X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjana wrote:
    Dziewczyny odebrałam dzisiaj wynik badania histopatologicznego, ale o wodniaku nic nie jest napisane... Jedynie opis jajowodu 8cm w odcinku końcowym pogrubiały do 1,5 cm
    Przekrwienie, w odcinku początkowym zmiany pozapalne zwężające światło. A gdzie wodniak???
    Dobrze, że masz już wyniki, lekarz najlepiej Ci wszystko wyjaśni :-)
    A ja nadal czekam na okres, a dziś już 34 dc

  • Marcjana Koleżanka
    Postów: 55 7

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia bardzo bym ci życzyła żeby nie przyszedł ale z pozytywnym finałem. Mi też się spóźnił kilka dni, jakieś 5 dni opóźnienia.
    Będę na wizycie to wszystko się wypytam :-)

    12.16-laparoskopia usunięcie wodniaka i lewego jajowodu. Prawy niedrożny
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzalam zawsze wypis w szpitalu, zeby w razie niepewnosci jeszcze dopytac, a to co szlo do badania histopatologicznego to wiedzialam po konsultacji z lekarzem czego sie spodziewac.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjana wrote:
    Olcia bardzo bym ci życzyła żeby nie przyszedł ale z pozytywnym finałem. Mi też się spóźnił kilka dni, jakieś 5 dni opóźnienia.
    Będę na wizycie to wszystko się wypytam :-)
    Chyba po laparo może tak być. Ja raczej się nie łudzę, że to ciąża bo juz zrobiłam 2 testy i wyszły negatywnie, jeszcze najwyżej powtórzę w śr lub czw.

  • Marcjana Koleżanka
    Postów: 55 7

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipsiatko ja miałam na skierowaniu napisane że niepłodność i wodniak lewego jajowodu, ale jedna dziewczyna z forum miała również podejrzenie wodniaka, a po laparoskopii okazało się że ma torbiel endometrialna i to właśnie po badaniu histopatolgicznym.

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    12.16-laparoskopia usunięcie wodniaka i lewego jajowodu. Prawy niedrożny
  • Marcjana Koleżanka
    Postów: 55 7

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że na wypisie powinno być to co na skierowaniu napisane było.

    12.16-laparoskopia usunięcie wodniaka i lewego jajowodu. Prawy niedrożny
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja jestem wczoraj po monitoringu i pecherzyk jak stoi tak stoi mam 19dzc ostatnio urosł z tego rozmiaru dorósł do 24dzc i dostałam ovirtelle i jak teraz jak nie urośnie to zastrzyki ovaleap niewiem co to za lek miał ktoś?

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjana wrote:
    Wydaje mi się że na wypisie powinno być to co na skierowaniu napisane było.
    To co bylo na skierowaniu, powinno byc na pierwszej str na wypisie, cos w stylu "z czym pacjentka trafila do szpitala"

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdecydowalam sie na laparo, zastanawiam sie nad Iczmp lub Medeorem w Lodzi.Slyszalam ze w Medeorze maja lepszy sprzet. Bella wspominalas mi o iczmp( 4 dni spedza sie w szpitalu), a orientujecie sie jak to wyglada w Medeorze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 11:08

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy drugiej laparo bylam w iczmp 3dni:
    Przyjecie i badania
    Laparo
    Wypis - o ile wszystko jest ok
    Nie wiem jak wyglada to w Medeorze, znam tylko historie z porodow w tym szpitalu.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella a cewnik zakladaja jak Cie uspia czy wczesniej?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bylam w lipcu to zakladali po podaniu narkozy.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Bella

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Dziołchy, po laparo z histero okres mam już 7 dzień, niezbyt intensywny ale stały... komyś też się tak przedłużał? oszaleć idzie ;p a końca nie widać ;)

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny a ja nadal czekam na @, dziś już 35 dc (2 dni temu test wyszedł negatywny i jutro znów zrobię).

    Joasia, Domiszka - jak u Was? Dostałyście już okres?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ja mialam takie krwawienie od razu po laparo, trwalo dokladnie 7dni, ale to nie byla @ tylko krwawienie pozabiegowe, bo ja bylam wtedy w polowie cyklu. 12 dni po operacji mialam ovu, mimo ze operacja byla 13dc. Pokrecone to wszystko,

    Olcia u mnie dzis 34dc i czekam do niedzieli na @. Narazie brzuch przestal bolec, ale ze 2 dni mnie bolal jak na @. A Ciebie boli brzuch? Ja narazie nic nie testowalam. Mam nadzieje, ze @ sie wstrzyma jeszcze przynajmniej 2 dni.

    Wczoraj wrocilam do pracy i powiem Wam, ze siedzenie 8h plus ciasne spodnie (po laparo wszystkie zrobily sie ciasne) nie jest najfajniejsze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia1982 wrote:
    Mysza ja mialam takie krwawienie od razu po laparo, trwalo dokladnie 7dni, ale to nie byla @ tylko krwawienie pozabiegowe, bo ja bylam wtedy w polowie cyklu. 12 dni po operacji mialam ovu, mimo ze operacja byla 13dc. Pokrecone to wszystko,

    Olcia u mnie dzis 34dc i czekam do niedzieli na @. Narazie brzuch przestal bolec, ale ze 2 dni mnie bolal jak na @. A Ciebie boli brzuch? Ja narazie nic nie testowalam. Mam nadzieje, ze @ sie wstrzyma jeszcze przynajmniej 2 dni.

    Wczoraj wrocilam do pracy i powiem Wam, ze siedzenie 8h plus ciasne spodnie (po laparo wszystkie zrobily sie ciasne) nie jest najfajniejsze.

    Ja też czułam ból brzucha jak na @ parę dni temu, a dziś w krzyżu mnie pobolewa. Jak długo byłaś na L4? Ja jeszcze jestem na zwolnieniu, chodze sobie w dresach po domku bo jeansach jest mi bardzo niewygodnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia 3 tygodnie, myslalam, ze uda sis wrocic po 2, ale bylam za slaba :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale od jutra mam znowu urlop takze napracuje sie tylko 3dni ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia1982 wrote:
    Ale od jutra mam znowu urlop takze napracuje sie tylko 3dni ;)
    a to fajnie, odpoczniesz sobie :-) Ja jeszcze trochę na L4 i cieszę się chwilami wolności, zwłaszcza, że zaraz święta :-) A okresu ani widu ani słychu, dziś 36 dc, wzięłam lutkę może coś przyśpieszy :-)

    joasia1982 lubi tę wiadomość

‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ