃

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Może po prostu nie jesteś zwierzolubem. To kwestia wyboru i trzeba być w porządku wobec siebie. Jedni nie chcą psa. Inni dziecka. jeszcze inni chcą i psa i dziecko.:D
    Ja też byłam tak wychowana. Ciocia trzymała psy na łańcuchach i karmiła resztkami, ale dzisiaj na samo wspomnienie mi się chce płakać. Kiedyś psy pilnowały gospodarstwa i pewnie z tego wynikały takie zachowania.
    Ja jestem mega empatyczna w stosunku do zwierzaków. Jak widzę, jak psy mieszkają na dworze to kraja mi się serce. Jeszcze pół biedy, jak mają ocieplaną budę i dobre jedzenie. Łańcuch to już budzi we mnie złość i na szczęście jest to już w dużej mierze zabronione, ale jednak nadal się dzieje. Nie mogę tego pojąć, jak ktoś nie chce zwierzaka, to po co go bierze i skazuje na takie życie?
    Zresztą wiecie, nie każdy musi kochać zwierzęta, ale uważam, że każdy powinien je szanować. Nie my jedni na tej planecie. :)

    My kiedy wyprowadziliśmy się z miasta na wieś to chcieliśmy dużego psa ale kiedy mąż powiedział ze będzie na dworzu w budzie to od razu powiedziałam nie.
    Pomimo tego ze mówił ze będzie mu ciepło i wogole
    Powiedziałam dobrze może być na dworzu ale wraca do domu na noc będzie spał w przedpokoju bądź w salonie a nie w jakiejś budzie ...
    Suma sumarum mamy dwa małe i są w domku ❤️
    I śpią z nami i nie wyobrażam sobie by było inaczej bo to nasza cząstka rodziny ❤️

    dobuska, Motyl12 lubią tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Moja koleżanka w innej klinice miała tak, że jechała na transfer i po drodze dostała telefon, że cała szóstka zarodków nie dotrwała no i powiedzieli, że czynnik męski. Przeniosła się właśnie do Poznania do INVIMEDU i tam jej podali dwa trzydniowe i bliźniaczki mają już rok.:)
    Także ja już nie ogarniam od czego to zależy.

    Kiedy ja mam z doktorem gadać o takich rzeczach? Teraz na poglądzie? :D


    To daje nadzieje 😃

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Oho. U mnie rozkręca się ból jajnika na którym doktor znalazł 10 pecherzy. Mam nadzieję, że to znaczy, że rosną albo się mnożą skurczybyki. 🙏
    Mnie co jakiś czas pobolewają oba. Nie jest to uciążliwe, ale wyglada na to, że pracują. Oby!

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Kasssia, piękna historia ❤. Dziewczyny, ja na Vinted nie umiem chyba szukać. Tyle rzeczy tam jest 😱. Ale oczywiście zalogowałam się ;).
    Ja mam taką metodę, że po prostu wpisuję w lupkę,czego szukam np. kokon i wybieram kategorię "dzieci". Dodatkowo, zaznaczam sobie np. opcję "nowe z metką" i dopiero wyszukuję 😎

    Danadana
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Ojjj tak zgadzam się
    IRobot i suszarka do prania to moje ulubione sprzęty 😃
    Zdecydowanie są to cuda techniki 😁 nie wyobrażam sobie macierzyństwa bez suszarki, a od świąt jak dostałam robota to sprzątania bez niego. Tym bardziej że w ciąży szybko się męczyłam od latania z odkurzaczem zwykłym. Teraz wychodzimy na spacer a robot za mnie sprząta

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Mnie co jakiś czas pobolewają oba. Nie jest to uciążliwe, ale wyglada na to, że pracują. Oby!
    Ja też tak miałam, że trochę mnie mrowiło 😊😊

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    To może nie super rzadkie, ale nasze historie pokazują, że cała procedura może nas niejednokrotnie zaskoczyć zarówno negatywnie jak i pozytywnie!
    Dokładnie! 👌
    Ja jutro mam urodziny i jak przypomnę sobie moje myślenie dokładnie z tego dnia, z zeszłego roku to było "na bank się nie uda, może z dawcą, myśl o tym, że weźmiesz 2 szczeniaki" 😆 i......tu taka niespodzianka!

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja mam taką metodę, że po prostu wpisuję w lupkę,czego szukam np. kokon i wybieram kategorię "dzieci". Dodatkowo, zaznaczam sobie np. opcję "nowe z metką" i dopiero wyszukuję 😎
    No więc po waszych dzisiejszych wpisach pokopałam znowu i zamówiłam dresik dla Młodego 😁.

    dobuska, Danadana lubią tę wiadomość

‹‹ 762 763 764 765 766 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ