X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 24 lutego 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam transfer, z moich komóreczek została jedna jedyna blastusia 1BB ... szału nie ma ale też nie jest tragicznie :) modlę się aby została ze mną na dłużej bo brak mroziaczków wymuszałby na nas ponowne brnięcie przez całą procedurę od a do z... Mała29 tulę Cie mocno!! Będzie dobrze.
    Ferritka i Jasmin trzymam kciuki za wgryzanko !!! :*

    mala29_, kaarolaa, jasmin, ivi, gosia81, Spero lubią tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 lutego 2014, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczynki na wstepie chce powiedziec ze trzymam mocno kciuki z te ktore mialy transfer i za te ktore dopiero beda miec. A naszym mamusia zycze nudnej ciazy i szczesliwego porodu.

    A teraz przejde do sedna. Niestety dzis nadszedl dzien zrobienia testu i tak jak myslalam nic z tego nie wyszlo. Najwidoczniej Bog stwierdzil ze nie nadajemy sie na rodzicow. Tak wiec od dzis pozucam mazenia o byciu mama i tym samym chcialam sie pozegnac. Oby Bog obdazyl was upragnionymi dzieciaczkami.

    Sudela lubi tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki!

    Kochane trzymam kciuki za wszystkie które są przed testowaniem!!!!

    Mala strasznie mi przykro!! Wiem co czujesz bo przechodziłam przez to 2 razy...
    Potrzebujesz teraz troszkę czasu aby wrócić do równowagi psychicznej i zobaczysz że nabierzesz nowych sił do walki. Kochana a macie jeszcze jakieś mrozaczki??? Tak w ogóle to robiłaś bete czy tylko test sikany??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 08:30

    Moniaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :)
    od marca startuje ze stymulacja :) dostalismy sie na te badania, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)

    Moniaa, Spero, Sudela, gosia81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Karolka!!! Powodzenia :) bardzo się cieszę, że Wam się udało! :)

    kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 25 lutego 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie kaarolaa. Zycze powodzenia.
    Nusia robilam tylko sikany bo tu cieszko zeby ci bete zrobili. Dzis odstawiam leki i zobaczymy kiedy przyjdzie @.

    kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 25 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa mówiłam !!!!! suuper cieszę się !!!a mniej wiecej którego marca przyjdzie @??

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 25 lutego 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    Ciesze sie kaarolaa. Zycze powodzenia.
    Nusia robilam tylko sikany bo tu cieszko zeby ci bete zrobili. Dzis odstawiam leki i zobaczymy kiedy przyjdzie @.
    mała a który to dpt ? kontaktowałaś się z kliniką?

    Sudela lubi tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    Karolaa mówiłam !!!!! suuper cieszę się !!!a mniej wiecej którego marca przyjdzie @??
    jesli przyjdzie w normalnym 26 dniowym cyklu to na 13 mi wypada...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny :)
    teraz musze czekac na @ i do roboty, ale najwazniejsze ze sie zakwalifikowałam...

    Sudela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała strasznie mi przykro kochana. Mam jednak nadzieję, że jak złapiecie oddech, odpoczniecie, to jednak będziecie walczyć dalej! Bardzo mocno Ci kibicuję i trzymam kciuki. Wierzę kochana że będziecie rodzicami!

    Karolaa super wieści!
    Dziewczynki trzymam mocno kciuki za Was <3

    Ma któraś wieści od Madzi82??

    kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, dawno nie zagladalam na forum.

    jestem w trakcie stymulacji, robie sobie te zastrzyki i dziwnie sie czuje ;)

    po prawie 6 latach staran (o pierwsze dziecko) az sie boje robic sobie wielkie nadzieje, zeby nie przezyc bolesnego rozczarowania,( po prostu staram sie byc neutralnie nastawiona- co ma byc to bedzie) natomiast moj maz jest pelen optymizmu nadziei i juz widzi mnie w ciazy :D

    pozdrawiam was wszystkie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 12:43

    kaarolaa, Moniaa, mesy lubią tę wiadomość

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29_ wrote:
    ...Niestety dzis nadszedl dzien zrobienia testu i tak jak myslalam nic z tego nie wyszlo. Najwidoczniej Bog stwierdzil ze nie nadajemy sie na rodzicow. Tak wiec od dzis pozucam mazenia o byciu mama i tym samym chcialam sie pozegnac. Oby Bog obdazyl was upragnionymi dzieciaczkami.
    przytulam <3 i wysylam morze milosci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 12:42

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Sudela... no jeśli chodzi nastawienie to mamy identycznie, ja podchodzę z dystansem bo boję się rozczarowań a mój małż, pomimo 2dpt budził mnie dzisiaj :::
    wstawajcie dziewczyny, wiem Moniu że Ci ciężko tak we dwójkę, ale pora ruszać na śniadanie :)
    Tak się zastanawiam, żeby nie pewien optymizm faceta to byłoby nam paskudnie ciężko czasami :)

    kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 25 lutego 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha, no moj maz mowi, ze jego optymizm wynika z tego, ze on intuicyjnie czuje, ze na pewno zostaniemy rodzicami..

    nie wiem jak on to robi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 12:54

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • mesy Przyjaciółka
    Postów: 67 161

    Wysłany: 25 lutego 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała bardzo mi przykro :(

    Miriiam byłam wczoraj na prenatalnych i porażka trwały może z 15 min :/ no ale trudno ... szkoda tylko , że tyle kasy za to biorą :/ cholera no :/

    Trzymam za resztę dziewczyn :)

    a co do ferri to coś jej się porobiło i nie umie się tu zalogować :/ u niej ogólnie ok :) jak jej się uda zalogować to sama opisze co i jak ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 13:04

    atdcp07wgmlvqj4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala może nie powinnas odtsawiać leków przed zrobieniem bety!!!! zrób jeszxze jutro kolejny test i póki co nie odtawiaj leków!!

    Staraczko wszystko dobrze z dzieciątkiem?? Jak Twoje mdłości? hehe

    Sudela, Moniaa lubią tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dawno nie pisalam ale moj telefon strasznie fiksuje i mam problem z pisaniem. Przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam. Ja nadal w szpitalu leze. I tak juz zostanie najprawdopodobniej do porodu. Dzidzius w czwartek wazyl 440g. Lozysko caly czas przodujace. Szyjka zostala okreslona jako beznadziejna. Juz jej polowy nie mam. Nie wolno mi wstawac. Dostaje gigantycze ilosci lekow przeciw skurczom. Teraz tocze walke z czasem. Im dluzej wytrzyma moja szyjka tym lepiej dla mojego malenstwa. Chcialabym wytrzymac choc do 30tc. Trzymajcie za moje malenstwo kciuki. Pozdrawiam serdecznie:-)

    gosia81, Sudela, kaarolaa, mesy, Moniaa, jasmin, Spero, Beata.D lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam mocno, bedzie dobrze, wazne ze sie odezwałas :) pozdrawiam i synus da rade...od poczatku dzielnie walczy i napewno mu sie uda :)

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 791

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia trzymam kciuki,powodzenia i wytrwałości :)

    relg2n0abn31771x.png
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ