X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta to w przyszlym cyklu pojdziemy rowno :)) bo my tez nic ;) czekam teraz na @ i do dziela w przyszlym cyklu ;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, nie chcę też mojego M męczyć bo widzę że go boli :/

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm, to co idąc tropem belli, robiąc laparoskopię, jajowody mogą być drożne ale w wyniku samego zabiegu mogą się zrobić zrosty i z drożnych jajowodów zrobić niedrożne? Świetnie ... :(

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak to jest z testami owulacyjnymi ? po pregnylu też się je robi czy nie ? ciekawa jestem czy pęcherzyk pękł czy nie. Wiem że test owu tego nie pokaże ale pokaże chociaż przypuszczalną owulację :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a jak to jest z testami owulacyjnymi ? po pregnylu też się je robi czy nie ? ciekawa jestem czy pęcherzyk pękł czy nie. Wiem że test owu tego nie pokaże ale pokaże chociaż przypuszczalną owulację :)
    Prawda jest taka, że powinnaś w poniedziałek sprawdzić czy pecherzyk pękł i czy widoczne jest ciałko żółte.. ale nic a nic nie dziłaliście? Trzeba było się trochę znieczulić i działać.. skoro lekarz dał zielone światło z tą infekcją.. bo prawda jest taka ze im dalej z las z clo tym gorzej.. psuje enometrium i zuplenie nie sluzy naszemu organizmowi.. tak naprawde po 3 cyklach z clo powinno sie zrobic przerwe..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    hmmm, to co idąc tropem belli, robiąc laparoskopię, jajowody mogą być drożne ale w wyniku samego zabiegu mogą się zrobić zrosty i z drożnych jajowodów zrobić niedrożne? Świetnie ... :(
    E nie.. bez przedady :) Gdyby tak było to nie robili by tego zabiegu i nie ciezylby sie taka skutecznośćia ;) dziewczyny za duzo rozmyslacie o tym :) bedzie dobrze, nie probujmy byc madrzejsi od lekarzy :P

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i masz rację, czasemktoś musi mną potrząsnąć :) tak to jest, jak czyta się milion postów na foraach a potem głowa jak arbuz od rozmyślań

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    działaliśmy ale dopiero dzisiaj więc ponad 45h po podaniu pregnylu w 15 dc . Znieczulenie nie pomaga he :) poza tym nic na siłę nie chcę żeby poczęcie dziecka kojarzyło nam się z bólem.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Może i masz rację, czasemktoś musi mną potrząsnąć :) tak to jest, jak czyta się milion postów na foraach a potem głowa jak arbuz od rozmyślań
    Spoko, rozumiem Cie, ja wczesniej bylam taka madra bo przed operacja jak juz pisalam zupelnie nic nie czytałam wiesz.. nic a nic.. bo wiedzialam ze jak sprobuje to sie zeschizuje.. a to nie dziala dobrze bo sie blokujesz.. i jestes juz po , działacie a Ty ciagle myslisz ze cos jest nie tak.. ze moze to niedrozne, tamto niedrozne.. i to nie jest dobre..
    ale wiesz ja teraz w ciazy sobie czytalm to i owo i tez o poronieniach i zylam w ciaglym stresie ze cos nie tak.. ze moze juz serce nie bije.. a czy bedzie zdrowe.. a to a tamto.. ale juz tez nie czytam takich for.. czytam te radosne, gdzie dziewczyny szykuja siie do porodu i takie tam :P Nie ma sesnu sie nakrecac, na pewne rzeczy i tak nie mamy wplywu :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i gin mi powiedział że jeżeli przesunął mi się cykl i teraz trwa 32 dni to żebym dupka brałam dopiero od 19 dnia a nie od 16 :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ty Natalia nadal bierzesz dupka/luteinę ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta a ktory masz teraz dc?:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj 15dc ale pregnyl brałam w 13 dc o 19 :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Edyta biore duphastona rano i wieczorem po jedenj tabletce :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja Wam powiem ze teraz to juz czekam na tego 12 maja i na to badanie genetyczne.. mam nadzieje sze szybko zleci.. :)
    tak bym chciala zebyscie juz do mnie dolaczyly...

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a do którego tygodnia masz brać dupka ?

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe Natalia czy będzie chłopczyk czy dziewczynka :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a do którego tygodnia masz brać dupka ?
    wiesz co nie wiem :) moze nawet do konca ciazy.. no narazie mam brac w ciagu tego dupka.. 2 opakowania na miesiac schodza..
    12 maja mam usg genetyczne, a 19 maja wizyte u mojej ginekolog, musze znowu zrobic badania z krwi, tsh, morfologie, wapn, magnez i zelazo plus te d-dimery..
    a czy chlopiec czy dziewczynka.. mysle ze chlopiec to bedzie.. po pierwsze my wokresie okolowoulacyjnym przez tydzien wsplozylismy dzien i wieczor- wiec raczej trafilo jajeczko na te slabsze ale bardziej ruchliwe plemniki Y:) natomiast pomiary bety tez byly nie jakies wybuchowe wielkie wiec to wskazuje tez na chlopaka.. ale jak to bedzie, ktoz to wie :) najwazniejsze zeby zdrowe :) imiona juz wybrane : Stas lub Ania ( co do Ani jeszcze musze to przemyslec:P )

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciała Zosię , co do chłopca jeszcze nie wiemy :P

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas tak wolno leci.. teraz.. chcialabym juz jakis 20 tydzien.. wczoraj wieczorem mialam znowu kryzys i plakalam.. mam dosc ciaglych mdlosci i glodu w parze.. osttanio czuje strasznie rozrost macicy tez.. ciezko sie siada i wstaje a kichanie jest wrecz bolesne.. :)
    no odliczam teraz dni do zakonczenia 1 trymestru..
    ale ostatnie usg bylo slodkie:) widac raczki i glowke .. ;)

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ