X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    hmmm nie byłam w takiej sytuacji ale wydaje mi się że zadziała normalnie, nie powinno być problemów. jeżeli nie zmienił sie kolor, konsystencja to chyba będzie ok.
    Kurcze no właśnie dziwiło mnie to, że te tabletki za bardzo się wchłaniać nie chciały... mam nadzieje, że się nic nie wydarzy :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    no pekl ale.. jest duzo ale.. kiedy byal tydzien wczesniej na monitoringu to mial 18 mm i lekarka stwierdzila ze peknie w kazdej chwili i mamy wspolozyc przez 3 dni i tak zrobilismy.. potem byla przerwa i po tygodniu u niej bylam a ona mowi ze wlansie pekl i sie pyta czy dzien wczesniej wspolzylam a ja ze nie bo nie i mowi ze mamy tego dnia wspolozyc.. no i wspolozylismy ale bylo juz bardzo pozno, wrecz w nocy bo tego dnia mielismy wypadek samochodowy i byly emocje i zalatwianie i stres.. wiec moze za pozno juz.. poza tym endometroium podobno bylo troche za cienkie i nie wiadomo czy bylo cialko zolte.. ach dupa jasiu karuzela szkoda gadac..
    No to tym bardziej powinnaś się cieszyć bo jest nadzieja, że pęcherzyk był i pękł i było ok .. poprostu się spóźniliście ale napewno znowu pęcherzyk będzie :)))

  • milka87 Autorytet
    Postów: 295 175

    Wysłany: 2 lutego 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, czy któraś z was miała może robioną laparoskopie w Matopacie w Toruniu?

    1usaanliq3y1w40k.png

    nzjdk0s3aly9bpvj.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka87 wrote:
    Cześć dziewczyny szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, czy któraś z was miała może robioną laparoskopie w Matopacie w Toruniu?
    Ja niestety nie pomogę. Ja jestem z woj.śląskiego :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka87 wrote:
    Cześć dziewczyny szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, czy któraś z was miała może robioną laparoskopie w Matopacie w Toruniu?
    Ja rówież woj. Śląskie :))

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W związku z tym ,że mam zabieg zaplanowany ,a w tym czasie może u mnie wystąpić miesiączką lekarz kazał mi wziąść tabletki antykoncepcyjne,żeby przesunąć miesiączkę. Nie jestem do końca przekonana czy to dobry pomysł ,a wy jak sądzicie ? Mam jeszcze do Was pytanie odnośnie tych blizn po laparo ,czy one są duże i ile ich jest ?

    Czarna
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam trzy blizny dwóch nie widać jedna w pępku widoczna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak samo jak adrenalina ale w pępku prawie nie widać :D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 lutego 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wypowiadać nie będę bo ja tydzień po operacji jestem :D:D:D
    a zabiegu nie może lekarz przełożyć o te dwa czy trzy dni?

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy miałyście dziewczyny badany poziom AMH ??
    Im bardziej wczytuję się w fora na ovufriend tym bardziej dochodzę do wniosku że jakoś mało badań miałam robionych i w ogóle mało wiem o chorobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 15:31

    Edyta
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też 3 mam, a w pępku nic nie widać, ale malutkie te dwie są.

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Czy miałyście dziewczyny badany poziom AMH ??
    Im bardziej wczytuję się w fora na ovufriend tym bardziej dochodzę do wniosku że jakoś mało badań miałam robionych i w ogóle mało wiem o chorobie.
    Mi lekarz powiedział, że AMH będziemy badać przed ewentualną inseminacją.Z tego co wiem to badanie kosztuje ponad 100zl.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi nigdy żaden lekarz nie wspomniał o tym badaniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po laparoskopii lekarz w szpitalu powiedział, żeby zrobić :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anucha wrote:
    Mi lekarz powiedział, że AMH będziemy badać przed ewentualną inseminacją.Z tego co wiem to badanie kosztuje ponad 100zl.
    tak, dzisiaj przeczytałam że kosztuje 140,00 zł

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    tak, dzisiaj przeczytałam że kosztuje 140,00 zł
    Drogo... no ale jak trzeba będzie to się zrobi :)) ja od października 2014 na lekarza i badania wydałam już ponad 1000 zł.. :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja nawet nie zliczam , bo dużo kasy już wydałam. Teraz jeszcze L4 to też po kieszeni pójdzie. No ale cóż jak trzeba to trzeba :). Mnie lekarz nie mówił nic o tym badaniu więc na razie nie będę go robić.
    Czekam na z niecierpliwością na @

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro jade do swojej gin Więc się dowiem :) ale mam stresa nie wiem czemu, boję się złych wieści dotyczących swojego leczenia... :(

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 lutego 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale co może być źle ? Co ci powiedzieli po zabiegu ?

    Edyta
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 2 lutego 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Czy miałyście dziewczyny badany poziom AMH ??
    .

    Miałam, ale sama na to wpadłam. w ogóle to czytając fora i wypowiedzi specjalistów (w tym naszego forumowego), zastanawiam się, czemu lekarze nie badają rezerwy PRZED laparo. u niektórych pacjentek ingerencja w jajniki może znacznie obniżyć rezerwę, w niektórych przypadkach nawet odradza się ją wykonywać. w ogóle to mam wrażenie, że sporo lekarzy strzela "na ślepo" z diagnozami i zleca schematyczne postępowanie. i radź sobie człowieku sam...

    Anatolka lubi tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ