Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka

Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jajowody jak się okazały drożne, ale na clo w najwyższej dawce nie reaguję, tzn teraz się okaże jak po laparo, bo lekarz mówi, że skoro bez leków endo urosło, to może w końcu zadziała.
    Co do pracy, mam podobnie, ale już troszkę nauczyłam się odpuszczać i wyluzować, czego dowodem jest to,że w końcu poszłam na laparo. W jakim jesteś wieku? Ja mam skończone 30 lat w tym roku.

9ltfu6bdbqd0wjy3.png

Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • plimka_bum Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 29 lat , ja przez pracę laparo odkładam od sierpnia ale teraz stwierdziłam że wariuję z tą pracą i podobnie jak ty powiedziałam że idę i koniec kropka. Niestety czuję stres przed dłuższą nieobecnością w pracy ( lekarz powiedział że mam być miesiąc na zwolnieniu a najlepiej to trzy miesiące żebym wyluzowała). Może to jest dobry pomysł, może wtedy bym wyluzowała. Niestety mam obawy co to będzie, co to będzie jak mnie nie będzie ;). A jak wiemy ludzie nie są nie zastąpieni tylko czasami nam się tak wydaje. W końcu radzili sobie beze mnie zanim się pojawiłam :)

Edyta
  • plimka_bum Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jest móc porozmawiać z kimś o swoim "problemie"

Edyta
  • plimka_bum Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwiazsedczka tak w ogóle to jestem Edyta miło mi poznać. Jak dlugo byłaś w szpitalu po laparo?

Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka

Wysłany: 7 grudnia 2014, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam z pracą podobnie, tyle, że ja mam własna działalność to wiesz...niby możesz zostawić to pracownikom, ale jednak nie do końca.

Ja jestem Agnieszka - miło mi :) w szpitalu byłam króciutko, na 8.30 - 19 listopada się stawiłam, a o 10.30 - 20 listopada mąż już wiózł mnie do domu :)

9ltfu6bdbqd0wjy3.png

• ołowiana wrona Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, laparo mam dopiero w środę do tego czasu leżę na oddziale i kota dostaje. Czy któraś z Was robiła laparo prywatnie w Wielkopolsce? No i jaka to kwota?

Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • plimka_bum Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu tak długo cię trzymają w szpitalu ? Mi lekarz powiedział że przyjdę jednego dnia, na drugi laparo a trzeciego do domu. Oczywiście jeżeli nie będzie powikłać. Ja będę miała robioną laparo na NFZ , skierowanie od prywatnego lekrza mam

Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka

Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również miałam na NFZ wykonywany zabieg, ale w prywatnej klinice. Wcześniej oczywiście wiele prywatnych wizyt u lekarza prowadzącego, który dał mi skierowanie do tej kliniki.

9ltfu6bdbqd0wjy3.png

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w zwykłym szpitalu ponieważ tam własnie pracuje lekarz do którego chodzę prywatnie. Teraz czekam na @ ale niestety na razie nie ma może jutro się pojawi.

Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka

Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może spóźniająca się @ coś oznacza? ;)

9ltfu6bdbqd0wjy3.png

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bo po pierwsze brak jakichkolwiek objawów a po drugie byłam u lekarza w 15dc i nie było ani jednego pęcherzyka. Planowany termin @ mam dopiero jutro więc zobaczymy...

Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka

Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, to cóż - walczymy dalej...aż w końcu się uda :D

9ltfu6bdbqd0wjy3.png

• Nadzieja87 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w styczniu mam laparo-wyłuszczenie torbieli na jajniku. Tak myślę żeby zagadac do lekarza czy by mi nie zrobil przy okazji drożności,mysle ze sie zgodzi bo zna moja historie i dal mi termin na zabieg chyba jako jedynej w tak szybkim tempie. Pytanie-będzie to mój 8 dzien cyklu. Uda sie czy nie?

3x IUI- ☹️
    2016 - syn

11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka

Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam, że spokojnie może zająć się również drożnością, podczas laparoskopii to najpewniejsza metoda sprawdzenia jak te sprawy się mają. A czy się uda? MUSI :)

9ltfu6bdbqd0wjy3.png

• plimka_bum Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm ja też mam mieć w styczniu laparo i też mam mieć robioną drożonośc więc chyba jedno drugiego nie wyklucza. Też mam mieć zabieg w 8 albo 9 dc

Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam laparoskopię 11 dc, ale jak to lekarz powiedział, w Pani sytuacji to w zasadzie nie ma większej różnicy w który dzień cyklu zostanie zabieg wykonany.

9ltfu6bdbqd0wjy3.png

• ołowiana wrona Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oba jajowodowy udroznione, w piątek wychodzę do domu :)

Gwiasdeczkaa, sylwiunia, Foto_Anna lubią tę wiadomość

Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo, pozytywne wiadomości :) i o to chodzi :D teraz rekonwalescencja i do dzieła :D Dbaj o siebie i odpoczywaj :)

9ltfu6bdbqd0wjy3.png

• Nadzieja87 Autorytet

Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie ze dzien cyklu nie ma znaczenia. Musze jeszcze zaczarowac lekarza bo jeszcze mu o tym nie mówiłam. Najwyzej zrobię odpłatnie hsg ale jakby sie udalo 2 w 1 to by bylo super ;)

3x IUI- ☹️
    2016 - syn

11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka

Wysłany: 10 grudnia 2014, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie dzień cyklu ma znaczenie, tak mi mówił wcześniej, ale w moim przypadku nie ma. Uważam,że bez problemu zrobi Ci drożność, nie będzie miał dokładniejszej możliwości sprawdzenia jajowodów niż przy laparoskopii.

9ltfu6bdbqd0wjy3.png

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego