X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 lutego 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz mieć zabieg?

    Edyta
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 1 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie mam do Was jeszcze jedno pytanie , bo dziś niedziela i do lekarza swojego nie moge zadzwonić , a mianowicie w jakim dniu cyklu powinna być laparo ? Ja będę tuż po miesiączce i zastanawiam się czy to nie będzie problemem .

    Czarna
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 lutego 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam w 14dc ale wiem że to późno, lekarz mi powiedział że najlepiej w pierwszej połowie cyklu ze względu na teoretyczną ciążę której laparo mogłaby zaszkodzić. Myślę że tuż po @ jest ok.
    Z innej beczki: proponuję żebyś zabrała sobie chusteczki nawilżane, naprawdę się przydadzą po operacji żeby chociaż twarz przemyć jak leżysz :D i podkłady na łóżko, niestety po laparo czy tak jak u mnie po laparotomii można troszkę krwawić ale to podobno normalne.

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    A kiedy masz mieć zabieg?
    Kładę się w czwartek, a laparo mam w piątek

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja laparoskopię miałam w 15 dc :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam mieć chyba w 20 dc początkowo i lekarz zapytał mnie tylko o jedno Czy jest pani człowiekiem ogromnej wiary? ( chodziło mu o to czy wierzę że akurat w tym cyklu z laparo zajdę w ciążę. Odpowiedziałam że nie i zgodziłam się na ten dzień. Ważne żeby laparo nie była w trakcie miesiączki :D

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja miałam w 5 dniu cyklu , w ten sam dzien okres mi sie konczyl :) wiec podobno idelanie.. ale przez to, ze mialam resztki okresu nie mogli mi zrobic droznosci wiec w sumie nic mi to nie dało.. ciagle sie zastanawiam co i jak ze mna bedzie.. zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza.. zastanawiam sie czy nie mialam wczesniejszej owulacji.. kurde bo te testy wychodzilu pozytywne i w dzien kiedy poszlam do lekarki zaczely byc blade.. glupieje.. i nie chce brac clo.. i w ogole..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a ja miałam w 5 dniu cyklu , w ten sam dzien okres mi sie konczyl :) wiec podobno idelanie.. ale przez to, ze mialam resztki okresu nie mogli mi zrobic droznosci wiec w sumie nic mi to nie dało.. ciagle sie zastanawiam co i jak ze mna bedzie.. zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza.. zastanawiam sie czy nie mialam wczesniejszej owulacji.. kurde bo te testy wychodzilu pozytywne i w dzien kiedy poszlam do lekarki zaczely byc blade.. glupieje.. i nie chce brac clo.. i w ogole..
    Ja też bardzo zaczęłam głupieć... biorę luteinę (dziś już ostatnia dawka) a od paru dni śluz jakiś dziwny raz wodnisty raz rozciagliwy, boli mnie lewy jajnik, podbrzusze podbolewa... Temperatura też skacze... ale to dopiero 1,5 tyg po laparoskopii więc może to tak będzie działać wszystko.. Nie wiem, chciałabym już pójść do mojej gin się dowiedzieć co i jak a to dopiero we wtorek :(

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a ja miałam w 5 dniu cyklu , w ten sam dzien okres mi sie konczyl :) wiec podobno idelanie.. ale przez to, ze mialam resztki okresu nie mogli mi zrobic droznosci wiec w sumie nic mi to nie dało.. ciagle sie zastanawiam co i jak ze mna bedzie.. zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza.. zastanawiam sie czy nie mialam wczesniejszej owulacji.. kurde bo te testy wychodzilu pozytywne i w dzien kiedy poszlam do lekarki zaczely byc blade.. glupieje.. i nie chce brac clo.. i w ogole..
    Dzięki za odpowiedzi , ale zmartwiła mnie twoja odpowiedź ailatan , bo ja będę miała robioną drożność .

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Dzięki za odpowiedzi , ale zmartwiła mnie twoja odpowiedź ailatan , bo ja będę miała robioną drożność .
    No mi lekarz odradzil droznosc bo istnieje prawdopodobienstwo, ze poprzez wykonanie droznosci kiedy sa jeszcze resztki miesiaczki w ktorej znajduja sie komorki endometrium mozna nabawic sie ednometriozy.. a tego by jeszcze mi brakowało ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja też bardzo zaczęłam głupieć... biorę luteinę (dziś już ostatnia dawka) a od paru dni śluz jakiś dziwny raz wodnisty raz rozciagliwy, boli mnie lewy jajnik, podbrzusze podbolewa... Temperatura też skacze... ale to dopiero 1,5 tyg po laparoskopii więc może to tak będzie działać wszystko.. Nie wiem, chciałabym już pójść do mojej gin się dowiedzieć co i jak a to dopiero we wtorek :(
    No a ja miałam wielkie nadzieje w tym drugim cyklu- tym bardziej ze w pierwszym byla owulacja.. i byl pecherzyk.. i drugi cykl i nic kurde ;/ boje sie ze nidgy nie doczekam sie bobasa :(((

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a ja miałam w 5 dniu cyklu , w ten sam dzien okres mi sie konczyl :) wiec podobno idelanie.. ale przez to, ze mialam resztki okresu nie mogli mi zrobic droznosci wiec w sumie nic mi to nie dało.. ciagle sie zastanawiam co i jak ze mna bedzie.. zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza.. zastanawiam sie czy nie mialam wczesniejszej owulacji.. kurde bo te testy wychodzilu pozytywne i w dzien kiedy poszlam do lekarki zaczely byc blade.. glupieje.. i nie chce brac clo.. i w ogole..

    a czemu nie chcesz brac clo? może w następnym miesiącu zaufaj testom i idź do lekarki jak one zaczną pokazywac owulację? nowy lekarz, nowe badania, nowa przeprawa ale oczywiście nowy lekarz może też zwiastować zmiany, inne spojrzenie na ciebie, inne metody. Kto wie, ja zaczekam ze zmianą jeszcze 6 miesięcy.

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    No a ja miałam wielkie nadzieje w tym drugim cyklu- tym bardziej ze w pierwszym byla owulacja.. i byl pecherzyk.. i drugi cykl i nic kurde ;/ boje sie ze nidgy nie doczekam sie bobasa :(((
    a powiedz mi jak był pęcherzyk to pękł czy nie wiesz? brałaś coś na pęknięcie?

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w ogóle dziewczyny to ile macie lat? ja 29, rocznikowo 30 :/

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uda się na pewno każdej z Nas... Jestem tego pewna!! Musimy wierzyć i się nie poddawać...

    Mam pytanie... Właśnie wzięłam ostatnią dawkę luteiny dowcipnie... i z ciekawości spojrzałam na datę ważności.. okazało się, że jest ważna do czerwca 2014 roku. Więc już pół roku po terminie.. Martwię się, czy to może jakoś źle zadziałać. Czy któraś była w takiej sytuacje z przeterminowanym lekiem??

    Ja mam 24 lata :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a powiedz mi jak był pęcherzyk to pękł czy nie wiesz? brałaś coś na pęknięcie?
    tak pekl sam- bylam na monitoringu i bylo widac plyn.. nic na pekniecie nie brałam.. a mam 27 lat- rocznikowo 28

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    tak pekl sam- bylam na monitoringu i bylo widac plyn.. nic na pekniecie nie brałam.. a mam 27 lat- rocznikowo 28
    i co francuz pękł i nic się nie wydarzyło dalej :/ ehhhhh szkoda gadać

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dziewczyny uda się na pewno każdej z Nas... Jestem tego pewna!! Musimy wierzyć i się nie poddawać...

    Mam pytanie... Właśnie wzięłam ostatnią dawkę luteiny dowcipnie... i z ciekawości spojrzałam na datę ważności.. okazało się, że jest ważna do czerwca 2014 roku. Więc już pół roku po terminie.. Martwię się, czy to może jakoś źle zadziałać. Czy któraś była w takiej sytuacje z przeterminowanym lekiem??

    Ja mam 24 lata :)
    hmmm nie byłam w takiej sytuacji ale wydaje mi się że zadziała normalnie, nie powinno być problemów. jeżeli nie zmienił sie kolor, konsystencja to chyba będzie ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 21:45

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a czemu nie chcesz brac clo? może w następnym miesiącu zaufaj testom i idź do lekarki jak one zaczną pokazywac owulację? nowy lekarz, nowe badania, nowa przeprawa ale oczywiście nowy lekarz może też zwiastować zmiany, inne spojrzenie na ciebie, inne metody. Kto wie, ja zaczekam ze zmianą jeszcze 6 miesięcy.
    No ja tez ze zmiana poczekac.. zobaczymy.. daje jej 3 cykle.. a clo- hmm przed lapo nie zadziałał w ogole.. wiec mam ogrom watpliwosci... co do tego leku i jego działania na mnie.. no ale jeden cykl sprawdze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    i co francuz pękł i nic się nie wydarzyło dalej :/ ehhhhh szkoda gadać
    no pekl ale.. jest duzo ale.. kiedy byal tydzien wczesniej na monitoringu to mial 18 mm i lekarka stwierdzila ze peknie w kazdej chwili i mamy wspolozyc przez 3 dni i tak zrobilismy.. potem byla przerwa i po tygodniu u niej bylam a ona mowi ze wlansie pekl i sie pyta czy dzien wczesniej wspolzylam a ja ze nie bo nie i mowi ze mamy tego dnia wspolozyc.. no i wspolozylismy ale bylo juz bardzo pozno, wrecz w nocy bo tego dnia mielismy wypadek samochodowy i byly emocje i zalatwianie i stres.. wiec moze za pozno juz.. poza tym endometroium podobno bylo troche za cienkie i nie wiadomo czy bylo cialko zolte.. ach dupa jasiu karuzela szkoda gadac..

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ