X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia głowa do gory :) ten jeden bedzie bardzo silny i zostanie juz na 9 miesiecy...a moze jeszcze jakis sie obudzi spozniony i bedzie ich wiecej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ważne , że jest jeden ! on walczy i wytrwa zobaczysz :*

    Madzia a po ilu dniach mogę już siknąć ;> ja wiem , że 12-14 dni niby test ale ja nie wstrzymie tyle :P

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia z jednego zarodka też może być dzidziuś. Głowa do góry - będzie dobrze. Ściskam Cię mocno, nie załamuj się, nadzieję musisz mieć do końca!!!

    Marta1986 lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko Twój zarodek jest 2 dniowy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia82 wrote:
    Staraczko Twój zarodek jest 2 dniowy?

    Tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki, ale mam już dość tego wszystkiego! :( płakać mi się chce i powoli tracę siłę na dalsze działania :(
    mój mąż ma bardzo dobre nasienie, więc się dziwię, że tylko jeden jest, nie spodziewałam się 6, ale miałam nadzieję, że chociaż 3 będą!

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko implantacja zarodka powinna nastąpić po 5 dniach. Dopiero wtedy zaczyna rosnąć gonatropina kosmówkowa. Myślę, że najwcześniej test z moczu to możesz zrobić po 10 dniach, a z krwi proponowałabym po 9 dniach - i miałabyś pewny wynik. Wcześniej raczej nic nie wyjdzie.
    Kochana odpoczywaj przez święta, dogadzaj sobie najlepiej jak będziesz potrafiła, a Lucynka już dokładnie wie co ma robić.

    staraczka lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia a pytałaś się czy wszystkie 6 były dojrzałe? A może jeszcze któraś komórka zacznie się dzielić?
    Nusia ja miałam podany jeden zarodek i jestem w ciąży. Walcz dalej o tę ciąże i nie załamuj się. Twoje nastawienie jest teraz bardzo ważne.

    ivi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia no wlasnie sie zastanawiam bo w poprzednim podejsciu dostalam @ w 9 dpt ... nie liczac dt ... a teraz liczyc dzien tr ? czy jako zerowy ?

    nusia bedzie dobrze zobaczysz choc wiem jak sie teraz denerwujesz. No własnie a nie mowili ci ile komorek z tych 6 nadawało sie do zaplodnienia ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 13:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, bo to akurat mój mąż zadzwonił do kliniki zanim ja to zdążyłam zrobić, więc ja już nie dzwoniłam bo nie ma po co. Kazali jeszxcze jutro zadzwonić. Zobaczymy. Madziu a TY masz jakieś mrozaczki?

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia miał być jeden zamrożony, ale nie dotrwał do mrożenia. Zatem nie mam nic zamrożonego. Jak jutro będziesz Ty dzwoniła to podpytaj ile komórek nadawało się do zapłodnienia?
    Staraczko dzisiejszego dnia nie liczysz. Jutro będzie dopiero pierwszy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zapytam się co i jak. Dzisiaj już nie mam ochoty tam dzwonić. Nie myslałam, że aż tak będę to przeżywała!!
    Madziu co robić żeby zwiększyć szansę na implantację zarodka po transferze??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczko a ile TY w końcu miałaś zarodków? udało się jakiś zamrozić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia mialam podany 1 a 3 sie dalej rozwijaja i jak przetrwaja do soboty albo niedzieli to je zamroza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli z tego co pisałaś wcześniej, w 1 dobie po punkcji było 2 zarodki, a 2 zaczęły się póżniej rozwijać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byly 2 zarodki czterokomorkowe i 2 dwukom.... czy jakos tak ;) a dzis zabralam jeden i zostaly w klinice 3 ktore sie dalej dziela a czy wytrwaja do soboty to wyjdzie w praniu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o rany, jakie to wszystko pokręcone :) Kochana to oby przetrwały! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pokrecone :) grunt zeby chociaz jeden przetrwal ;) a najbardziej bym chciala zeby przetrwal ten co go do domu zabralam :P leze dzis caly dzien .... od tego lezenia juz mi sie w glowie kreci :/ nic poleze tak do niedzieli a w niedziele na jakies zakupy w emkiem sie wybiore bo lodowka zaczyna mi gwizdac od za duzej ilosci powietrza hehe

    Nusia ja jutro bede czatowac na info od ciebie !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 16:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to odpoczywaj ile się da teraz. Ja wierze, że ten zarodeczke już z Wami zostanie!! Kochana ja bym chciała żeby już było po jutrzejszym dniu bo denerwuję się strasznie! Teraz chyba jest najtrudniejszy dla mnie etap in vitro!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem , wiem ja mialam taki stres przy pierwszej probie. Spokojnie do transferu starczy jeden zarodek - niech ladnie sie dzieli twoj a jak jutro zadzwonisz i bedzie ok to zapytaj czy w sobote nie da rady transferu....

    No ja leze ale juz powoli zaczyna sie marudzenie :P ja z ogolu taka jestem xe mi tylek nosi wszedzie i takie lezenie jest dla mnie kara :P juz kombinuje zeby na zakupy w sobote jechac :P oczywiscie dzwigac nie bede bo emka mam od tego :P moj sie smieje , ze on bedzie nosil zakupy bo w koncu tresowany jest hehe taki Zart :) mam dobrego emka nawet gotuje ja to przy garach nie stoje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2013, 17:34

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ