X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor powiedział tylko o drożnych jajowodach. O endometriozie nic nie wspomniał, sama wyczytałam. Mówił żeby nadal się starać a jak to nic nie da, to będziemy próbować z lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 15:54

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inezka wrote:
    Doktor powiedział tylko o drożnych jajowodach. O endometriozie nic nie wspomniał, sama wyczytałam. Mówił żeby nadal się starać a jak to nic nie da, to będziemy próbować z lekami.

    To pewnie nie ma żadnych powodów do niepokoju więc głowa do góry i do roboty :) Nie ma że głowa boli ;)

    inezka lubi tę wiadomość

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    To pewnie nie ma żadnych powodów do niepokoju więc głowa do góry i do roboty :) Nie ma że głowa boli ;)

    Dzięki fablous za miłe słowa otuchy :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiejszy dzień jakiś szalony :) cały czas coś się dzieje ;). Czekam na nowy cykl i mam nadzieję że w tym miesiącu @ przyjdzie bez opóźnień.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech a mnie na koniec dnia dolek załapał.. mam zle przeczucia.. ze te pecherzyki nie pekly i nic z tego nie bedzie:(( nie wiem skad mi sie to bierze.. moze dlatego ze ciagle od czasu do czasu pobolewaja jajniki..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    ech a mnie na koniec dnia dolek załapał.. mam zle przeczucia.. ze te pecherzyki nie pekly i nic z tego nie bedzie:(( nie wiem skad mi sie to bierze.. moze dlatego ze ciagle od czasu do czasu pobolewaja jajniki..
    mnie też tak pobolewały ale nic dobrego to nie wskazywało :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to niedobrze.. ale zobaczymy w piątek rano bo idę na monitoring..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od momentu owulacji do dziś boli prawy jajnik i dalej nic nie wiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszalec można tylko..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dosłownie oszaleć ale ja już jestem teraz na pełnym luzie. Co ma być to będzie. Najważniejsze że z moim mężem mamy siebie i to jest nasz caly malutki świat :)

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 5 marca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia nie ma co się dołować, jutro wszystko się okaże a póki co zrelaksuj się i nie myśl o tym. Wiem, że to łatwo powiedzieć ale weź męża na spacer, ładna pogoda się zapowiada. Albo znajdź sobie jakieś zajmujące zajęcie, tak żebyś zapomniała na dzień dzisiejszy o pęcherzykach. Stres na pewno nie pomoże

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Mnie od momentu owulacji do dziś boli prawy jajnik i dalej nic nie wiem :)
    Ola a ty może na betę idź?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam jeszcze, bo do 10 dni po luteinaie mozna okres dostać. Boje się kolejnego rozczarowania bo pewnie jak na bete pojde to z nadzieja ze bede w ciazy ;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    same pamiętacie jak było ze mną w zeszłym cyklu :/ dopiero w 33 dc dostałam @ . Raz po duphastonie w ogóle nie dostałam okresu dopiero w następnym cyklu.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie się coś zaczyna w końcu rozkręcać :) jeszcze plamienia nie mam ale już na papierze coś tam wychodzi hehe :) Nareszcie bo już się stresowałam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam w ogóle humorki u Was dziś ?? Mi mój mąż piękny prezent sprawił :) Kupił mi nowy komputer hehe :P

  • Bocianivf Znajoma
    Postów: 21 17

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pocieszę was trochę. Ja po laparoskopi zaszłam w 8 cyklu i uwierzcie, że przed myślałam, że nic z tego. 6 cykl bardzo bolesny, miedzy 6 a 7 aż 45 dni. Ogólnie wszystko się posypało. W 8 cyklu po 46 dniach od mc zrobiłam test na którym po ok 10 latach starań dwie bordowe kreski. Nie wierzyłam ! Pewność dała mi beta Hcg i USG. Mam nadzieje, że i wam się uda!

    fablous, urocza, Lucy, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Www.mela-beauty.blogspot.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zaszłaś naturalnie??;) fajne pocieszenie :) to nie ma sie co zalamywac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzis ciezki dzien, mialam dodatkowo prace i od rana do 19 siedzialam w robocie :/ wrocilam , wykapalam sie i ide spac, jutro rano jade na monitoring..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    A jak tam w ogóle humorki u Was dziś ?? Mi mój mąż piękny prezent sprawił :) Kupił mi nowy komputer hehe :P
    widzisz Ola a tak się denerwowałaś że spadł ci poprzedni. Teraz masz przynajmniej nowy ;);).
    U mnie samopoczucie powiedzmy w normie, zaczęłam ostatnio codziennie ćwiczyć ale dzisiaj przeczytałam że przy staraniach lepiej dużo nie ćwiczyć, max 3-4 dni w tygodniu :/. Te moje ćwiczenia nie są jakieś strasznie obciążające bo głównie "chodzę" no ale zawsze. Jutro dzień przerwy :)

    Edyta
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ