X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to powodzenia i daj znać jutro co i jak :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianivf wrote:
    Dziewczyny pocieszę was trochę. Ja po laparoskopi zaszłam w 8 cyklu i uwierzcie, że przed myślałam, że nic z tego. 6 cykl bardzo bolesny, miedzy 6 a 7 aż 45 dni. Ogólnie wszystko się posypało. W 8 cyklu po 46 dniach od mc zrobiłam test na którym po ok 10 latach starań dwie bordowe kreski. Nie wierzyłam ! Pewność dała mi beta Hcg i USG. Mam nadzieje, że i wam się uda!
    a podczas laparoskopii coś "wykryli" ? miałaś stwierdzone pco ? gratuluję potomka :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez infekcję przestałam mierzyć temperaturę ale jutro wrócę do tego. Byłam też dzisiaj na badaniach: cholesterol , tarczyca itp itd. Jutro zobaczymy jakie będą wyniki.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    widzisz Ola a tak się denerwowałaś że spadł ci poprzedni. Teraz masz przynajmniej nowy ;);).
    U mnie samopoczucie powiedzmy w normie, zaczęłam ostatnio codziennie ćwiczyć ale dzisiaj przeczytałam że przy staraniach lepiej dużo nie ćwiczyć, max 3-4 dni w tygodniu :/. Te moje ćwiczenia nie są jakieś strasznie obciążające bo głównie "chodzę" no ale zawsze. Jutro dzień przerwy :)
    Heh a ja czytalam ze im wlasnie wiecej cwiczysz tym lepiej- no nie mowie juz o jakis mega treningach wytrzymalosciowych.. osttanie wakacje ja przejezdzialam w maratonach mtb rowerowych i w sumie jak nie zajde w ciaze to bardzo chcialabym do tego wrocic.. czlowiek sie lepiej czuje a jakie cialko super po tym jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Natalia to powodzenia i daj znać jutro co i jak :)
    dam dam znac:) jasne.. jestem dobrej mysli :) no dobra wmawiam sobie zeby byc dobrej mysli :)) hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze wmawiaj sobie bo musisz isc z dobrym nastawieniem :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny ale mi dzisiaj temperatura skoczyła, pewnie z powodu tej infekcji. Mam tylko nadzieję że to nie zaburzy mojego cyklu i że @ się pojawi w normalnym terminie.

    Edyta
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia kciuki się trzymają! Daj znać jak będziesz po wizycie :)

    2,5 tyg od laparoskopii minęło a ja czuję się jakbym nie miała żadnego zabiegu. Wczoraj umyłam okna a dziś na zumbę idę :)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem miesiąc po laparoskopio - laparotomii i też już nie pamiętam o zabiegu :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, jestem po wizycie:) pecherzyki pekly.. endometrium 11.5 mm wiec podobno tragedii nie ma, ale no szansa jest :) takze najwczesniej 20 marca mam testowac, do niedzieli jeszcze ceglaste tablteki femostonu a od poniedzialku te zolte z progesteronem..

    fablous lubi tę wiadomość

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia super wieści!
    I po co to złe nastawienie było? ;)
    Teraz tylko spokojnie czekać do 20 marca. A na Boże Narodzenie dwa prezenty pod choinką :D

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano fablous teraz zostało czekac.. :) ech wiesz te nastroje to te hormony.. chyba .. biore ten estradiol ciege jeszcze do niedzieli.. po nim czuje sie taka napomowana i zla :D

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki u mnie po staremu:( dziś właśnie dostałam okres jestem juz całkiem załamana... i w koło Macieju okres monitoring okres monitoring... ja sie już chyba poddaje ostatni cykl monitoringu i odpuszczam:( Pozdrawiam życzę powodzenia Wam dziewczynki żeby chociaż wam się udało;)

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    hej dziewczynki u mnie po staremu:( dziś właśnie dostałam okres jestem juz całkiem załamana... i w koło Macieju okres monitoring okres monitoring... ja sie już chyba poddaje ostatni cykl monitoringu i odpuszczam:( Pozdrawiam życzę powodzenia Wam dziewczynki żeby chociaż wam się udało;)
    a rosna pecherzyki? pekaja? bralas wspomagacze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia no to super informacja:) to trzymam kciuki oby się udało!! :)
    A u mnie dalej lipa... już myślałam, że się wczoraj @ rozkręci bo na papierze było a tu nic... ;/ tylko jednorazowo na papierze.. Chyba zadzwonię do mojej gin w poniedziałek, bo już sama nie wiem co mam robić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Natalia no to super informacja:) to trzymam kciuki oby się udało!! :)
    A u mnie dalej lipa... już myślałam, że się wczoraj @ rozkręci bo na papierze było a tu nic... ;/ tylko jednorazowo na papierze.. Chyba zadzwonię do mojej gin w poniedziałek, bo już sama nie wiem co mam robić.
    a to moze jednak ciaza:) idz na bete:) bralas luteine?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam luteine od 20-25 dc dawke 100 2x1... feraz nie mam jak iść na bete bo zaraz mam zjazd na studia i sobote i niedziele tez, a w poniedzialek do pracy... watpie, ze to ciąża. W 16dpo mysle ze na sikanym by juz pokazalo 2 kreski a ja mialam jedna ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Brałam luteine od 20-25 dc dawke 100 2x1... feraz nie mam jak iść na bete bo zaraz mam zjazd na studia i sobote i niedziele tez, a w poniedzialek do pracy... watpie, ze to ciąża. W 16dpo mysle ze na sikanym by juz pokazalo 2 kreski a ja mialam jedna ;)
    hmm ech wiesz te sikance to roznie bywa.. a moze owulacje mialas pozniej ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba ze owulacja byla pozniej. Ale mysle ze nie bo robilam prgesteron i estradiol w 5dpo i byly bardzo wysokie
    . Zrobie jeszcze raz sikacza jutro a ewentualnie we wtorek bete :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    No chyba ze owulacja byla pozniej. Ale mysle ze nie bo robilam prgesteron i estradiol w 5dpo i byly bardzo wysokie
    . Zrobie jeszcze raz sikacza jutro a ewentualnie we wtorek bete :)
    Moze kup innej firmy tego sikacza :)

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ