Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - a jak Twoje samopoczucie?

  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 30 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po transferze lekarze sa pozytywnej mysli. wyniki badan ok hiperki raczej nie przewidują. testujemy 10.11. mam l4 do 5.11. nie chcialam dluzej.

    czarownica_tea, Anatolka, Tosia 1981, libellula83, Konwalia, Beata.D, Katha81, Fedra, MisiaMisia lubią tę wiadomość

    bhywanlil4ktaodk.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 30 października 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie od wczoraj chyba wszystko się zaczęło... Bole okresowe silniejsze niż zwykle, jakies takie skurcze. Wzięłam no spe max, ale tak średnio pomaga. Za bardzo nie mogę tego nazwać jeszcze okresem. Bo to raczej takie silne plamienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    No u mnie od wczoraj chyba wszystko się zaczęło... Bole okresowe silniejsze niż zwykle, jakies takie skurcze. Wzięłam no spe max, ale tak średnio pomaga. Za bardzo nie mogę tego nazwać jeszcze okresem. Bo to raczej takie silne plamienia.

    To z jednej strony bardzo dobrze, ból może być silniejszy od @, ale dobrze, że sama się oczyszczasz, to zawsze mniej ingerencji w organizm. Możesz zakupić sobie w aptece czopki profenid. Pomogą na ból. Jakby co pisz i trzymaj się. Damy radę kochana :-*

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta z dzisiaj 463 :)

    kuciak, libellula83, Anatolka, nick nieaktualny, Katha81, GabiK, Moniaa, Konwalia, niecierpliwa, Tosia 1981, Justine, agniesia2569, zai2014, Madzia82, ma_pi, Beata.D, MIKOLAY, Sysiaaaaa, Fedra, nick nieaktualny, MisiaMisia, Sansivieria lubią tę wiadomość

  • Aga17070 Autorytet
    Postów: 265 184

    Wysłany: 30 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)
    cudownie <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 30 października 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIKOLAY wrote:
    libellula83, a jak brzuch ?? Boli ? W 9 tc pojechałam na pogotowie z brunatnym plamieniem i lekarz dyżurny patrzył na mnie jak na kosmite ;)
    Niestety troche boli:(ale nie wiem czy na @ czy to jelita,bo troche wzdety sie zrobil...Dzisiaj jak na razie sucho,bety nie zrobilam,a jak u Ciebie???

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)
    super, niech dalej tak ładnie przyrasta :)

    nick nieaktualny, MisiaMisia lubią tę wiadomość

  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 30 października 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)

    Piekna!!!!!:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 30 października 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)

    Gratulacje.!! teraz niech rośnie rośnie..:):)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mała Mi
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 802

    Wysłany: 30 października 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia- cudnie, spokojnej i nudnej ciąży :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 30 października 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)

    Cudownie <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 30 października 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia tu też gratuluję :)
    Jestem już po punkcji, mamy 8 komórek, a na paciorkowca dostałam antybiotyk dożylnie, powinno być ok :)

    mycha28, kuciak, Tosia 1981, Beata.D, Konwalia, Katha81, Fedra, nick nieaktualny, MisiaMisia lubią tę wiadomość

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 30 października 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia gratuluje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 17:13

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 30 października 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia gratuluje bety :)

    Agniesia, ladnie. Trzymam kciuki za zaplodnienie :) odpoczywaj

    nick nieaktualny, agniesia2569 lubią tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 30 października 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuciak wrote:
    jestem po transferze lekarze sa pozytywnej mysli. wyniki badan ok hiperki raczej nie przewidują. testujemy 10.11. mam l4 do 5.11. nie chcialam dluzej.

    Trzymam mocno kciuki :)

    kuciak lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 30 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiu, wspaniałe wieści!! Zdrówka dla Was:)
    Kuciak i Agniesia - trzymam kciuki za Wasze mocne komórki, aby zdrowo się dzieliły i wzmacniały!!!
    Konwalia, powodzenia jutro. Niech Twój Mrożaczek zostanie z Tobą na zawsze!!

    agniesia2569, nick nieaktualny, Konwalia, kuciak lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • MIKOLAY Autorytet
    Postów: 471 514

    Wysłany: 30 października 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    libellula83 wrote:
    Niestety troche boli:(ale nie wiem czy na @ czy to jelita,bo troche wzdety sie zrobil...Dzisiaj jak na razie sucho,bety nie zrobilam,a jak u Ciebie???
    Właśnie dostałam wyniki ; beta 427, progesteron 21.

    Anatolka, Tosia 1981, Sansivieria, Katha81, Lenuś, Beata.D, nick nieaktualny, czarownica_tea, Justine, kuciak, MisiaMisia, GabiK, libellula83, Fedra lubią tę wiadomość

    b4ipuen.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 30 października 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna wspaniała wiadomość!!! Gratuluję Ci Mikolay i szczęśliwej ciąży!!!

    age.png
    age.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 30 października 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikolay gratulacje :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
‹‹ 529 530 531 532 533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ