Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - a jak Twoje samopoczucie?

  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 30 października 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po transferze lekarze sa pozytywnej mysli. wyniki badan ok hiperki raczej nie przewidują. testujemy 10.11. mam l4 do 5.11. nie chcialam dluzej.

    czarownica_tea, Anatolka, Tosia 1981, libellula83, Konwalia, Beata.D, Katha81, Fedra, MisiaMisia lubią tę wiadomość

    bhywanlil4ktaodk.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 30 października 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie od wczoraj chyba wszystko się zaczęło... Bole okresowe silniejsze niż zwykle, jakies takie skurcze. Wzięłam no spe max, ale tak średnio pomaga. Za bardzo nie mogę tego nazwać jeszcze okresem. Bo to raczej takie silne plamienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    No u mnie od wczoraj chyba wszystko się zaczęło... Bole okresowe silniejsze niż zwykle, jakies takie skurcze. Wzięłam no spe max, ale tak średnio pomaga. Za bardzo nie mogę tego nazwać jeszcze okresem. Bo to raczej takie silne plamienia.

    To z jednej strony bardzo dobrze, ból może być silniejszy od @, ale dobrze, że sama się oczyszczasz, to zawsze mniej ingerencji w organizm. Możesz zakupić sobie w aptece czopki profenid. Pomogą na ból. Jakby co pisz i trzymaj się. Damy radę kochana :-*

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta z dzisiaj 463 :)

    kuciak, libellula83, Anatolka, nick nieaktualny, Katha81, GabiK, Moniaa, Konwalia, niecierpliwa, Tosia 1981, Justine, agniesia2569, zai2014, Madzia82, ma_pi, Beata.D, MIKOLAY, Sysiaaaaa, Fedra, nick nieaktualny, MisiaMisia, Sansivieria lubią tę wiadomość

  • Aga17070 Autorytet
    Postów: 265 184

    Wysłany: 30 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)
    cudownie <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 30 października 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIKOLAY wrote:
    libellula83, a jak brzuch ?? Boli ? W 9 tc pojechałam na pogotowie z brunatnym plamieniem i lekarz dyżurny patrzył na mnie jak na kosmite ;)
    Niestety troche boli:(ale nie wiem czy na @ czy to jelita,bo troche wzdety sie zrobil...Dzisiaj jak na razie sucho,bety nie zrobilam,a jak u Ciebie???

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)
    super, niech dalej tak ładnie przyrasta :)

    nick nieaktualny, MisiaMisia lubią tę wiadomość

  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 30 października 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)

    Piekna!!!!!:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 30 października 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)

    Gratulacje.!! teraz niech rośnie rośnie..:):)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mała Mi
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 802

    Wysłany: 30 października 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia- cudnie, spokojnej i nudnej ciąży :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 30 października 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia1986 wrote:
    Moja beta z dzisiaj 463 :)

    Cudownie <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 30 października 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martusia tu też gratuluję :)
    Jestem już po punkcji, mamy 8 komórek, a na paciorkowca dostałam antybiotyk dożylnie, powinno być ok :)

    mycha28, kuciak, Tosia 1981, Beata.D, Konwalia, Katha81, Fedra, nick nieaktualny, MisiaMisia lubią tę wiadomość

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 30 października 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia gratuluje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 17:13

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 30 października 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia gratuluje bety :)

    Agniesia, ladnie. Trzymam kciuki za zaplodnienie :) odpoczywaj

    nick nieaktualny, agniesia2569 lubią tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 30 października 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuciak wrote:
    jestem po transferze lekarze sa pozytywnej mysli. wyniki badan ok hiperki raczej nie przewidują. testujemy 10.11. mam l4 do 5.11. nie chcialam dluzej.

    Trzymam mocno kciuki :)

    kuciak lubi tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 30 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusiu, wspaniałe wieści!! Zdrówka dla Was:)
    Kuciak i Agniesia - trzymam kciuki za Wasze mocne komórki, aby zdrowo się dzieliły i wzmacniały!!!
    Konwalia, powodzenia jutro. Niech Twój Mrożaczek zostanie z Tobą na zawsze!!

    agniesia2569, nick nieaktualny, Konwalia, kuciak lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • MIKOLAY Autorytet
    Postów: 471 514

    Wysłany: 30 października 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    libellula83 wrote:
    Niestety troche boli:(ale nie wiem czy na @ czy to jelita,bo troche wzdety sie zrobil...Dzisiaj jak na razie sucho,bety nie zrobilam,a jak u Ciebie???
    Właśnie dostałam wyniki ; beta 427, progesteron 21.

    Anatolka, Tosia 1981, Sansivieria, Katha81, Lenuś, Beata.D, nick nieaktualny, czarownica_tea, Justine, kuciak, MisiaMisia, GabiK, libellula83, Fedra lubią tę wiadomość

    b4ipuen.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 30 października 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejna wspaniała wiadomość!!! Gratuluję Ci Mikolay i szczęśliwej ciąży!!!

    age.png
    age.png
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 30 października 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikolay gratulacje :)

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
‹‹ 529 530 531 532 533 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ