X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!
Odpowiedz

izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!

Oceń ten wątek:
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 20 września 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja o soji dowiedzialam sie w lipcu na jednym z anglojezycznych forum ale ze mialam zapisane hormonyna 3 cykle musiam sie wstrzymac i w tym miesiacu jak jeszcze trafilam na weronike tutaj postanowilam sprobowac. U mnie wgladalo to tak; zaczelam je brac w 1dc do 5dc- wyczytalam ze mozna je tak brac, kiedy odstawilam zaczely sie silne bole glowy, dodam tylko ze polaczylam je z castagnusem ktorego nie powinno sie laczyc z soya- tego dowiedzialam sie od weroniki. w 14dc pojawil sie sluz rozciagliwy- ladny,test owu pozytywny wyszedl mi w 15dc chyba najwczesniej ze wszystkic cykli jakie mialam, cykle mam nieregularne od 27 do 35 dni.teraz obstawiajac ze dzis mialam skok wychodzilo by, ze wczoraj mogla byc owulka czyli w 16dc. dalej zobaczymy co sie bedzie dzialo mam nadzieje, ze tempka bedzie rosla. tempka po poludniu mierzona pod pacha 37.3 ale nie mierzylam nigdy wczesniej o tej porze i pod pacha wiec nie wiem czy jest wyzsza czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2013, 18:30

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 21 września 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zabka owulacje tez zaliczyla po soi :)

    malinka5020 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 21 września 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ;) obserwacji ciag dalszy; dzis tempka znow do gory, czuje jak mnie poliki pala, klucie jakies jajnikow w macicy i piesiach,bol plecow-krzyzy.Test owulacyjny znow pozytywny- masakra, juz 4 dzien... robie zeby zobaczyc kiedy spadnie stezenie LH. nie wiem co o tym myslec...

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • malinka5020 Koleżanka
    Postów: 39 10

    Wysłany: 22 września 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam fajnie :) Ja dalej czekam na @ oby więcej takich wiadomości o ovu po soi :D

    [img]http://
    www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20614[/img]

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 24 września 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, coś jest u mnie nie tak. Byłam święcie przekonana, że owu przyjdzie lada dzień a tu nie widać. A przynajmniej temperatura na to nie wskazuje. A ja się czuję jak po owu, jak by się @ zbliżała. Możecie rzucić okiem na mój wykres?

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 24 września 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie byla owulka- potwierdzone przez lekarza dzis :)

    adk_1989, malinka5020, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 25 września 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaba25 wrote:
    a u mnie byla owulka- potwierdzone przez lekarza dzis :)

    Super! :) No u mnie niby zaznaczyło owulke ale jakoś mi się to nie widzi. Niskie te temperatury jakieś... Co prawda ja ogólnie jestem nieskotemperaturowa... Jak mam pod pachą 36,7 to już u mnie gorączka jak u męża 38... Nie wiem już sama co mam myśleć, pozostaje tylko czekać i obserwować dalej...

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 25 września 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie sa takie niskie zobacz jaki ja miala a teraz skok az dziwne... wczoraj przez zmiane czasu zmierzylam godzine pozniej, dzis juz o normalnej ... zobaczymy co z tego bedzie, kiedy myslicie moge zrobic bate?

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 25 września 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja by nie robiła wcześniej niż 10 dni od owu... Ale nie znam się na tym bo jeszcze nigdy nie miałam sytuacji, która wymagała by jej zrobienie :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 1 października 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do weronika86:

    Mam pytanie odnośnie izoflawonów sojowych. Też mam PCO i w następnym cyklu chcę zacząć je brać. Ma to pomóc w rośnięciu pęcherzyków tak? Ale czy da to pewność że te pęcherzyki pękną? Bo przy kuracji Clo najczęściej daje się zastrzyk Pregnylu na pęknięcie a tu co z tego że one pięknie urosną jeśli nie pękną? :( Chyba że też jest jakiś sposób żeby im pomóc?

  • pcoaga Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 października 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    gdzie moge kupic soya isoflavone w polsce, mozecie dac mi link do jakies apteki, bo wszystkie tabletki jakie znajduje sa na menopauze.

    ja juz 24 miesiace walcze z pco, clo na mnie nie dziala, mnielam badana droznosc jajowodow- jajowody drozne, teraz lecze sie gonadotropinamy (zastrzyki takie jakie stosuje sie w przygotowaniu do invitro). generalnie moj organizm jest totalnie sfiksowany. mysle ze jeszcze z 2 cykle z gonalem i pozostanie mi juz tylko in vitro dlatego wlasnie zaczynam szukac alternatyw. kupilam juz ziola ojca klimuszki, pije olej lniany, no i teraz zaczynam myslec o tej soi. pozdrawiam wszystkie ktore przezywają to co ja:(

    Pcoaga
  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 4 października 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą być to leki na menopauze ale muszą być to czyste izoflawony sojowe bez dodatkow witamin itd zeby ich nie przedawkować po prostu. Ja znalazłam Menoprim i Menostop. Gdzieś na forum było że Menoprim jest ok.

    Dodatkowo możesz stosować wiesiołka ale tylko do owulacji (na sluz) i jeśli masz za wysoką prolaktynę to castagnus (ale nie łączyć z soją)

    Ja zaczelam też brać wierzbownicę bo przy PCO mam wysoki testosteron i przez to ogromny łojotok i trądzik :/

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 4 października 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Menoprim i skład jest ok, a cena dobra.

    Wierzbownica? Działa? u mnie jak odstawiłam pigułki anty cera zrobiła się fatalna... Nawet kosmetyczka rozkłada ręce i mówi, że szkoda roboty bo i tak to kwestia hormonalna...

  • pcoaga Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 października 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo wam dziekuje za info, na szczescie prolaktyne mam w normie:) no dobra to ja tez zaczynam planowac naturalnie. jeszcze rozmawialam dzisiaj z zielarka od ktorej kupilam ziola ojca klimuszki na nieplodnosc, i powiedziala mi ze kilka jej klientem ktore mialy problem z nieplodnoscia zaszly po takim ziolowym leku gynex. Próbowałyście???

    Pcoaga
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 5 października 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!!!!!
    Mam pytanko, wczoraj zaczelam brac soje,zaczelam od malej dawki bo 80mg bo boje sie troche skutkow uboczny. wzielam na noc. Dzis zaczal bolec mnie brzuch i jakby zolodek troche.(mnie z reguly brzuch nie boli!). A teraz zakuwa mnie w piersiach od czasu do czasu. Czy ktos tez tak mial??? Jak nie to myslicie ze to jest calkiem normalne a nie niebezpieczne??? xxx

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • malinka5020 Koleżanka
    Postów: 39 10

    Wysłany: 5 października 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też biore menoprim, brałam od 5-9dc w dawkach 135 i 180 mg. Też właśnie rwie mnie w podbrzuszu i piersi strasznie wrażliwe mam... Weroniko i olinko Kochane powiedzcie mi prosze czy tak ma być?? Już drugi dzień czuje się jakbym przechodziła owulacje a szyjka twarda i zamknięta. Miałyście tak przed ovu??

    [img]http://
    www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20614[/img]

  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 5 października 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzbownicę biorę od 3 dni 2x2 tabletki także jeszcze za wczesnie zeby mowic o efektach ale dam znac za jakis czas :) Czytałam dużo i podobno potrafi zdziałać cuda jeśli chodzi o zmniejszenie łojotoku, ktory jest moją największą zmorą obok trądziku jak tylko przestaję brać Diane-35 bo żadne inne tabletki nie dawały rady na ten moj wysoki testosteron :(

    Od nastepnego cyklu chciałabym też zacząć soję tylko nie wiem kiedy ten nastepny cykl będzie bo nieraz to i 4 miesiące bez okresu się zdarzą :(

    A o leku gynex nie słyszałam zaraz poszperam w internecie co to takiego ;)

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 6 października 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka5020 wrote:
    Hej dziewczyny, ja też biore menoprim, brałam od 5-9dc w dawkach 135 i 180 mg. Też właśnie rwie mnie w podbrzuszu i piersi strasznie wrażliwe mam... Weroniko i olinko Kochane powiedzcie mi prosze czy tak ma być?? Już drugi dzień czuje się jakbym przechodziła owulacje a szyjka twarda i zamknięta. Miałyście tak przed ovu??

    Ja piersi nigdy nie odczuwałam przed owulacją, ale jajniki dawały mi znać zawsze, że nadchodzi, raz słabiej, raz mocniej. Ale nie martwiło mnie to, tylko cieszyło, że w końcu małe cholery dają o sobie znać

  • malinka5020 Koleżanka
    Postów: 39 10

    Wysłany: 6 października 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci za odpowiedź, ja mam zapalenie przydatków a rwanie jest mocne, przed ovu zawsze mnie coś tam pobolewało ale teraz e tych dniach aż szarpie mi jajniki jak przy samej ovu. Po prostu nie wiedziałam czego się spodziewac...

    [img]http://
    www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20614[/img]

  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 6 października 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, wracam do gry;) biore w tym cyklu soje od 2dc-6dc. Co do klucia w piersiach ja mam wlasnie takie klucia, w tamtym cyklu mialam po owulacji. Teraz 3 dzien z soja, jajniki zaczely mnie bolec i wlasnie te klucia w piersiach. Dziewczyny z Pcos, ja tez niestety z tym sie borykam, w poprzednim cyklu lekarz potwierdzil owulke, nie mam nowych torbieli, na prawym sa dalej 2, troszke sie zmniejszyly niestety nie wiele, trzeba bedzie je usunac, lekarz tez powiedzial, ze trzeba bedzie zrobic droznosc, ale narazie 2 cykl z soja moze wkoncu sie uda. troche sie do niej przekonalam bo balam sie ze narobie sobie nowych torbieli ale nic takiego sie nie stalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2013, 21:12

    olinka84 lubi tę wiadomość

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ