X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2015, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano lekarka powiedziala ze 20 marca bete robic :) i chyba jej poslucham bo wczesniej pewnie nie ma sensu..

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2015, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia nie nakręcaj się tak postaraj się nie myśleć bo to Ci tylko szkodzi jak myślisz ciągle, ja wiem, że ciężko i się tak nie da ale staraj się jak możesz:) Ja trzymam mocno kciuki aby były te bliźniaki :) <3

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2015, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Natalia nie nakręcaj się tak postaraj się nie myśleć bo to Ci tylko szkodzi jak myślisz ciągle, ja wiem, że ciężko i się tak nie da ale staraj się jak możesz:) Ja trzymam mocno kciuki aby były te bliźniaki :) <3
    wiem wiem, ale jak tu nie msylec:) zupelnie tez sie nie da hehe dzieki za kciukasy - dotychczas pomogly wiec oby i tym razem :)))

Aleksandrakili lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2015, 21:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ma innej opcji :D

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy OVU pokazuje wam termin planowanej @ czy nie ? :)

Edyta
  • Lucy Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko w wykupionym pakiecie premium pokazuje ;)

zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :) <3 <3 <3

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 8 marca 2015, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    he ja też życzę wam dużo uśmiechu, dużo miłości, pięknych pęcherzyków i fasolek zdrowych i pięknych :)

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 marca 2015, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, rowniez wszytskiego najleszego :) owocnych cykli:)

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 9 marca 2015, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wzięło mnie na takie rozmyślania. I tak się zastanawiam może tak ma po prostu być ? może to wszystko jest jakoś zaplanowane ? . Może nie jest nam dane dziecko ? może to że nie ma fasolki jest lepsze od nie wiem poronienia, choroby dziecka ?

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 marca 2015, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta spokojnie :) nie znamy przyszlosci.. nie wiemy co nas czeka :) mysle ze nic nie moze byc z gory przesadzone.. trzeba probowac.. wyjscia nie ma..
    a ja sobie dzis nie wieadomo po co i dlaczego zrobilam test plytkowy.. jest 7 dzien po owulacji i wyszedl bladzioch ale wiem wiem to pewnie pregnyl jeszcze :) ale tak milo mi sie zrobilo jak widzialam ten tescik :) oby juz tylko stwal sie coraz ciemniejszy hehe

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 9 marca 2015, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ci życzę żeby ta kreska się zabarwiła :)

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 marca 2015, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki :) a Ty kiedy masz owualcje?

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 marca 2015, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, 21 maja mam mieć laparoskopię i trochę się boiję, czy to coś da..? Staram się o swoje maleństwo 14 cykli i gin zaproponował laparoskopię. Czy w waszym przypadku zaowocowała ona w fasolkę?

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 marca 2015, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze nie :) ale za to pojawila sie owulacja ktorej wczesniej nie mialam :) a sama laparoskopia jest spoko.. nie ma sie czego bac :)

• gwiazdeczka88 Ekspertka

Wysłany: 9 marca 2015, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja laparo bede miec 27 kwietnia, tyle jeszcze czekac.... oszaleje

Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • plimka_bum Autorytet

Wysłany: 10 marca 2015, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie znowu @ się spóźnia, popieprzyła wszystko t laparoskopia. Pęcherzyki nie rosną, @ nie mam nawet po duphastonie. Zawsze miałam jak w zegarku co 28 dni a teraz juz drugi cykl i spóźniony.

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 marca 2015, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka, nie strasz...

a z ciekawości laparoskopię zaproponował wam gin na fundusz czy prywatny, ale sama laparoskopia na fundusz? Bo ja chodzę teraz prywatnie bo na fundusz to by tylko luteiną leczyli... a nowy gin na pierwszej wizycie juz zaproponowal laparoskopie zeby wiedział czy i na co ma mnie leczyć ;)

• Mikusia02 Koleżanka

Wysłany: 10 marca 2015, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 ja miałam na NFZ

Czarna
  • plimka_bum Autorytet

Wysłany: 10 marca 2015, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam na NFZ

Edyta
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ