X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jajowody jak się okazały drożne, ale na clo w najwyższej dawce nie reaguję, tzn teraz się okaże jak po laparo, bo lekarz mówi, że skoro bez leków endo urosło, to może w końcu zadziała.
    Co do pracy, mam podobnie, ale już troszkę nauczyłam się odpuszczać i wyluzować, czego dowodem jest to,że w końcu poszłam na laparo. W jakim jesteś wieku? Ja mam skończone 30 lat w tym roku.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 29 lat , ja przez pracę laparo odkładam od sierpnia ale teraz stwierdziłam że wariuję z tą pracą i podobnie jak ty powiedziałam że idę i koniec kropka. Niestety czuję stres przed dłuższą nieobecnością w pracy ( lekarz powiedział że mam być miesiąc na zwolnieniu a najlepiej to trzy miesiące żebym wyluzowała). Może to jest dobry pomysł, może wtedy bym wyluzowała. Niestety mam obawy co to będzie, co to będzie jak mnie nie będzie ;). A jak wiemy ludzie nie są nie zastąpieni tylko czasami nam się tak wydaje. W końcu radzili sobie beze mnie zanim się pojawiłam :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie jest móc porozmawiać z kimś o swoim "problemie"

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwiazsedczka tak w ogóle to jestem Edyta miło mi poznać. Jak dlugo byłaś w szpitalu po laparo?

    Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam z pracą podobnie, tyle, że ja mam własna działalność to wiesz...niby możesz zostawić to pracownikom, ale jednak nie do końca.

    Ja jestem Agnieszka - miło mi :) w szpitalu byłam króciutko, na 8.30 - 19 listopada się stawiłam, a o 10.30 - 20 listopada mąż już wiózł mnie do domu :)

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, laparo mam dopiero w środę do tego czasu leżę na oddziale i kota dostaje. Czy któraś z Was robiła laparo prywatnie w Wielkopolsce? No i jaka to kwota?

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu tak długo cię trzymają w szpitalu ? Mi lekarz powiedział że przyjdę jednego dnia, na drugi laparo a trzeciego do domu. Oczywiście jeżeli nie będzie powikłać. Ja będę miała robioną laparo na NFZ , skierowanie od prywatnego lekrza mam

    Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również miałam na NFZ wykonywany zabieg, ale w prywatnej klinice. Wcześniej oczywiście wiele prywatnych wizyt u lekarza prowadzącego, który dał mi skierowanie do tej kliniki.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w zwykłym szpitalu ponieważ tam własnie pracuje lekarz do którego chodzę prywatnie. Teraz czekam na @ ale niestety na razie nie ma może jutro się pojawi.

    Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może spóźniająca się @ coś oznacza? ;)

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bo po pierwsze brak jakichkolwiek objawów a po drugie byłam u lekarza w 15dc i nie było ani jednego pęcherzyka. Planowany termin @ mam dopiero jutro więc zobaczymy...

    Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, to cóż - walczymy dalej...aż w końcu się uda :D

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w styczniu mam laparo-wyłuszczenie torbieli na jajniku. Tak myślę żeby zagadac do lekarza czy by mi nie zrobil przy okazji drożności,mysle ze sie zgodzi bo zna moja historie i dal mi termin na zabieg chyba jako jedynej w tak szybkim tempie. Pytanie-będzie to mój 8 dzien cyklu. Uda sie czy nie?

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam, że spokojnie może zająć się również drożnością, podczas laparoskopii to najpewniejsza metoda sprawdzenia jak te sprawy się mają. A czy się uda? MUSI :)

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm ja też mam mieć w styczniu laparo i też mam mieć robioną drożonośc więc chyba jedno drugiego nie wyklucza. Też mam mieć zabieg w 8 albo 9 dc

    Edyta
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam laparoskopię 11 dc, ale jak to lekarz powiedział, w Pani sytuacji to w zasadzie nie ma większej różnicy w który dzień cyklu zostanie zabieg wykonany.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • ołowiana wrona Autorytet
    Postów: 568 154

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oba jajowodowy udroznione, w piątek wychodzę do domu :)

    Gwiasdeczkaa, sylwiunia, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Ołowiana Wrona
    201609077444.png
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo, pozytywne wiadomości :) i o to chodzi :D teraz rekonwalescencja i do dzieła :D Dbaj o siebie i odpoczywaj :)

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie ze dzien cyklu nie ma znaczenia. Musze jeszcze zaczarowac lekarza bo jeszcze mu o tym nie mówiłam. Najwyzej zrobię odpłatnie hsg ale jakby sie udalo 2 w 1 to by bylo super ;)

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • Gwiasdeczkaa Koleżanka
    Postów: 85 9

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie dzień cyklu ma znaczenie, tak mi mówił wcześniej, ale w moim przypadku nie ma. Uważam,że bez problemu zrobi Ci drożność, nie będzie miał dokładniejszej możliwości sprawdzenia jajowodów niż przy laparoskopii.

    9ltfu6bdbqd0wjy3.png

    Lepiej żałować w życiu czegoś co się zrobiło niż czegoś co można było zrobić...
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ