Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta to w przyszlym cyklu pojdziemy rowno :)) bo my tez nic ;) czekam teraz na @ i do dziela w przyszlym cyklu ;))

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, nie chcę też mojego M męczyć bo widzę że go boli :/

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm, to co idąc tropem belli, robiąc laparoskopię, jajowody mogą być drożne ale w wyniku samego zabiegu mogą się zrobić zrosty i z drożnych jajowodów zrobić niedrożne? Świetnie ... :(

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak to jest z testami owulacyjnymi ? po pregnylu też się je robi czy nie ? ciekawa jestem czy pęcherzyk pękł czy nie. Wiem że test owu tego nie pokaże ale pokaże chociaż przypuszczalną owulację :)

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a jak to jest z testami owulacyjnymi ? po pregnylu też się je robi czy nie ? ciekawa jestem czy pęcherzyk pękł czy nie. Wiem że test owu tego nie pokaże ale pokaże chociaż przypuszczalną owulację :)
    Prawda jest taka, że powinnaś w poniedziałek sprawdzić czy pecherzyk pękł i czy widoczne jest ciałko żółte.. ale nic a nic nie dziłaliście? Trzeba było się trochę znieczulić i działać.. skoro lekarz dał zielone światło z tą infekcją.. bo prawda jest taka ze im dalej z las z clo tym gorzej.. psuje enometrium i zuplenie nie sluzy naszemu organizmowi.. tak naprawde po 3 cyklach z clo powinno sie zrobic przerwe..

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 17:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    hmmm, to co idąc tropem belli, robiąc laparoskopię, jajowody mogą być drożne ale w wyniku samego zabiegu mogą się zrobić zrosty i z drożnych jajowodów zrobić niedrożne? Świetnie ... :(
    E nie.. bez przedady :) Gdyby tak było to nie robili by tego zabiegu i nie ciezylby sie taka skutecznośćia ;) dziewczyny za duzo rozmyslacie o tym :) bedzie dobrze, nie probujmy byc madrzejsi od lekarzy :P

sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i masz rację, czasemktoś musi mną potrząsnąć :) tak to jest, jak czyta się milion postów na foraach a potem głowa jak arbuz od rozmyślań

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    działaliśmy ale dopiero dzisiaj więc ponad 45h po podaniu pregnylu w 15 dc . Znieczulenie nie pomaga he :) poza tym nic na siłę nie chcę żeby poczęcie dziecka kojarzyło nam się z bólem.

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Może i masz rację, czasemktoś musi mną potrząsnąć :) tak to jest, jak czyta się milion postów na foraach a potem głowa jak arbuz od rozmyślań
    Spoko, rozumiem Cie, ja wczesniej bylam taka madra bo przed operacja jak juz pisalam zupelnie nic nie czytałam wiesz.. nic a nic.. bo wiedzialam ze jak sprobuje to sie zeschizuje.. a to nie dziala dobrze bo sie blokujesz.. i jestes juz po , działacie a Ty ciagle myslisz ze cos jest nie tak.. ze moze to niedrozne, tamto niedrozne.. i to nie jest dobre..
    ale wiesz ja teraz w ciazy sobie czytalm to i owo i tez o poronieniach i zylam w ciaglym stresie ze cos nie tak.. ze moze juz serce nie bije.. a czy bedzie zdrowe.. a to a tamto.. ale juz tez nie czytam takich for.. czytam te radosne, gdzie dziewczyny szykuja siie do porodu i takie tam :P Nie ma sesnu sie nakrecac, na pewne rzeczy i tak nie mamy wplywu :)

sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i gin mi powiedział że jeżeli przesunął mi się cykl i teraz trwa 32 dni to żebym dupka brałam dopiero od 19 dnia a nie od 16 :)

Edyta
  • plimka_bum Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ty Natalia nadal bierzesz dupka/luteinę ?

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta a ktory masz teraz dc?:)

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj 15dc ale pregnyl brałam w 13 dc o 19 :)

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Edyta biore duphastona rano i wieczorem po jedenj tabletce :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja Wam powiem ze teraz to juz czekam na tego 12 maja i na to badanie genetyczne.. mam nadzieje sze szybko zleci.. :)
    tak bym chciala zebyscie juz do mnie dolaczyly...

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a do którego tygodnia masz brać dupka ?

Edyta
  • plimka_bum Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe Natalia czy będzie chłopczyk czy dziewczynka :)

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a do którego tygodnia masz brać dupka ?
    wiesz co nie wiem :) moze nawet do konca ciazy.. no narazie mam brac w ciagu tego dupka.. 2 opakowania na miesiac schodza..
    12 maja mam usg genetyczne, a 19 maja wizyte u mojej ginekolog, musze znowu zrobic badania z krwi, tsh, morfologie, wapn, magnez i zelazo plus te d-dimery..
    a czy chlopiec czy dziewczynka.. mysle ze chlopiec to bedzie.. po pierwsze my wokresie okolowoulacyjnym przez tydzien wsplozylismy dzien i wieczor- wiec raczej trafilo jajeczko na te slabsze ale bardziej ruchliwe plemniki Y:) natomiast pomiary bety tez byly nie jakies wybuchowe wielkie wiec to wskazuje tez na chlopaka.. ale jak to bedzie, ktoz to wie :) najwazniejsze zeby zdrowe :) imiona juz wybrane : Stas lub Ania ( co do Ani jeszcze musze to przemyslec:P )

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciała Zosię , co do chłopca jeszcze nie wiemy :P

Edyta
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas tak wolno leci.. teraz.. chcialabym juz jakis 20 tydzien.. wczoraj wieczorem mialam znowu kryzys i plakalam.. mam dosc ciaglych mdlosci i glodu w parze.. osttanio czuje strasznie rozrost macicy tez.. ciezko sie siada i wstaje a kichanie jest wrecz bolesne.. :)
    no odliczam teraz dni do zakonczenia 1 trymestru..
    ale ostatnie usg bylo slodkie:) widac raczki i glowke .. ;)

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego