X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola Edyta zagladacie tu jeszcze? Co u was?

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • Marcjana Koleżanka
    Postów: 55 7

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza @ trwała 5 dni z czego 3 to delikatne plamienie. Ja sobie przedłużyłam L4 do 2 stycznia. Byłam z wynikiem histopatolgicznego badania. Lekarka powiedziała mi ze opis tego jajowodu wskazuje że był wodniakowaty.

    12.16-laparoskopia usunięcie wodniaka i lewego jajowodu. Prawy niedrożny
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mowilam? ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia @ przyszla ?

    Ja zdecydowalam sie na lapro, 03.01 mam ja miec 02.01 ma ogladac mnie chirurg. Juz sie boje...

    Dziewczyny co mozna zrobic aby nie miec zrostow po laparo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 10:10

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Olcia @ przyszla ?

    Ja zdecydowalam sie na lapro, 03.01 mam ja miec 02.01 ma ogladac mnie chirurg. Juz sie boje...

    Dziewczyny co mozna zrobic aby nie miec zrostow po laparo?

    cześć Dziewczyny, tak @ wczoraj przyszła ok 22.30 ale dała mi nieźle popalić. Czułam duży ból brzucha i w krzyżu, zresztą cały czas biorę leki przeciwbólowe.
    Pragnąca Dziecka gdzie będziesz miała laparo?
    Co do zrostów, to ponoć dobrze jest się ruszać po zabiegu (oczywiście nie odrazu, ale np już dzień po operacji zacząc chodzić a nie cały czas leżeć), ale wiadomo do końca się nie przewidzi, co tam będzie się działo.
    Kochane rozpoczęłam 13 cykl starań, rok już za mną. Mam nadzieje, że rok 2017 będzie dla nas szczęśliwy :-)

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia myslalam ze juz nie dostaniesz @.
    Laparo bede miala w Medeorze. Juz nie moge sie doczekac, ale boje sie bardzo.

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Olcia myslalam ze juz nie dostaniesz @.
    Laparo bede miala w Medeorze. Juz nie moge sie doczekac, ale boje sie bardzo.
    Kochana, nie bój się, wiadomo, że to nic przyjemnego ale jak najbardziej do przeżycia. Najgorsza jest doba po, a potem tylko lepiej :-) Fajnie, że się zdecydowałaś to może dużo wyjaśnić :-) Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :-) A przez okres świąt nie myśl o tym :-*
    Ehhh ja też miałam nadzieję, że się uda teraz ale cóż takie życie... Nie załamuję się tylko działam dalej ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, zdrowych i pogodnych świąt :-) Życzę Wam żebyście następne święta spędzały ze swoim dzidziusiem przy piersi lub w brzuchu :-) wszystkiego dobrego :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobas2015 wrote:
    Ola Edyta zagladacie tu jeszcze? Co u was?
    Hej :) U nas wszystko dobrze :) Antoś ładnie rośnie :) już zabiera się powoli do chodzenia :) wcina bardzo dużo :) ogolnie to jest bardzo pogodnym dzieckiem :)
    A co u Ciebie ? Jak Krzyś ? Jak Ty sie czujesz ? :)
    Edyta, Sylka, Wombi, Domi co u Was słychać ?

    Wszystkim dziewczyną życzę Wesołych Świąt i aby Wasze pragnienia o posiadaniu dzidziusia się spełniły w nowym nadchodzącym roku ;) mamy

    Olciaaa, domi-Bstok lubią tę wiadomość

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ola :) u mnie bez zmian.czekam na okres i od i juz mam zastrzyki te ganetropiny czy jak im tam zabulilam wczoraj 533 zl za 10 zastrzykow Ovaleap podobno jestem pierwsza co bede go zażywać. Także zobaczymy co z tego będzie dam znać pewnie kolo 13stycznia

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt wszystkim :)

    Olciaaa lubi tę wiadomość

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • Skaranie_Boskie Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam laparo za dwa miesiące. Boję się trochę, to moja jedyna deska ratunku, która powoduje u mnie nadzieje. Jak długo po zabiegu musiałyście się wstrzymać ze staraniami? Udało Wam się po tym zajść?

    Mój wykres -> 32899b47ce6ee234287000604c770a7f.png

    grudzień 2015 - ciąża biochemiczna (1 cs)
    styczeń 2016 - ciąża pozamaciczna
    październik 2016 - ciąża biochemiczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skaranie_Boskie wrote:
    Ja mam laparo za dwa miesiące. Boję się trochę, to moja jedyna deska ratunku, która powoduje u mnie nadzieje. Jak długo po zabiegu musiałyście się wstrzymać ze staraniami? Udało Wam się po tym zajść?

    Hej.
    Ja laparo miałam w 8dc a w 12dc już działaliśmy. A czy się udało to wątpię, jutro powinna być @( ja po prostu już trochę tracę nadzieje i jakoś ciężko mi już wierzyć ze się uda). Jesli masz jakieś pytania co do laparo to pytaj śmiało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skaranie_Boskie wrote:
    Ja mam laparo za dwa miesiące. Boję się trochę, to moja jedyna deska ratunku, która powoduje u mnie nadzieje. Jak długo po zabiegu musiałyście się wstrzymać ze staraniami? Udało Wam się po tym zajść?

    Cześć. Nie bój się laparo ;-) Wiadomo, że to nic przyjemnego ale do przeżycia. I dużo wyjaśnia. My współżyliśmy już tydzień po zabiegu bo wtedy miałam dni płodne. Niestety w cyklu laparo nie udało się :-( Teraz zaczął się następnym i od 2 do 6 dc muszę brać CLO. Miejmy nadzieje, że się uda :-) Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :)
    Z tego co wiem od lekarzy i znajomej, która zabieg miała, to powodzenie po zabiegu jest tak najszybciej po 2-3 miesiącach. Koleżanka była zachwycona, że pół roku po zabiegu zaszła w ciążę, dla niej to było szybko ;) Także dziewczyny, wiem że ciężko (mnie też, bo się staramy i możliwe, że w przyszłym roku też mnie czeka ten zabieg), ale trzeba się uzbroić w cierpliwość i być TYLKO dobrej myśli :)
    Trzymam za Was kciuki!

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Hej :) U nas wszystko dobrze :) Antoś ładnie rośnie :) już zabiera się powoli do chodzenia :) wcina bardzo dużo :) ogolnie to jest bardzo pogodnym dzieckiem :)
    A co u Ciebie ? Jak Krzyś ? Jak Ty sie czujesz ? :)
    Edyta, Sylka, Wombi, Domi co u Was słychać ?

    Wszystkim dziewczyną życzę Wesołych Świąt i aby Wasze pragnienia o posiadaniu dzidziusia się spełniły w nowym nadchodzącym roku ;) mamy
    Dzięki. Również Wszystkiego dobrego ;)
    U nas ok. Drugi chłop w brzuchu zapowiada się większy jeszcze;) czuje się w miarę. Wszystko na razie ok. KRzys zrobił się kochany i słodki:) od tygodnia chodzi samodzielnie :)) waży 11 kg mierzy 80 cm przy ścianie. Ola juz za chodzenie? Szybko;) niech dużo raczkuje ;)) buziaki

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szybko dzialalyscie po laparo. Ja mam miec w 8dc. Mam nadzieje ze jutro dostane @ i tak sie zastanawiam czy po zabiegu kilka dni bede mogla " pobaraszkowac" z mezem. Ale jak dalyscie rade to powinno byc ok.
    Ja nie mam owulacji, wiec z laparo wiaze ogromne nadzieje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2016, 22:22

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Skaranie_Boskie Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za słowa otuchy :) jednak trochę się zmartwilam, bo widzę, że macie zabieg w konkretnych dniach cyklu. A ja mam termin ustalony bez wzięcia pod uwagę, w którym dniu będę :/ nie było sposób tego ustalić 3 miesiące wcześniej :/

    Olciaaa lubi tę wiadomość

    Mój wykres -> 32899b47ce6ee234287000604c770a7f.png

    grudzień 2015 - ciąża biochemiczna (1 cs)
    styczeń 2016 - ciąża pozamaciczna
    październik 2016 - ciąża biochemiczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skaranie_Boskie wrote:
    Dzięki za słowa otuchy :) jednak trochę się zmartwilam, bo widzę, że macie zabieg w konkretnych dniach cyklu. A ja mam termin ustalony bez wzięcia pod uwagę, w którym dniu będę :/ nie było sposób tego ustalić 3 miesiące wcześniej :/
    hej, laparo trzeba zrobić do owulacji, czyli w 1 fazie cyklu. Masz regularne okresy? Obliczyłaś jaki byłby to dzień cyklu przyjmując że np Twoje cykle trwają 28-30 dni? Możesz też np pogadać z lekarzem, mi np moja gin przepisała duphaston żebym. Ja miałam laparo chyba w 9 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Dziewczyny szybko dzialalyscie po laparo. Ja mam miec w 8dc. Mam nadzieje ze jutro dostane @ i tak sie zastanawiam czy po zabiegu kilka dni bede mogla " pobaraszkowac" z mezem. Ale jak dalyscie rade to powinno byc ok.
    Ja nie mam owulacji, wiec z laparo wiaze ogromne nadzieje :)
    Dużo zależy, co znajdą. Przy endo I lub II stopnia można współżyć już po kilku dniach, natomiast nie wiem jak to jest przy endo stopnia III i IV. Ale mam nadzieję, że laparo Ci pomoże, szybko wrócisz do siebie i będziecie mogli działać. :-)

‹‹ 418 419 420 421 422 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ