X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 12 marca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a do mnie zawitała @ wczoraj na wieczór ( mąż ma tajemniczą moc ;);)).
    W związku z tym mam pytanie, jak klasyfikujecie @ którego dostajecie na wieczór dnia poprzedniego ? wczoraj wg. was był pierwszy dzien czy dzisiaj jest pierwszy ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm zalezy o ktorej ten okres dostalas.. ale liczylabym raczej od dzis..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli wieczorem to raczej bym od dziś liczyła no chyba, że był bardzo obfity :) to wtedy od wczoraj :)

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajomej lekarz z kliniki, w kórej podchodziła do in vitro, powiedział, że jak dostanie @ do 16-17 to ma liczyć jako 1dc. A jak dalej jak 17-18 to juz nie, to dopiero od nastepnego dnia. Bo nie wiedziała kiedy stymulację zaczynać.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam swój pierwszy pełny cykl po laparo. Właśnie owuluję i jest hardkor na maxa :D Rano obudziła mnie morka piżama, mokre prześcieradło, taka fala płodna nadeszła. A w jajnikach i miednicy, w pachwinach totalny sajgon, miewałam tak po Clo, jak trochę przestymulowana byłam :D
    Oby tam wszyskto dobrze było. Do gina za tydzień.

    urocza lubi tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy hehe ciekawe- ja nawet po laparoskopii i clo tak nie mialam :D

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam taką odpowiedż na stymulację że hej :) Mój poprzedni lekarz to w oógle mówi, że na wszelkie leki reaguję błyskawicznie.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak też mi się wydaje eby liczyć dzisiaj jako pierwszy dzień i tak zrobię :). Bardzo obfity jak na pierwszy dzień :P:P.
    Lucy ja też zawsze dobrze reagowałam na clo , dopiero po laparoskopii się coś zatrzymało :(

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy podczas @ mierzycie temperaturę ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba w ogóle przestane mierzyć. . Jakos tak sobie w ogóle odpuszczam ten cykl. Na pelnym luzie :) nie chce mi sie jiz codziennie tego kontrolowac ;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mierzyłam w ogóle w drugiej części cyklu. Ten miesiąc może też odpuszczę.

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 marca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mierzę podczas @. Zaczynam mierzyć kiedyś tam jak się skończy, w dowolnym momencie, aby tylko spadek przedowulacyjny uchwycić :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 12 marca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja od 5dc mam brac ponownie clo i zastanawiam się czy znacie jakiś sposób / tabletki na powstrzymanie infekcji która pewnie razem z clo się przyplącze ?

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 12 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co mi przychodzi do głowy to łykanie probiotyku za wczasu, cos w stylu ProVagu. Łykałam profilaktycznie przed laparoskopią.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    no ja od 5dc mam brac ponownie clo i zastanawiam się czy znacie jakiś sposób / tabletki na powstrzymanie infekcji która pewnie razem z clo się przyplącze ?
    rozmawiajac z moja ginekolog powiedziala ze to raczej nie od clo i malo prawdopodobne, powiedziala ze jak juz sie cos takiego zdarzy to jakis probiotyk ale dopochwowo najlepiej.. mnie pare dni poswiedzialo i minelo samo.. jadlam wiecej jogurtow..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 12 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój ginekolog znowu twierdzi że bardzo prawdopodobne że to po clo. Infekcje mam jedynie w miesiącach z clo !!!!! zobaczę jak będzie w tym miesiącu. Jak znowu się przypląta to nie wytrzymam chyba :)W zeszłym miesiącu brałam dopochwowo nystat i mam nadzieję że pomógł i nie powróci. Nieprzyjemna sprawa bo potem ciężko aż serduszkować.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem rozumiem, ja tez tak mialam wdize zwiazek :) ale jak widac kazdy lekarz swoje hehe :P

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba w tym miesiącu całkiem muszę wyluzować i zobaczyć co się wydarzy. W zeszłym miesiącu strasznie się nakręciłam, ze względu na to że to pierwszy miesiąc po laparo, w tym miesiącu postaram się podejść do tego spokojniej. Kładę nacisk na słowo "postaram" :):)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech zycze wykluzowania.. ja czekam na przyszly tydzien..ale powiem Wam ze coraz silniej odczuwam rozne dziwne symptony.. piersi starsznie nabrzmiale i duzo zylek sie pojawilo.. chodze glodna i dzis caly dzien prawie przespalam.. szybko sie tez mecze.. oby to nie byla ciza urojona :D

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 13 marca 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak sie starasz to stosuj probiotyki doustnie lepiej :) Te dopochwowe zmieniają ph pochwy, zakwaszają,a tego plemniki nie lubią ;)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ