Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Patka11651 Koleżanka

Wysłany: 13 maja, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź.
    Nigdy nie miałam większych problemów, na USG zawsze wszystko w normie, cykle krótkie ale miesiączka zawsze o czasie i przed staraniami byłam święcie przekonana że z zajściem w ciążę nie będziemy mieli problemów.
    Jednak myliłam się bardzo..
    Jedyne co to mam bardzo bolesne miesiączki ze skrzepami i krótkie cykle 24-25 dniowe. Niedługo mam wizytę u innej Pani doktor, zobaczymy jaki ona będzie miała na nas pomysl.
    Paulity a jak się rozwinęła dalej Twoja historia? Udało Ci się zajść w ciążę?
    Bede próbowała podpytać Panią doktor o histeroskopie lub laparoskopię.[/QUOT

Na mojem drugiej laparoskopii z powodu torbieli jajnika i mięśniaków okazało się również że mam endometriozę... . Zwaporyzowali ją... a mimo to dalej nie ma ciąży. W końcu zmieniłam klinikę... w której wysłali mnie na konsultację do immunologa. U niego okazało się, że brakuje mi KIRów odpowiedzialnych za implantację zarodka i bez nich zarodek nie ma szans na zagnieżdzenie. Obecnie jestem po punkcji i w następnym cyklu będę miała transfer z lekami od immunologa. Jestem dobrej myśli.

• Ewelka95 Debiutantka

Wysłany: 17 maja, 12:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam robioną laparoskopię w związku z niedrożnością jajowodów, jednak najprawdopowobniej skończy się jednak na in vitro. Któraś z Was dziewczyny też będzie miała in vitro po laparoskopii?

• paulity Autorytet

Wysłany: 17 maja, 14:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka95 wrote:
    Ja miałam robioną laparoskopię w związku z niedrożnością jajowodów, jednak najprawdopowobniej skończy się jednak na in vitro. Któraś z Was dziewczyny też będzie miała in vitro po laparoskopii?

Ja miałam w marcu laparo a w maju miałam podchodzić do on vitro ale z powodów chleby podchodzę w czerwcu :)

• DZASTA Nowa

Wysłany: 18 maja, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa, lekarz zalecił mi zrobienie laparoskopii przeraża mnie tylko znieczulenie ponieważ podobno musiałabym być podczas tego intubowana i pod respiratorem. Czy Wy też miałyście taka formę znieczulenia? Szukam informacji czy robią to gdzieś w innym znieczuleniu.

• paulity Autorytet

Wysłany: 18 maja, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZASTA wrote:
    Dziewczyny jestem tu nowa, lekarz zalecił mi zrobienie laparoskopii przeraża mnie tylko znieczulenie ponieważ podobno musiałabym być podczas tego intubowana i pod respiratorem. Czy Wy też miałyście taka formę znieczulenia? Szukam informacji czy robią to gdzieś w innym znieczuleniu.

Ja też byłam intubowana , chyba nie ma innego znieczulenia przed laparoskopia . Chociaż mogę się mylić:)

• Domma Autorytet

Wysłany: 23 maja, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Ja też byłam intubowana , chyba nie ma innego znieczulenia przed laparoskopia . Chociaż mogę się mylić:)
    Też mi się wydaje że tylko w taki sposób wykonują laparo, więc bólu jako tako nie ma.

Ja po zabiegu też mała ilość bólu jedna kroplowka z ketonalem, jedna z pyralgina a później zero jakiś tabletek przecibolowych czy coś szybko doszłam do siebie

paulity lubi tę wiadomość

👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł..
    04.05 - > 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    24.05 beta 4367❤️
    26.05 beta 6675 ✊
    11.06 - mamy serduszko ❤️❤️❤️❤️❤️
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny

🤵 32l.
    morfologia 4%
    DFI 9,4%
    HDS 1,0%
  • Firlejka Koleżanka

Wysłany: 24 maja, 07:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZASTA wrote:
    Laparoskopia to operacja, którą wykonuje się w pełnym znieczuleniu czyli pod narkozą.
    Ja też się obawiałam narkozy, ale tego się po prostu nie pamięta :)
    Powodzenia!

iv09vcqgl7ymozpb.png
    1usadf9h7c1ph22m.png
  • DZASTA Nowa

Wysłany: 24 maja, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firlejka wrote:
    Laparoskopia to operacja, którą wykonuje się w pełnym znieczuleniu czyli pod narkozą.
    Ja też się obawiałam narkozy, ale tego się po prostu nie pamięta :)
    Powodzenia!
    Tak wiem że jest to w znieczuleniu ale są najróżniejsze motody znieczulania do operacji i nie zawsze musi być to związane z intubacją dlatego chciałam się zorientować czy może gdzieś robią to właśnie innymi metodami :)

• Anna-mama3 Koleżanka

Wysłany: 24 maja, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzis sie. Dowiedzialam ze ide na laparoskopie ale 18dc czy to. Nie przeszkadza czy ktoras miała tez w tym. Dniu robioną. Jak ze staraniami w tym. Cyklu odpuścić czy starać sie przed laparoskopia.

• Domma Autorytet

Wysłany: 25 maja, 05:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna-mama3 wrote:
    Hej dziewczyny. Dzis sie. Dowiedzialam ze ide na laparoskopie ale 18dc czy to. Nie przeszkadza czy ktoras miała tez w tym. Dniu robioną. Jak ze staraniami w tym. Cyklu odpuścić czy starać sie przed laparoskopia.
    Generalnie laparo wykonują przed owulacja, jeżeli masz w 18dc ja bym odpuściła.

👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł..
    04.05 - > 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    24.05 beta 4367❤️
    26.05 beta 6675 ✊
    11.06 - mamy serduszko ❤️❤️❤️❤️❤️
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny

🤵 32l.
    morfologia 4%
    DFI 9,4%
    HDS 1,0%
  • Anna-mama3 Koleżanka

Wysłany: 25 maja, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli sie nie zrobi przed owulacja to może sie nie udac. Ma to jakiekolwiek znaczenie czy przed czy po

‹‹ 560 561 562 563 564
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego