X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do dziewczyn. Okropne nerwy ale starałam się ciągle drzemać, żeby nie myśleć o tym. chociaż jak mąż rano do mnie zadzwonił to się oczywiście popłakałam hehe :D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 10 lutego 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ze mną było tak: rano wstałam bo o 8:00 miał być zabieg, przygotowałam się i zaczęły się nerwy no ale mówię zaraz zabieg to zleci ;). Jak się dowiedziałam leżąc już z cewnikiem na łóżku przygotowana do operacji że operacja przełożona na 12:00 to tak zaczęłam płakać że nie mogłam przestać :D. W końcu mówię do męża żeby on już szedł do pracy:D a ja sobie poradzę;). Włożyłam do uszu słuchawki, włączyłam radio i zaczęłam czytać książkę. Pierwszy raz przeczytałam w 3,5 h 350 stron książki:D:D:D. I wtedy się odstresowałam :):)
    ot taka moja historia ;)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie kazałam mężowi przyjeżdżać bo po pierwsze to kawał drogi a po drugie to pewnie bym tez beczała. hehe :D

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstałam o 6, zaczęly sie przygotowania. Nie będę wam może pisać co sie działo, bo był dramat, to po co mam stresować kogoś hehehe
    no ale przeszlismy to i na 8:30 operacja. Ledwo zdążyłam i blok na nas czekał bom ja nie gotowa była :D generalnie było spoczko

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dziewczyny słuchajcie , pojawiło się plamienie :D:D:D:D:D mam nadzieję że się rozkręci :D:D:D:D ihaaaaaaaaaaaaaa;);)

    Lucy, anucha, mrth666 lubią tę wiadomość

    Edyta
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    no dziewczyny słuchajcie , pojawiło się plamienie :D:D:D:D:D mam nadzieję że się rozkręci :D:D:D:D ihaaaaaaaaaaaaaa;);)
    U mnie dalej nic:/Czekam dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a z mego zabiegu moga być nici bo mam bardzo wysokie ciśnienie :-( jutro pewnie do domu ....

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi-Bstok wrote:
    No a z mego zabiegu moga być nici bo mam bardzo wysokie ciśnienie :-( jutro pewnie do domu ....
    to jakie ty masz to ciśnienie?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co przełoża Ci go czy w ogole nie bedziesz miala?? Bezsensu ludzie z nadcisnieniem maja robione zabiegi..

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wadliwą zastawkę, serce mi grało coco jambo, a doskonale sobie z nim poradzono. Była konsultacja kardiologiczna, pewne ustalenia i wio, do przodu ;)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wczoraj przez cały dzień miałam ok. 180/124 dlatego i po podaniu leków spadło do 160/100 to i tak wysokie , anestezjolog może nie zgodzić się na zabieg i każe najpierw unormowac ciśnienie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i idę do domu ;-( ;-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Anetko !!!! :(

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszna szkoda.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale trochę dziwne, czemu ci nie zbili tego ciśnienia?? bez sensu moim zdaniem. Ja mam ciśnienie 105/60 :D więc niziutkie ;) , po zabiegu miałam 90/55.

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozbyli się problemu :/
    U mnie wezwali kardiologa, był obecny przy operacji i miałam przez dwie doby potem monitorowanie pod tymi tam ekranikami.

    Ale oni tak robią w szpitalach niestety, wypychają.

    Ja osobiście bym się nie dała, ale ja to taka cholera jestem heheh

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi-Bstok wrote:
    No i idę do domu ;-( ;-(
    a co na to twój lekarz? będziecie robić ponowne podejście?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam po zabiegu ablacji na serce i jakoś mni zabieg zrobili a anestezjolog też miała wątpliwości ale powiedziałam, że nic mi się nie dzieje i że po to tu jestem :)) poza tym miałam okropny kaszel a kaszel jest dyskwalifikacją ale się nie przyznałam chociaż anestezjolog pytała o to :D powiedziałam, że pokasłuje trochę :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic się nie dało zrobić bo widzieli że nie reaguję na leki od nadciśnienia ( a tak ogólnie to mam nadciśnienie i jestem stale nalekach ) za bardzo się denerwowałam :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka przyszła już @ do Ciebie ??? :))

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ