X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od jutra zaczynam :P

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pij przede wszystkim dużo wody :) żebyś wypłukała te kryształki moczanowe z nerek i organizmu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wreszcie przyszedł głupi @ :) To zaczynam od nowa ;) w poniedziałek umawiam się na monitoring :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    No wreszcie przyszedł głupi @ :) To zaczynam od nowa ;) w poniedziałek umawiam się na monitoring :)[/Q
    łeeee no ale nowy cykl nowe nadzieje :))
    ja wczoraj po tym estradiolu czulam sie fatalnie.. jakbym wazyla z 100kg , taka ciezka i w ogole.. chyba mi sie troche woda w organizmie zatrzymala ;/ ale jeszcze 2 tabsy i przechodze na progesteron :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łeeee no ale nowy cykl nowe nadzieje :))
    ja wczoraj po tym estradiolu czulam sie fatalnie.. jakbym wazyla z 100kg , taka ciezka i w ogole.. chyba mi sie troche woda w organizmie zatrzymala ;/ ale jeszcze 2 tabsy i przechodze na progesteron :) cos mi sie wczesniej dziwnie wkleilo..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam estradiol ale sie dobrze czulam po nim albo nie zauważyłam hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja bralam estradiol ale sie dobrze czulam po nim albo nie zauważyłam hehe
    a jakie tabsy? ja femoston... ale wzielam cala serie wiec wiesz moze dlatego.. dzis juz w sumie 21 dzien cyklu.. ale owulacja byla pomiedzy 17-19 dniem wiec jeszcze do konca wezme i progesteron..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 marca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też Ola za niedługo do Ciebie dołączę ( przynajmniej tak mi się wydaje:)) dzisiaj 26dc więc za 2 dni @ chciałabym żeby się nie spóźniła. W środę wracam do pracy o chciałabym chociaż te 2 dni mieć za sobą :).

    Będziemy Ola szły prawie łeb w łeb

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wody piję ok. 2-3 litrów dziennie :/ wypłuczę to świństwo :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Ja też Ola za niedługo do Ciebie dołączę ( przynajmniej tak mi się wydaje:)) dzisiaj 26dc więc za 2 dni @ chciałabym żeby się nie spóźniła. W środę wracam do pracy o chciałabym chociaż te 2 dni mieć za sobą :).

    Będziemy Ola szły prawie łeb w łeb
    ano idziecie podobnie :) fajnie :)

    a Tobie te wyniki z moczu takie wyszly?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 marca 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to moje wyniki. Zobaczymy czy po 3 miesiącach się poprawią :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    tak to moje wyniki. Zobaczymy czy po 3 miesiącach się poprawią :)
    No ale staranka nie musicie przerwywac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a jakie tabsy? ja femoston... ale wzielam cala serie wiec wiesz moze dlatego.. dzis juz w sumie 21 dzien cyklu.. ale owulacja byla pomiedzy 17-19 dniem wiec jeszcze do konca wezme i progesteron..
    Ja brałam estrofem mite :) ale tylko pare dni a nie cala serie :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Ja też Ola za niedługo do Ciebie dołączę ( przynajmniej tak mi się wydaje:)) dzisiaj 26dc więc za 2 dni @ chciałabym żeby się nie spóźniła. W środę wracam do pracy o chciałabym chociaż te 2 dni mieć za sobą :).

    Będziemy Ola szły prawie łeb w łeb
    No miejmy nadzieje ze ci sie nie spozni tak jak mi :/
    Dobrze pij duzo ale przy tym nie uzywaj soli bo ona zatrzymuje wode w organizmie i bys wtedy obrzeki miala :))

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 7 marca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja 5 miałam laparoskopię trochę mnie wymęczyli ponieważ dwie doby nie jadłam:-)a teraz nadal trochę obolała jestem ,ale przede wszystkim jestem strasznie osłabiona.U mnie robili drożność ,ocenę narządów ,stwierdzili brak endomendy i zrobili scraching błony śluzowej macicy w okolicy DNA.Jednym słowem jest wszystko ok. Mam do Was pytanie ,a mianowicie 24 lutego miałam miesiączkę po odstawieniu tabletek anty (musiałam je brać żeby przesunąć miesiączkę ze względu na laparoskopię) a po laparo miałam plamie nie i do dziś je mam nawet spore co budzi moje wątpliwości,że to normalne ,a wy miałyście plamienie?

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienia po laparoskopii sa normalne ja mialam ok 5 dni plamienia :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    No ale staranka nie musicie przerwywac?
    nie , nie wydaje mi się żeby to było aż tak inwazyjne :)

    Edyta
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 7 marca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili dzięki za odpowiedź

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak sobie siedze i mysle czy cos tam we mnie rosnie czy nie :) ech szkoda ze tego nie mozna wiedziec od razu tylko tyle czekania..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie nie zazdroszczę ci . Sama tak mam co miesiąc, jedynie w tym miesiącu nic nie urosło więc czekam na @ i jestem spokojna :)

    Edyta
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ