X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam na NFZ to dosc droga operacja..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w prywatnej klinice to od 3-4 tysięcy

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak wygląda leczenie sie u gina prywatnie. Wybierasz takiego, który pracuje w szpitalu (albo wepchnie Cię do znajomego pracującego na oddziale), idziesz prywatnie i kosisz skierowanie do szpitala na NFZ :)
    Trza odbierać swoje wieloletnie składki,niech robia laparo i tym podobne a co :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    w prywatnej klinice to od 3-4 tysięcy
    Ja robiłam prywatnie i tyle nie kosztowało :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 10 marca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm jak ja się tym interesowałam to takie były ceny w Katowicach a niektórych klinikach :)

    Edyta
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 10 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam na nfz, nie czekałam długo, warunki super.
    mały szpital prywatny, ale ma umowę z nfz - najlepiej poszukać takiego miejsca.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie już 4 dc i @ się już skończył. Dość szybko :) Umówiłam się na monitoring ale niestety jest w 10 dc bo mojej gin potem do nastepnego tyg. Nie ma...będę musiała sie umówić jeszcze do jakiegoś innego gin na monitoring w poźniejszych dniach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2015, 17:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja a ja dzis na koniec dnia mam zły humor, ciagle nie idzie mi z tym znalezieniem pracy :( ciagle wysyalm cv i cisza.. moj partner podejrzewa ze ja sciemniam z tym szuakniem co mnie irytuje jeszcze bardziej...
    a co do zdrowia oprocz doła to mam nabrzmiałe piersi, jajniki kłuja i dzis mnie cos w macicy zaczely skurcze dziwne łapac.. dzis prawdopoodnie 8 dzien od owulacji.. no nie wiem, nie chcialabym sobie wmawiaac , ale mam nadzieje ze to dobre oznaki..
    a piersi a szczegolnie sutki mnie pieka juz od kilu dni.. wiec nie wiem czy to dzialanie hormonow.. tez tak mialyscie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tak miałam w poprzednim miesiącu.. Dosłownie jakby mi ktoś tarką przejechał.. Bardzo bolały, piekły, szczypały a piersi bolą do dzisiaj od poprzedniej owulacji. Może to działanie hormonów :) Ale oby to była fasolka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas pokaże.. w każdym razie hormony szaleją..

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 11 marca 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o kciuki, dziś 12d pierwszego cyklu po laparo i idę na monitoring. Wczoraj czułam cały wieczór lewy jajnik więc może coś tam rośnie, o ile sobie nie wmawiam ;)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kciuki :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za to u mnie wciąż brak @

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    za to u mnie wciąż brak @
    Moze Ty jednak w ciazy jestes :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 11 marca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bo zrobiłam test i wyszedł negatywy. Coś po tej laparoskopii mi się poprzestawiało

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm ;/ a bralas duphaston?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brałam normalnie od 15 do 25 dc , w ostatnim miesiącu @ pojawiła się w 32 dc więc poczekam do jutra a wieczorem postaram się ja z mężem wywołać :D:D

    Edyta
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe :) tez często tak wywołuje :) a po wszystkim bardzo ciepła kąpiel :) i jak na zawołanie na drugi dzień przylatuje @ ( a raczej przypływa :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce sie nakrecac, ale tak mnie dzis klulu jajniki i cos skurcze w okolicy macicy miewam.. ech chcialabym zeby to bylo TO:) poza tym jakas nerwowa sie zrobilam.. ale czekam.. wiem ze najwczesniej to poniedzialek/ wtorek ma sens testowac..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki, dziś 12d pierwszego cyklu po laparo i idę na monitoring. Wczoraj czułam cały wieczór lewy jajnik więc może coś tam rośnie, o ile sobie nie wmawiam ;)
    i jak i jak?

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ