X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 20 marca 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana.... 1.5 godziny i wynik będzie

    Kulta, abvonc, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    Sylwia211987
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia co ma być to bedzie spokojnie oczywiscie kciukasy zacisnięte !!!

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Sylwia co ma być to bedzie spokojnie oczywiscie kciukasy zacisnięte !!!
    Ta jakoś jestem spokojna......Na nic nie mam wpływu....z brzucha krwawie....cały czas...w plastrach chodzę...masakra...nic krew nie krzepnie....już rozmawiałam z mężem nie daj Boże jakiś wypadek czy coś...to się wykrwawie....ech to moje pozytywne myślenie🤣🤣🤣 w ogóle to coś dziwnego czuje tam na dole...takie gorąco od czasu do czasu....ale ani nie piecze ani nic nie swędzi no nic...nie wie może już od luteiny...ech czekam na ten wynik jak na ścięcie

    Sylwia211987
  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Nie mamy żadnego zarodka. Nic. Nasza pierwsza procedura, nie drgnęło nawet nic. Nic. 6 niby dojrzałych komórek i nic.
    Pani enbriolog pociesza, że tak bywało, a ze ktoś przychodził w drugiej procedurze i zupełnie inaczej było. Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Ja jestem na dnie chwilowo.

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta.....14.2 8dpt w piątek pewnie muszę powtórzyć....ale to za mało.....znowu porażka....

    Najgorsze ze chyba muszę wziąć dziś ten acofil...bo nie wiem...może to pozna IMPLANTACJA...może wczoraj te plamienia ale to mało...za mało....

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    Sylwia211987
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa mać no co jest nie tak....o co tu chodzi

    Sylwia211987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, tak jak piszesz , może późną implantacja, a może beta dopiero się rozkręca, spokojnie , .powtórz betę pojutrze. Trzymam mocno kciuki !

    Mikuśka Ty kiedy sprawdzisz?

  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Dziewczyny. Nie mamy żadnego zarodka. Nic. Nasza pierwsza procedura, nie drgnęło nawet nic. Nic. 6 niby dojrzałych komórek i nic.
    Pani enbriolog pociesza, że tak bywało, a ze ktoś przychodził w drugiej procedurze i zupełnie inaczej było. Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Ja jestem na dnie chwilowo.

    Kulta spokojnie moja pierwsza procedura też skończyła się brakiem zarodków (z 7 pobranych dojrzałych nic nie drgnęło). Dla mnie to było nie do przyjęcia że tak się też zdarza... Myślałam że jak już mam tyle jajeczek a myślałam że to mało bo liczyłam na chyba z 18 to że już coś będzie! Kolejne procedury nauczyły mnie cierpliwości i trochę spokoju, na nic nie mam wpływu. Przy każdej procedurze juz nie chciałam dziesiątek jajeczek tylko parę dojrzałych i chociaż jakiś zarodek.
    Także skntaktuj się z dr on pewnie ci powie jaki plan działania. Głowa do góry!

    Sylwia trzymam kciuki za wzrost bety :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2019, 09:50

    Kulta lubi tę wiadomość

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia myślisz że to niska wartość? Może jeszcze się rozkręci. A ili dniowy zarodek miałaś podany?

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Sylvia myślisz że to niska wartość? Może jeszcze się rozkręci. A ili dniowy zarodek miałaś podany?
    Myślę że tak że za niska , zarodek 5 dniowy podobno idealny, dziś 8dpt, słabo to wygląda za każdym razem to samo, nie wiem najgorsze że dziś muszę wziąć ten acofil...patrząc na przypadek dzyzi będę brać do końca i robić bety co drugi dzień...teraz zrobię w piątek..zobaczę jaki przyrost..ale liczę się z porażka

    Sylwia211987
  • Zocha85 Autorytet
    Postów: 472 149

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja wierzę ze bedzie dobrze.
    Kulta przykro mi, to jest straszne rozczarowanie. Ja miałam 3 procedury w czym w sumie 17 dojrzałych komorek i z czego tylko 3 zarodki (w kazdej procedurze 1), a i ta 3 to raczej miernoty. Ale życzę ci zebys miala tak jak sie często zdarza, ze w 2 procedurze zarodki są super.

    Kulta lubi tę wiadomość

    IV. 2017 - VI 2018 -4 IUI :-(
    XII.2017 - 1 ICSI, brak ❄
    VI.2018 - 2 ICSI 1 ❄
    X. 2018 crio :-(
    I. 2019 -3 ICSI ❄
    Niedoczynność, pai-1 4g homo, mthfr 1298a c hetero, ana+, kir aa, nk 25,5%
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia myślisz ze za mala beta? kurcze nie znam sie, a może za wcześniej poprostu zobaczysz czy bedzie przyrost czy nie leki bierz

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Dziewczyny. Nie mamy żadnego zarodka. Nic. Nasza pierwsza procedura, nie drgnęło nawet nic. Nic. 6 niby dojrzałych komórek i nic.
    Pani enbriolog pociesza, że tak bywało, a ze ktoś przychodził w drugiej procedurze i zupełnie inaczej było. Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Ja jestem na dnie chwilowo.
    kulta bardzo mi przykro ze sie nie udało kurcza nawet nie wiedziałam ze tak moze sie zdarzyć ehh

    Kulta lubi tę wiadomość

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 20 marca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    Sylwia myślisz ze za mala beta? kurcze nie znam sie, a może za wcześniej poprostu zobaczysz czy bedzie przyrost czy nie leki bierz
    Moim zdaniem jest za mała....ale jest. Leki będę brać , w piątek zrobię kolejne badanie, i wtedy zobaczymy o co chodzi.
    Leki bym odstawiła gdyby w ogóle beta była np 1.
    Patrząc na przykład Dzyzi ona też nie miała ciekawej bety..może mi później ruszyło??wczoraj to plamienie ...nie wiem dziewczyny siedzę i rycze- za dużo kosztuje to psychicznie..czuję że będzie to samo co ostatnio ze nie bedzie przyrostu

    Sylwia211987
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak ostatnio u ciebie z beta było bo nie pamietam ??

    7b0f9c1e19.png
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikuśka wrote:
    a jak ostatnio u ciebie z beta było bo nie pamietam ??
    Też taka niska jakoś 20 i 16 ale przyrostu nie było....dokładnie nie pamiętam...w ogóle powiem wam że dużo rzeczy zapomnimam nie wiem czy to przez leki czy co...
    No nic liczę się z porażka....czekam do piątku, zobaczę jaki wynik , będę pisać do PC powiem mu ze zrobilam w 8 dpt bo w 7 były plamienia.. I nie wiedziałam czy brać ten acofil czy nie.

    Sylwia211987
  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie lipa beta 2.0😔 mam taką pustkę w głowie, nawet nie umiem się popłakać!

    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki. Dążcie za swoimi marzeniami.
    Ja już jestem mamą, więc porażka tak nie boli.

  • Pani Loyd Przyjaciółka
    Postów: 99 99

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas wrote:
    Dziewczyny u mnie lipa beta 2.0😔 mam taką pustkę w głowie, nawet nie umiem się popłakać!

    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki. Dążcie za swoimi marzeniami.
    Ja już jestem mamą, więc porażka tak nie boli.
    Qrcze, tak mi przykro.... nawet nie wiem, jak Cie pocieszyc....
    Makas, czy to oznacza, ze juz nie będziesz próbować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makas bardzo mi przykro ! Wierzyłam , że się uda . Nie poddawaj się! Tulasy!

    Makas lubi tę wiadomość

  • Makas Przyjaciółka
    Postów: 140 43

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Loyd wrote:
    Qrcze, tak mi przykro.... nawet nie wiem, jak Cie pocieszyc....
    Makas, czy to oznacza, ze juz nie będziesz próbować?

    Nie chcę chyba już tego wszystkiego przechodzić. Sama nie wiem. Cała procedura od nowa, nie wiem czy mam na to wszystko siłę.

‹‹ 797 798 799 800 801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ