X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 21 lutego 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mesy dzieki za informacje :*

    mesy lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 21 lutego 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Jasmin ale niespodzianka :) super. Nawet nic nie powieezialas osz ty :*. Trzymam yeraz kciuki bardzo mocno zeby maluszek sobie zamieszkal na 9 miesiecy w tobie :). A jak sie czujesz i kiedy mialas transfer ? Czy szisiaj ?

    Czuję się dobrze. Dziś napierdzielają mi tylko plecy. Transfer miałam w poniedziałek.
    Staram się nie doszukiwać symptomów,żeby nie schizować. Wyprowadziłam się na kilka dni do mamuśki,żeby odpoczywać w spokoju,mam nagotowane i pod nosek podane.

    Powodzenia malutka ;)

    mala29_, gosia81 lubią tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmin to teraz odpoczywaj kochana. Ja niestety chyba schzowalam bo jak nie nam objawow to mysle ze nic z tego. Dzis mam plan taki ze postaram sobie tak czas zapelnic zebym nie miala czasu na rozmyslanie. Masz fajnie ze moglas do mamy na kilka dni pojechac, moja niestety jest bardzo daleko i musiala bym leciec samolotem a to raczej niewskazane.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • ecoplus Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Jak widać jestem tu nowa, choć temat nie jest mi obcy. Dostałam się do rządowego programu in vitro. Od wtorku rozpoczęłam stymulacje - protokół długi. Na początek przez 13 dni codziennie gonapeptyl (zastrzyk).

    Mam do Was pytanie czy podczas przyjmowania w/w zastrzyków mogę napić się alkoholu? Idę dziś na ślub pewnie będzie szampan, wznoszenie toastu itd. Chodzi mi o symboliczną lampkę szampana, a nie o wypicie całej butelki ;).


    Trzymam kciuki za Was dziewczyny :)

    Sudela lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ecoplus ja jak bylam na stymulacji to lekarka wyraznie mi powiedziala ze mam unikac alkocholu ale wydaje mi sie ze jesli chodzi o lampke szampana to nic sie nie stanie jak ja wypijesz. Pamietaj tylko aby jak naj mniej pic alkocholu no i zycze aby jajeczka ladne rosly :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No łyczka możesz zrobić... ale w zasadzie to już takie przygotowanie do 9 miesięcy bez alko...
    powiem Wam jak moja koleżanka z pracy to postrzega... no jak się chce to weź i weź, jest w 6 miesiącu i co jakiś czas pije sobie piwko. A już od 2 miesiąca ciąży mówi, jak to się napije jak wróci ze szpitala do domu. Rzecz jasna cesarka i zero perspektyw karmienia piersią. Rozumiem różne poglądy co do cycków ale w jej przypadku jedynym jako pierwszym argumentem nasuwającym się na myśl to po porostu %%%%% Czasami aż ręce opadają :)

    Ferritka Ty już jesteś po transferze, pisz jak się miewasz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 10:49

    mala29_, Ferritka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;]
    no ja już po :) dostałam dwa zarodeczki jeden 8 komórkowy drugi 6 oba od Małża:))
    i okazało się, że mamy jednego gratisa ;p i we wtorek się okaże czy wysyłamy na zimowisko 2 czy 3 zarodeczki :0 te dwa są też 8 komórkowe;> to chyba dobrze, prawda???

    poza tym czuje się git malina, leże sobie odpoczywam, niby trzeba niby nie trzeba ale skoro ja mogę sobie na leżenie pozwolić no to leżę i pachnę...
    objawy - czy w 1dpt można mieć objawy??? hmmm chyba tu bardziej opsychika szaleje, ale czuje "dyskonfort" z lewej strony, ni to jajko, ni to nerka sama już nie wiem co mi tam pika i czuje ( wybaczcie dosadność) takie ciągnięcie w dole "muszelki " i to pikanie . cyc dorodny ale to od stymulacji bardziej i no boli jak jasna cholerka ;/
    póki co to tyle, czekam na jakieś poważne dolegliwości i odchodzę od zmysłó żeby się udało :)))

    moniaaa a jak u Ciebie? jak się czujesz??

    Moniaa, mala29_, malinka1984, ivi, gosia81, Konwalia, Violik, Sudela, Beata.D lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie transfer jutro, o 9:30 mam być w klinice. Im bliżej, tym trochę więcej o tym myślę. Jajniki troszkę dają o sobie znać ale nieznacznie. Cyc jak piszesz W PEŁNI po stymulacji. A o całej reszcie będę jutro myślała. Podawać mi będą 1 zarodek w 5 dniu. Wczoraj trochę za późno zadzwoniłam do kliniki i nie dowiedziałam się jak tam mini armia, a dzisiaj embriolodzy nie podglądają bo nie pracują. także jutro się dowiem co i jak, mam nadzieję ze przetrwają bez szwanku :)
    Mam wpisany urlop do 12, no i nie wiem co dalej z tym wszystkim, ale będę myślała jak beta będzie rosła. Na razie staram się aż tak nie planować.

    kaarolaa, mala29_, malinka1984, gosia81, Beata.D lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa powodzenia :)

    Moniaa, malinka1984 lubią tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferritka i monia teraz zaciskam mocno kciuki zeby bynajmiej wam sie udalo.

    Moniaa lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Violik Ekspertka
    Postów: 173 193

    Wysłany: 22 lutego 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    jestem po wizycie.
    Dokumenty do in vitro wypełnione.
    W marcu histeroskopia z biopsją endometrium.

    Też miałyście przez IVF? Jakie wrażenia? Mam się bać?

    Zaczyna brakować sił, a to dopiero początek :(

    1 procedura: VI 2014 ciąża biochemiczna, 0 mrozaczkow
    2 procedura: I 2015 nieudana, 0 mrozaczkow
  • miriiam Autorytet
    Postów: 349 493

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam histeroskopię operacyjną bo usuwali polipa kilka miesięcy przed IVF Miałam w znieczuleniu więc kompletnie nic nie bolało i trwało 20 minut. Potem tylko przez 2 dni były plamienia i niewielki ból przypominający miesiączkowy. Ale następnego dnia byłam w pracy. Nic strasznego, nie ma się czego obawiać.

    Dziewczyny czy macie jakiś kontakt z Madzią 82? martwię się

    Moniaa, Mala29, Ferritka kibicuję

    Moniaa, mala29_ lubią tę wiadomość

    Jestem mamą
  • mesy Przyjaciółka
    Postów: 67 161

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriiam tez sie o nia martwie.... zawsze sie odzywala jak byla wywołana do tablicy...a teraz cisza.... miejmy nadzieje , ze jest wszystko w porzadku u niej ... choc taka cisza moze wiele mowic :-/ oby nie !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 19:40

    atdcp07wgmlvqj4h.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 22 lutego 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Ferritka i monia teraz zaciskam mocno kciuki zeby bynajmiej wam sie udalo.

    również powodzenia

    mala29_, Moniaa lubią tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 22 lutego 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniaa kciuki mocne za jutrzejszy transfer.
    violik tak jak pisze miriiam histero to nic strasznego,nie ma co się bać.
    Ferritka kciuki za wgryzanko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 21:23

    Moniaa, Sudela lubią tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 22 lutego 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj coś się tutaj dzieje i to nie mało;)

    Ferritka super wieśći i oby już tak pozostało!!!

    moniaa powodzenia

    violik ja też miałam histeroskopie, tak jak pisze miriam, w znieczuleniu pod narkozą, żadnego dyskomfortu po nie czułam

    Też się martwię o Madzię82, długo już się nie oddzywa. Madziu mam nadzieję,że wszystko u Was dobrze

    mała kiedy Ty testujesz??

    Moniaa, mala29_ lubią tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 22 lutego 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivi test mam zrobic 25.02 ale nie wiem czy zdaze :(. Tak sie boje, wsumie o czym ja marze przeciesz czemu mialo by sie teraz udac. Przepraszam was dziewczyny za moje smety ale ostatnio sily mnie opuscily. Staram sie wiezyc ale to z trudem mi przychodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 23:58

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 23 lutego 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czyli dobrze rozumuje, ze jaj mam stwierdzona endometrioze 3 stopnia i chce sie zakwalifikowac do refundowanego IVF to nie musze miec udokumemtowanych 12 miesiecy leczenia?

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 23 lutego 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala wylewaj tutaj swoje smutki bez krępacij kochana, nie Ty pierwsza i nie ostatnia. Po to tu jesteśmy żeby wspierać się wzajemnie.
    Już niedłudo napiszesz nam że masz II na teście;) uszy do góry

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 23 lutego 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivi raczej nie napisze || tylko ze jest |. Od kilku dni brzuch boli jak by zaraz miala przyjsc wredna @, a dzis mialam taki bol prawego jajnika ze myslalam ze mam owulacje. Tak strasznie bolalo. No i wczoraj i dzis mialam lekko zabarwiony krwia sluz wiec to oznacza tylko jedno ze jest tuz za rogiem :(. Cuz bedzie trzeba jakos sie pogodzic z porarzka i zyc dalej. Choc to bedzie strasznie trudne.

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ