Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na same gardelko mozna orofar lub tantum verde do ssania. Ja kilka dni po pozytywnym tescie tez mialam bol gardla, rozwijalo sie przeziebienie i tak wlasnie zalecili + wit.C 1000 do rozpuszczania i paracetamol przeciwbolowo :) Zawsze mozesz skonsultowac sie w nocnej opiece medycznej, moze bedziesz spokojniejsza.

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuśka wrote:
    Dziewczyny czuję, że zaczyna mnie gardło boleć :(
    Nie chce chorobą zaszkodzić fasolce.

    Piję wodę z cytryną, imbirem i miodem.
    Zjadłam nawet kanapkę z czosnkiem.
    Co jeszcze???

    W Rossmanie jest seri dla kobiet w ciazy, a tam miedzy innymi widzialam tabletki na gardlo ;)

    Mambella lubi tę wiadomość

  • Biała Ekspertka
    Postów: 181 493

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) nie mam możliwości w innym miejscu podziękować Ci za miłe słowo, więc DZIĘKUJĘ tutaj :) Pisz koniecznie co u Ciebie, trzymam mocno kciuki za Twoją punkcję!
    Mnie będą kłuli w piątek o 9:00.
    Pozdrawiam.

  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłam wiec zaproszenie. Wtedy będziesz widziała i mój wykres!:)
    Raz jeszcze mocno trzymam kciuki za zielona fale.

    Biała lubi tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wita, dziewczynki jestem w 10dpt i od wczoraj mam takie jakieś upławy że bielizna mokra jak bym się zesikała. Wiecie czym to może być spowodowane??

    GabiK lubi tę wiadomość

    Mała Mi
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 20:21

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, za równy tydzień jedziemy na rozmowę kwalifikacyjną do rządówki... 3majcie kciuki... im bliżej tym większy stres

    Moniaa, Justine, czarownica_tea, Lenuś lubią tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • takasobieja Autorytet
    Postów: 2289 1530

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuśka wrote:
    Anko, jeśli chodzi o estradiol to zielonego pojęcia nie mam. Wiem tylko, że był ok.

    Pęcherzyków wyhodowałam 11 (protokół krótki,niezbyt duże dawki leków), 9 było dojrzałych a zapłodniło się chyba 8.
    Pierwszy raz miałam podana blastke 4BB - udało się
    Tym razem podano mi 2 mrozaczki - 4BB i 2 BB - udało się.

    Czekają na mnie jeszcze 2 blastki 4BB i 2BB.
    Czyli z tych 8 zapłodnionych, 5 przetrwało do 5 doby.

    Ale Anatolka odpowiedziała już na ten temat idealnie :D
    kochana co znaczy udało się? Masz juz kilka dzieciątek?? :)

    Gameta Rzgów
    III procedury ivf. (4 mrozaczki :))
    4 Crio 29.02.15 2x4cc - 7dpt - betaHcg 109.6, 9dpt - 273,6 11dpt- 603,2, 14dpt - 1897 ;)
    08.09.2016r. - narodziły się moje skarby w 30t+0d.
    Leoś 1580g i Laura 1420g. <3
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 1 wrote:
    wita, dziewczynki jestem w 10dpt i od wczoraj mam takie jakieś upławy że bielizna mokra jak bym się zesikała. Wiecie czym to może być spowodowane??
    Ja tak mialam po szczesliwym transferze,wiec po cichutku trzymam kciuki :-)

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenus Gratulacje,trzymam kciuki za przyrastajaca bete :D <3
    To takie podbudowujace ze na naszym watku tylu dziewczynom udaje sie wkoncu zajsc w ciaze-narazie same pozytywne wiesci :)
    Wiem ze nieraz sie tez(niestety :( ) nie udaje ale...DOCZEKAMY SIE!!!!!! :D

    Lenuś, Mimbla lubią tę wiadomość

  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuska robilam dzisiaj test. I nic ... :\ a tu 11 dpt to sikaniec powinien chyba wyjsc. Plamień nie mam zadnych zadnych. Ale wydaje mi sie ze test powinien wyjsc wiec chyba juz lipaa... :\ :\

    Mała Mi
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 20:22

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuska, a w ktorym tygodniu teraz jestes??

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 20:22

    niecierpliwa, czarownica_tea, Beata.D lubią tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 20:22

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 802

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja lecę zaraz na pierwsze USG trzymajcie kciuki za moją bandę :P

    Kava, Justine, Sysiaaaaa, Lenuś, GabiK, Tosia 1981, Mimbla, nick nieaktualny, agniesia2569, Konwalia, asiamar, Viki26, Moniaa, Beata.D lubią tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarownica_tea wrote:
    a ja lecę zaraz na pierwsze USG trzymajcie kciuki za moją bandę :P

    Kciuki mocno zacisniete&& Melduj od razu po jak sie Malenstwa maja!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Rzadko się udzielam a w zasadzie wcale, ale przypilona postanowiłam się ujawnić. Krótko o sobie:
    - mój staż na ovu to 3 lata,
    - w międzyczasie: 2 nieudane ivf (jeden w XII.2012-komercyjnie, drugi X.2014r-rządówka),
    - laparoskopowe usunięcie torbieli z obu jajników (V.2014r),
    - w efekcie werdykt z niepłodności idiopatycznej - endometrioza IV st.
    To tyle w wielkim skrócie o sobie.

    Piszę do Was, bo bardzo potrzebuję kontaktu do dziewczyny, która używa nicku Aga17070, a której będąc w podobnej do mojej sytuacji poszczęściło się przy ivf. Chciałam podpytać ją o szczegóły stymulacji i lekarza prowadzącego a przestała się jakoś udzielać. Macie z nią może jakiś kontakt? Wysłałam jej zaproszenie ale bez efektu.

    Kava lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarownica_tea wrote:
    a ja lecę zaraz na pierwsze USG trzymajcie kciuki za moją bandę :P

    Zaciskam kciuki mocno :)

  • ma_pi Autorytet
    Postów: 999 528

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mam pytanie do Dziewczyn, które miały długi protokół. Mam zacząć gonapeptyl od 21 dc.
    Zastanawiam się, czy wpłynie to jakoś na długość cyklu. Czy u Was taki cykl trwał dłużej/krócej, a może nic się nie zmieniło?
    Pytam, ponieważ 2 dnia następnego cyklu mam się zgłosić po stymulację i mam być z mężem, a on jak zwykle musi wiedzieć z wyprzedzeniem, kiedy miałoby to być, bo praca, praca.....

‹‹ 711 712 713 714 715 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ