Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava... Niech ta chwila trwa wiecznie....
    To piękne co piszesz i co przeżywasz teraz...
    Wszystkiego co najlepsze dla Was :) cud:)

  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava...na pewno trzymac swoje dziecko na reku to najpiekniejsze uczucie.

    Pieknego zycia dla Was :-)

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • Gayya Koleżanka
    Postów: 42 249

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava , gratulacje !
    Cudownie

  • mysza89 Autorytet
    Postów: 946 935

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava gratulacje cudowne chwile :)

    Triss jeszcze Warszawa ma sukcesy a Wrocław to poooorażka ...ja czuje ,że wdepłam w bagno gorsze niż no wiecie co :/

    mysza89
    Leczenie od 2012 roku ,stymulacja clo 8 cykli ciąża biochemiczna 11 .10.2013 . 5.2014 clo 6 cykli bez rezultatu, maj 2015 kwalifikacja,12.06.15 @ -zaczynamy anty :) 10.07 start stymulacji -Menopur +gonapeptyl,20.07 pick up,ET 25.07 blastusi 4BB :( 5.11 crio 4 BB :( luty-3BC:(
    2018 córeczka
    2023 córeczka
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma szans czytać was na bierząco.
    Kava gratuluję dzidziusia. Niech zdrowo rośnie :-D
    Mam pytanie bo podobno głupich nie ma. Czy na punkcję mogę mieć pomalowane paznokcie? Pytam bo wiem że np. w czasie operacji nie można mieć pomalowanych a ja zrobiłam sobie dziś żele :-/ a tu przecież też jest narkoza.

    **********************Gang 18+***********************
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1814

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety nie można mieć pomalowanych paznokci

    choco lubi tę wiadomość

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Gayya Koleżanka
    Postów: 42 249

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    Dziewczyny nie ma szans czytać was na bierząco.
    Kava gratuluję dzidziusia. Niech zdrowo rośnie :-D
    Mam pytanie bo podobno głupich nie ma. Czy na punkcję mogę mieć pomalowane paznokcie? Pytam bo wiem że np. w czasie operacji nie można mieć pomalowanych a ja zrobiłam sobie dziś żele :-/ a tu przecież też jest narkoza.

    Ja miałam pomalowane:) nawet nie pomyslałam żeby zmyć.
    Narkoza jest lekka i trwa bardzo krótko.
    Chyba, że w Twojej klinice Cię uprzedzili żeby to zrobić ;)

    choco lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam hybryde I przed punkcja poinformowano mnie, ze musze ja zmyc.

  • Anetts32 Przyjaciółka
    Postów: 94 191

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    Dziewczyny nie ma szans czytać was na bierząco.
    Kava gratuluję dzidziusia. Niech zdrowo rośnie :-D
    Mam pytanie bo podobno głupich nie ma. Czy na punkcję mogę mieć pomalowane paznokcie? Pytam bo wiem że np. w czasie operacji nie można mieć pomalowanych a ja zrobiłam sobie dziś żele :-/ a tu przecież też jest narkoza.
    Absolutnie nie można mieć ani żelu ani hybrydy itp. W Gamecie tego przestrzegają, zreszta dla własnego dobra lepiej to zmyc

    34 lata Gameta Rzgow 16.12.15 crio 1x4AA-beta 12dpt 1859 17.08.2016 cc- córcia. 24.10.2017 crio- 9 dpt beta 103,20 :):):)
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi. ehhh tak pod wpływem chwili je zrobilam, a dopiero później pomyślałam.

    **********************Gang 18+***********************
  • arlenka Autorytet
    Postów: 677 1044

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco w Kriobanku nigdy mnie nie uprzedzali że nie można :) mi by było szkoda więc pewnie bym rżnęła głupa:P ale jak chcesz się upewnić to zadzwoń i zapytaj :) może się uda, każda klinika ma troche inne zasady ;)

    Anuszka lubi tę wiadomość

    V.2014 I ICSI :( X.2014 II ICSI :( V.2015 III ICSI :(
    XII.2015 IV ICSI transfer 12.12. <3
    gg6415nmbr1yje5o.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arlenka wrote:
    Choco w Kriobanku nigdy mnie nie uprzedzali że nie można :) mi by było szkoda więc pewnie bym rżnęła głupa:P ale jak chcesz się upewnić to zadzwoń i zapytaj :) może się uda, każda klinika ma troche inne zasady ;)

    Też bym tak zrobiła :-) i nie malowala pazurkow u stopek :-P ostatecznie tam też mogą oglądać ich kolor :-P

    arlenka lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    Dziewczyny nie ma szans czytać was na bierząco.
    Kava gratuluję dzidziusia. Niech zdrowo rośnie :-D
    Mam pytanie bo podobno głupich nie ma. Czy na punkcję mogę mieć pomalowane paznokcie? Pytam bo wiem że np. w czasie operacji nie można mieć pomalowanych a ja zrobiłam sobie dziś żele :-/ a tu przecież też jest narkoza.

    W inviccie zwracaja na to uwage.
    Ja mialam stopy pomalowane ale dlonie bez lakieru.

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    ja już jestem po becie kontrolnej. O 16 mąż dowiezie wyniki no i będzie wszystko wiadomo. Ja niestety już się nie łudzę bo nawet czuję, że okres zbliża sie dużymi krokami tylko leki zatrzymują wszystko. Jak już będę po konsultacji z lekarzem to na pewno dam znać:)

    Miłego dnia życzę wszystkim:)

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca...bądź silna...Daj znac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zgodnie z tym co wczoraj napisała Inska, to w 5 dpt zarodek jest juz zaimplantowany. U mnie jest dzis własnie 5 dpt, i po mojej przebytej ciąży pozamacicznej. Wcześniej myslałam ze po ivf nie ma mozliwosci ciąży pozamacicznej bo zarodek umieszczają w macicy ale już wiem, że niestety ciąże pozamaciczne się też w ivf zdarzają :(

  • vella Ekspertka
    Postów: 185 549

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    Dzięki za odpowiedzi. ehhh tak pod wpływem chwili je zrobilam, a dopiero później pomyślałam.
    Ja miałam żele i byli niezadowoleni, powiedzieli mi, że następnym razem uwolnić z żelu chodź jeden palec wskazujący:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3Ecdp1.png
  • V. Autorytet
    Postów: 969 1629

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava, to bardzo wzruszające co piszesz, mam nadzieję też kiedyś doświadczyć takiego uczucia <3 gratuluję!

    Walcząca, trzymaj się mocno. Czekam na wieści.

    3.5 roku ciężkiej walki, 3 pełne procedury IVF, 4 transfery, 1 ciąża... 8 tc :(
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava, ogromne gratulacje, niech maluch zdrowo rośnie i daje rodzicom duuużo szczęścia :-*

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • vella Ekspertka
    Postów: 185 549

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kava, wzruszający moment :-) gratuluję maluszka ;-)

    3Ecdp1.png
‹‹ 2596 2597 2598 2599 2600 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ