X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 27 lutego 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy u wszystkich będą tak kosztować jak już otworzą to klinikę 🤔 myślicie że do czasu otworzenia kliniki PC i EB badą przyjmować też w gabinecie B?

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7066 7078

    Wysłany: 27 lutego 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że Bocian z góry będzie miał narzucone ceny. A EB przyjmuje w gabinecie B. czy siedzi z nim jako osoba towarzysząca? 🤔
    PC wątpię żeby tam przyjmował

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 27 lutego 2020, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Myślę, że Bocian z góry będzie miał narzucone ceny. A EB przyjmuje w gabinecie B. czy siedzi z nim jako osoba towarzysząca? 🤔
    PC wątpię żeby tam przyjmował
    Z tego co ktoś pisał wyżej to siedzi z nim w gabinecie ale EB mi pisała że w przyszłym tygodniu będzie już mieć swój grafik więc być może beda się wymieniać albo będzie przyjmować całkowicie gdzieś indziej tego niestety nie wiem

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 27 lutego 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Bączek przyjmuje w gabinetach Celewicza, tj. na Parkowej 4a/1? Bo jeśli tak, to tam jest ich więcej, wiec pewnie mają kilka gabinetów.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • ewela789 Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 27 lutego 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maya wrote:
    tylko tak z grubsza: robiłam przeciwciała p/plemnikom z krwi + ANA1, przeciwciała p/kardiolipinie. zbieram się zeby może poziom komórek NK zrobić. już sama nie wiem.



    Maya, polecam zrobić Tobie immunologię. U nas przez 5 lat, wiele badań. Wszystkie wyniki prawidłowe u mnie i u męża. 3 IVF- nieudane.
    Aż w końcu zrobiliśmy badania immunologiczne i przyczyna odnaleziona. Po wdrożonym leczeniu immunosupresyjnym, kolejne IVF się udało.
    Nasz syn ma już prawie 4 miesiące.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2020, 16:19

  • Jagoda30 Autorytet
    Postów: 293 495

    Wysłany: 27 lutego 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z tą Warszawą to nic skomplikowanego my byliśmy w styczniu akurat byliśmy na urlopie więc wzięliśmy hotel dosłownie przy klinice byliśmy 6 dni za hotel wyszło 1400 zł to taki dodatkowy koszt powiem tylko tyle że obsługa tam w Warszawie A u nas w Vitrolive to przepasc tak więc polecam klinikę Bocian oby ta otwierana w Szczecinie była na podobnym poziomie co tam:) A co do EB to tak siedziala z Baczkiem przy biurku chyba się uczyła ich systemu i tych spraw bardzo dużo osob uciekło z vitro do Bączka wchodzisz do swoją wizytę A tam niespodzianka niekoniecznie miła.

    w4sq9n73awfgloi3.png
  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 27 lutego 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My rowniez opuszczamy VL. Klinika nam podpadla kilka razy - toaleta w wielkości 2 m do oddania nasienia zamiast umowionego pokoju, planowana histeroskopia u RS a pozniej jej nagle odwolanie bo lekarz zmienil grafik i nikt w recepcji nie raczył zadzwonic. Jakos zagryzalam zeby jak nas w recepcji olewano. Potem odejscie z dnia na dzien lekarza prowadzacego EB o czym dowiedziałam oczywiscie sie z forum. A gwozdziem do trumny jest diagnostyka preimplantacyjna a raczej jej brak mimo pieknej strony internetowej. Więc osoby z problemem genetycznym nie zyskaja tu pomocy. Nawet nie ma osoby, z którą mozna o tym porozmawiac. Na tle pozostalych klinik w PL jest to bardzo ubogie...

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 27 lutego 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey
    Ja mogę porównać wizyty i powiem tak wizyty w Vl u PC 15 min do 20 góra -koszt 150 zl
    Wizyty u Bączka 40- 60 min koszt 250 300 350 ale bardziej konkretnie wręcz jak krowie na rowie hehe
    Ale poślizgi czasowe masakra

    Matylda84 lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Jagoda30 Autorytet
    Postów: 293 495

    Wysłany: 27 lutego 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka teraz u Bączka wizyta ciążowa 350 zł i poślizgi są nadal duże:)

    w4sq9n73awfgloi3.png
  • maya Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 27 lutego 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewela789 wrote:
    Maya, polecam zrobić Tobie immunologię. U nas przez 5 lat, wiele badań. Wszystkie wyniki prawidłowe u mnie i u męża. 3 IVF- nieudane.
    Aż w końcu zrobiliśmy badania immunologiczne i przyczyna odnaleziona. Po wdrożonym leczeniu immunosupresyjnym, kolejne IVF się udało.
    Nasz syn ma już prawie 4 miesiące.
    A jakie badania robiłaś (te immuno)?

  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 27 lutego 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maya wrote:
    A jakie badania robiłaś (te immuno)?
    Ja robiłam IMK(miedzy 17-21 dc), KIR, CBA, ANA, ASA i test dna. To takie podstawowe ktore zlecil mi Pasnika.

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 27 lutego 2020, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczecinianka wrote:
    Przepraszam dziewczyny,ale uważam,że nieco demonizujecie klinikę... P.C. nie da wszystkim upragnionej ciąży mimo swoich najlepszych chęci,bądźmy szczerzy,a na pewno pracują tam też inni zaangażowani lekarze.Porada żeby poczytać forum i ocenić czy warto na podstawie komentarzy kilku tych samych osób negatywnie nastawionych?Myślę,że warto zrobić analizę"za" i "przeciw" na podstawie różnych czynników,a nie od razu przekreślać klinikę,bo odeszło dwóch lekarzy.Owszem.Forum jest od wyrażania różnych opinii,dobrze je poczytać,ale są to subiektywne głosy i myślę,że są ważniejsze przesłanki żeby podjąć decyzję.Dodam tylko,że nikt nie zadba o nas tak jak my same,więc jak nam coś nie odpowiada na wizycie to warto wtedy zapytać,zwrocić uwagę,nie zgodzić się z czymś co powoduje nasz niepokój...
    Życzę wszystkim powodzenia w staraniach o dziecko.Mam nadzieję,że nie zrozumiecie mnie źle,nie chciałam nikomu zrobić przykrości.
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałam. Widzisz tam coś o negatywnych opiniach? Nie. Pytała dlaczego i pyta na forum, a wiec to forum proponuje poczytać.
    Nie wszystkie opinie są negatywne. 😬

    Co do całej reszty idę do innego lekarza w klinice i on mi mówi, ze sorry, ale nic nie zrobimy, bo on jedzie na narty🤭 rozumiem, ze to jest to zaangażowanie ?

  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 27 lutego 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze. Jestem w klinice jakieś 7 czy 8 lat. Przerobiłam sporo. Osobiście nie miałam nieprzyjemności z recepcja jakiś wielkich, ale wiem, ze inne dziewczyny owszem.
    Po odejściu PC byłam jeszcze w klinice, ale jak wyżej.
    Wcześniej zdążyłam poznać innych lekarzy. Jeden, który karze mi odstawiać leki (potrzebuje dużych dawek progesteronu, byłam w ciąży), bo po co tyle.
    Proszę o recepte podczas nieobecności mojego lekarza i wielki problem i komentarze głupie. Jakieś dziwne przytyki, bo ktoś nie lubi PC 🙈 od „kolegi” z pracy. Odgrywa się na mnie, bo jestem pacjentka nielubianego współpracownika ? Serio?

    Oczywiście, ze każdy powienien sam się przekonać i nie każdemu gburowate podejście Rs będzie przeszkadzało. Osobiście mam znajome, które uwielbiają RS i super! Ja nikomu nie mówię, ze vitrolive jest złe. Maja bardzo dobre labo i embriologow. Dali mi kilka pięknych zarodków (i nie, nie uważam PC za cudotwórcę i duży sukces tu jest właśnie labo). Z PC mogłam zawsze podyskutować, nie traktował mnie jak gorsza, głupsza, nie traktował z góry. A to dla mnie bardzo ważne. Chociażby po to żeby nie powielać błędów.
    Są w vitrolive lekarze, którzy otwarcie mówią o „trzepanie” transferów, bo w końcu się uda. Nie zmieniając nic i nie pogłębiając diagnostyki. Przepraszam, może mam głupie podejście i się mylę, ale dla mnie to jest niepoważne. Pomijając już finanse to zdrowie i psychika nie pozwoliłaby mi na takie „trzepanie”.

  • szatanka Autorytet
    Postów: 2799 1656

    Wysłany: 27 lutego 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat w VL ja mam wrażenie, że nie transferują do skutku, tylko coś zmieniają. U mnie np. tak było, po dwóch nieudanych transferach zalecenie histeroskopii. Za to w Novum w Warszawie, znajomi usłyszeli, że mają robić procedury do skutku, gdzie ona nie miała nawet histero ani laparoskopii, a wskazaniem do IVF jest niedrożność jajowodów z powodu podwójnego układu moczowego. No to jak ma takie anatomiczne nieprawidłowości w obrębie jamy brzusznej, to prawdopodobne jest, że ma je też w samej macicy, ale tam nie chcieli nawet tego sprawdzać.

    Gdyby kogoś interesowało, dowiedziałam się dzisiaj będąc w VL, że z macierzyńskiego wróciła JW. A to jest dobra lekarka, z "ekipy" PC, więc jak coś, to ją polecam. Tylko strasznie się zawsze śpieszy i robi wszystko szybko, trzeba się do tego przyzwyczaić, ale robi dobrze i dokładnie.

    klz9bd3m9oljt4xc.png

    13.05.2020 - nasza Lilianka jest już z nami ❤️
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 27 lutego 2020, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że każda z nas będzie miała inne odczucia co to kliniki był taki moment że mialam zrezygnować
    PC mnie irytował nie był przygotowany na kilka moich wizyt nie wyjaśniał wszystkiego do końca ja zapomnialam pytać dużo musialam czytać i sama się dopytywac dużo tutaj z forum wynosiłam
    Ale dalam nam szansę i się udało
    Bardzo zaplusowal u mnie po punkcji dzwonił sam do mnie pytał przyjął w szpitalu widać że mu zależało
    Nie podobało mi się to że jak zabrakło mi lekow nie miał kto mi wypisać recepty Panie z recepcji rozkładały ręce i sama musialam pukać do gabinetów i prosić o wypisanie bzdura totalna
    Miałam z paniami ścięcie telefoniczne ale tak dogadalam jednej ze szybko zeszła z tonu i problemów nie mialam już nigdy
    Na punkcji wszyscy mili uczynni
    Przy IUI RS tylko cos tam mruczal nie pogadał
    Przy kolejnych IUI i transferze wszyscy mili i uczynni
    U Bączka tez nieraz mialam nerwa i to z uwagi na kolejki i to Panie w recepcji mnie wpienialy
    Ale jak wszystko się ułożyło dobrze to czlowiek zapomina o tych złych rzeczach
    Moim zdaniem należy sprawdzić na własnej skórze kto nam pasuje i gdzie nam pasuje i najważniejsze aby był progres i w końcu szczęśliwe zakończenie

    endowalka lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • Olalala92 Koleżanka
    Postów: 106 10

    Wysłany: 27 lutego 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela789 powiedz mi proszę jakie robiłaś dokładnie badania, u mnie to samo 3 lata starań i wszystkie badania ok, oprócz prolaktyny po MTC (24 krotnie większą) PC nie kazał jej zbijać, inny lekarz dał na to wcześniej Dostinex. Hsg, laparoskopia wszystko jest dobrze, bez żadnych zrostów, czy ognisk endometriozy. Chcę zrobić badania na wrogość śluzu, gdzie mogę to zrobić? Orientujecie się?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2020, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dla mnie najmocniejszy punkt kliniki to Panie pielęgniarki, które są przy punkcjach i transferach :P
    Pamiętajcie dziewczyny też, że to przede wszystkim Wy walczycie, ja wiem, że płacicie grubą kasę i to powinno inaczej wyglądać ze strony vl, ja sama tam zostawiłam ponad 50 tys... Ale gdyby nie to forum i pomoc, informacje, wsparcie przede wszystkim.. To chyba bym już gdzieś wisiała na drzewie..

    Ja mogę polecać WG bo mi się udało..

    Nikt o Was lepiej nie zadba niż Wy same, proponujcie lekarzowi, dyskutujcie, róbcie badania na własną rękę bo to Was zbliży do bycia mamą. Mi WG często podpowiadał pewne rzeczy, ale gdyby nie moje stanowisko, tak robimy to teraz (czy Pasnik czy histeroskopia kolejna) to pewnie wszystko by trwało dłużej.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 28 lutego 2020, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatanka wrote:
    Akurat w VL ja mam wrażenie, że nie transferują do skutku, tylko coś zmieniają. U mnie np. tak było, po dwóch nieudanych transferach zalecenie histeroskopii. Za to w Novum w Warszawie, znajomi usłyszeli, że mają robić procedury do skutku, gdzie ona nie miała nawet histero ani laparoskopii, a wskazaniem do IVF jest niedrożność jajowodów z powodu podwójnego układu moczowego. No to jak ma takie anatomiczne nieprawidłowości w obrębie jamy brzusznej, to prawdopodobne jest, że ma je też w samej macicy, ale tam nie chcieli nawet tego sprawdzać.

    Gdyby kogoś interesowało, dowiedziałam się dzisiaj będąc w VL, że z macierzyńskiego wróciła JW. A to jest dobra lekarka, z "ekipy" PC, więc jak coś, to ją polecam. Tylko strasznie się zawsze śpieszy i robi wszystko szybko, trzeba się do tego przyzwyczaić, ale robi dobrze i dokładnie.
    Jest tam taki jeden lekarz😉 nawet w mediach o tym mówi 😬

  • ewela789 Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 28 lutego 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olalala92 wrote:
    Ewela789 powiedz mi proszę jakie robiłaś dokładnie badania, u mnie to samo 3 lata starań i wszystkie badania ok, oprócz prolaktyny po MTC (24 krotnie większą) PC nie kazał jej zbijać, inny lekarz dał na to wcześniej Dostinex. Hsg, laparoskopia wszystko jest dobrze, bez żadnych zrostów, czy ognisk endometriozy. Chcę zrobić badania na wrogość śluzu, gdzie mogę to zrobić? Orientujecie się?


    Dziewczyny, robiłam na zlecienie doc. Paśnika IMK,, KIR, ANA. mutacja Leiden, mutacja genu dla protrombiny, czynnik krzepnięcia V, cytokiny. Mąż robił HLA-C

  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 28 lutego 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi kiedy startujesz ? U kogo ?

‹‹ 1114 1115 1116 1117 1118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ