X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Macierzyństwo- Kraków
Odpowiedz

Macierzyństwo- Kraków

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto_krotka wrote:
    Miałam ogniska adenomiozy i problem z endo i miałam 1x Zoladex
    Tylko 1? A dlugo to mialas? Ja mam miec 3 zastrzyki z diphereline, obawiam się skutków ubocznych 😖 jest sie czego bać? Czy Tobie to pomoglo ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2021, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia1985 wrote:
    Dr. Sydor przyjmuje w Krakowie - Sport Medicum w środy.

    Podobno przyjmuje tez w Tarnowie

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 20 marca 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Ooook..... a jaki to wiek w takim razie? Pewnie i tak jesteś młodsza ode mnie ...
    35;)

    Allende lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Asia8818 Ekspertka
    Postów: 154 101

    Wysłany: 20 marca 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Tylko wiek i nieudany wcześniejszy transfer
    P powiedział tak:
    Lepiej przebadać, niż transferowac bez badań..później płacz depresja psychiatryk🙈

    Hej ja mam Amh 0.81 uff udalo mi sie zalapac na refundacje lekow. Jak bedziesz miec wyniki badan to daj znac.
    Powiedz mi ile mowil Przybycien ze musi byc Allo? Bo mi ostatnio mowi ze jak bedzie 25 procent to juz wystarczy. A Soch mowi ze 40 % . I mowil ze jak bedzie 25 to robimy transfer. Ale Socha mowil jeszcze o jakims leczeniu na.ktore zrobilam multu badan. Doktor P zas mowi ze oni troche tak jakby naciagaja ze chca miec to 40 %

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2021, 18:51

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Sto_krotka Autorytet
    Postów: 1660 1781

    Wysłany: 20 marca 2021, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Durkapa wrote:
    Tylko 1? A dlugo to mialas? Ja mam miec 3 zastrzyki z diphereline, obawiam się skutków ubocznych 😖 jest sie czego bać? Czy Tobie to pomoglo ?
    Tak, tylko 1, działa miesiąc, u mnie było z 1,5 miesiąca. Bałam się, ale tonący brzytwy się chwyta.... objawy paskudnej menopauzy po jakichś 2 tyg. 😐i 2kg na plus. Nie mam endometriozy, tylko mialam problem z endometrium i usunięte ogniska adenomiozy, chyba niezbyt duże. Endometrium było jak na mnie piękne, trójlinijne 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2021, 18:51

    Durkapa lubi tę wiadomość

    2021 (4FET)💙
    2022 naturals 💔
    2023 (5FET)ostatni 💝 ❄ 3.1.2 🙏🍀
    3-7dpt II, 7dpt bhcg 83,32| 9dpt 267,7| 11dpt 626,6 🙏 | 17dpt 6006,0
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 20 marca 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    35;)

    Tak myślałam 😉🥴
    7 lat różnicy a ja nie badam. Ale hardcore 🙈

  • Bazylia86 Przyjaciółka
    Postów: 61 50

    Wysłany: 20 marca 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Hej ja mam Amh 0.81 uff udalo mi sie zalapac na refundacje lekow. Jak bedziesz miec wyniki badan to daj znac.
    Powiedz mi ile mowil Przybycien ze musi byc Allo? Bo mi ostatnio mowi ze jak bedzie 25 procent to juz wystarczy. A Soch mowi ze 40 % . I mowil ze jak bedzie 25 to robimy transfer. Ale Socha mowil jeszcze o jakims leczeniu na.ktore zrobilam multu badan. Doktor P zas mowi ze oni troche tak jakby naciagaja ze chca miec to 40 %
    Mnie dr Przybycień nie mówił, ile powinno być, ale w badaniu wyszło mi 29% i akurat tego wyniku w ogóle nie skomentował. W kwietniu mam mieć transfer. Dr Sydor powiedział z kolei, że te 29 % po jednym nieudanym transferze to jest dobry wynik i nie musi być 40%.

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Gusia1985 Autorytet
    Postów: 655 481

    Wysłany: 20 marca 2021, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2023, 18:12

    Jestemza lubi tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 21 marca 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Tak myślałam 😉🥴
    7 lat różnicy a ja nie badam. Ale hardcore 🙈
    Nie chcesz? Nie musisz wszystkich odrazu.Doktor Was nie namawiał?

    Asia u mnie Jurek wspominał o 25%

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 21 marca 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Nie chcesz? Nie musisz wszystkich odrazu.Doktor Was nie namawiał?

    Asia u mnie Jurek wspominał o 25%

    Mam jakieś opory, bo wydaje mi się że, żeby miało to sens, to wszystkie trzeba. A nie da się tak na raty. Po zamrożeniu się już nie da badać. Więc ...zbadam jeden, a jeśli się transfer nie uda to reszta i tak będzie transferowana bez badania...no sama nie wiem 🤔 a mam czas do jutra na myślenie. Jasny pieron

  • truskawa85 Ekspertka
    Postów: 214 409

    Wysłany: 21 marca 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem na stymulacji u Przybycienia. W piątek miałam monitoring i doktor nie był zachwycony moim wynikiem ok 5 może 6 pęcherzykow pomimo dużych dawek gonalu. Teraz mam mensinorm i 25-26.03 punkcje. Jak było u was? Czy jeszcze jakieś pecherzyki mogą urosnąć ?

    preg.png
    MACIERZYNSTOW Krakow
    3 INV punkcje 5 blastocyst (2xmozaika, 2euploid, 1 uneuploid) ❄️ 02.2022 1 transfer beta 0, 04.2022 2 transfer (6.2.1 biochem, 05.2022 3 transfer 05.06 wizyta brak 💔
    EUROFERTIL
    3 INV punkcje 6 blastocyst (3 euploid, 2xmozaika, 1 uenuploid), 22.02 transfer blastocysty 4.1.1
    BHCG 6dpt - 7.5, 8dpt - 25.2, 10 dpt - 52.7, 12dpt - 111, 14dpt - 270.7, 16dpt - 665.4, 18dpt - 1616,9
    18.03 (5t6d) jest serduszko
  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 21 marca 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Mam jakieś opory, bo wydaje mi się że, żeby miało to sens, to wszystkie trzeba. A nie da się tak na raty. Po zamrożeniu się już nie da badać. Więc ...zbadam jeden, a jeśli się transfer nie uda to reszta i tak będzie transferowana bez badania...no sama nie wiem 🤔 a mam czas do jutra na myślenie. Jasny pieron
    Da się, wystarczy że powiesz żeby pobrali materiał do badań z pozostałych.Ja mam dwa i pobrali z dwóch.Narazie badamy jeden.Jak się zdecydujemy przebadać drugi to materiał dadzą do badania i tyle 😉
    Też miałam opory ale po wizycie u genetyka jestem spokojniejsza;)

    Asia8818 lubi tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 21 marca 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa85 wrote:
    Cześć, jestem na stymulacji u Przybycienia. W piątek miałam monitoring i doktor nie był zachwycony moim wynikiem ok 5 może 6 pęcherzykow pomimo dużych dawek gonalu. Teraz mam mensinorm i 25-26.03 punkcje. Jak było u was? Czy jeszcze jakieś pecherzyki mogą urosnąć ?
    Miałam podobnie, później jescze kilka się pokazało, ale finalnie i tak pobrali 6.

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 21 marca 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestemza wrote:
    Da się, wystarczy że powiesz żeby pobrali materiał do badań z pozostałych.Ja mam dwa i pobrali z dwóch.Narazie badamy jeden.Jak się zdecydujemy przebadać drugi to materiał dadzą do badania i tyle 😉
    Też miałam opory ale po wizycie u genetyka jestem spokojniejsza;)

    Powiesz co usłyszałaś? Ja na genetyka już nie mam raczej szans. Przynajmniej przed decyzją :/

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 21 marca 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa85 wrote:
    Cześć, jestem na stymulacji u Przybycienia. W piątek miałam monitoring i doktor nie był zachwycony moim wynikiem ok 5 może 6 pęcherzykow pomimo dużych dawek gonalu. Teraz mam mensinorm i 25-26.03 punkcje. Jak było u was? Czy jeszcze jakieś pecherzyki mogą urosnąć ?

    U mnie przy niezadowalającym wyniku przerwano stymulację i po paru miesiącach podeszłam do kolejnej, tym razem inny protokół i miałam 3x więcej pęcherzyków.

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Malllllllllka Koleżanka
    Postów: 58 17

    Wysłany: 21 marca 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Hej ja mam Amh 0.81 uff udalo mi sie zalapac na refundacje lekow. Jak bedziesz miec wyniki badan to daj znac.
    Powiedz mi ile mowil Przybycien ze musi byc Allo? Bo mi ostatnio mowi ze jak bedzie 25 procent to juz wystarczy. A Soch mowi ze 40 % . I mowil ze jak bedzie 25 to robimy transfer. Ale Socha mowil jeszcze o jakims leczeniu na.ktore zrobilam multu badan. Doktor P zas mowi ze oni troche tak jakby naciagaja ze chca miec to 40 %
    Ja mam 18, 5% allo i dr przybycień zrobił mi transfer aktualnie 21tc 🙂 a Sacha też twierdził ze musi być 40. Na szczęście posłuchałam dr Przybycienia i ominęły mnie szczepienia. Ciąża na lekach i acofilu do 12t

    Salome, Gusia1985, Sto_krotka, Jestemza, Asia8818 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8818 wrote:
    Hej ja mam Amh 0.81 uff udalo mi sie zalapac na refundacje lekow. Jak bedziesz miec wyniki badan to daj znac.
    Powiedz mi ile mowil Przybycien ze musi byc Allo? Bo mi ostatnio mowi ze jak bedzie 25 procent to juz wystarczy. A Soch mowi ze 40 % . I mowil ze jak bedzie 25 to robimy transfer. Ale Socha mowil jeszcze o jakims leczeniu na.ktore zrobilam multu badan. Doktor P zas mowi ze oni troche tak jakby naciagaja ze chca miec to 40 %
    Asia wyslalam zaproszenie, możesz przyjac ? Napisze priv

    Asia8818 lubi tę wiadomość

  • Kity Przyjaciółka
    Postów: 68 76

    Wysłany: 21 marca 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór 🙂
    Przeglądam wątek bo chciałam dowiedzieć się czegoś o klinice. Zastanawiam się nad zmianą z innej krakowskiej kliniki właśnie na Macierzyństwo.

    Powiedzcie mi proszę jak wygląda sprawa lekarza prowadzącego? On istnieje czy za każdym razem laduje się u kogoś innego? I jak się ma sprawa z labem? Komunikacja z embriologami jest ok czy wręcz przeciwnie i ciężko się dogadać?
    Będę wdzięczna za wszelkie info 😉

  • Silaczka Przyjaciółka
    Postów: 84 24

    Wysłany: 21 marca 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kity wrote:
    Dobry wieczór 🙂
    Przeglądam wątek bo chciałam dowiedzieć się czegoś o klinice. Zastanawiam się nad zmianą z innej krakowskiej kliniki właśnie na Macierzyństwo.

    Powiedzcie mi proszę jak wygląda sprawa lekarza prowadzącego? On istnieje czy za każdym razem laduje się u kogoś innego? I jak się ma sprawa z labem? Komunikacja z embriologami jest ok czy wręcz przeciwnie i ciężko się dogadać?
    Będę wdzięczna za wszelkie info 😉
    Kity,też myślę o M. Po 4 nieudanych ivf chyba tylko dobre labo mnie ratuje,a z tego co widzę to chyba to jest chyba najlepsze w KRK. Lepsze wyniki też mieliśmy w parents,ale też bez szału,a w pierwszym chyba straciliśmy czas i pieniądze,nie bd pisać gdzie to było ...

    Kity lubi tę wiadomość

  • Jestemza Autorytet
    Postów: 293 176

    Wysłany: 21 marca 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kity wrote:
    Dobry wieczór 🙂
    Przeglądam wątek bo chciałam dowiedzieć się czegoś o klinice. Zastanawiam się nad zmianą z innej krakowskiej kliniki właśnie na Macierzyństwo.

    Powiedzcie mi proszę jak wygląda sprawa lekarza prowadzącego? On istnieje czy za każdym razem laduje się u kogoś innego? I jak się ma sprawa z labem? Komunikacja z embriologami jest ok czy wręcz przeciwnie i ciężko się dogadać?
    Będę wdzięczna za wszelkie info 😉
    Prowadzi Cię cały czas ten sam lekarz, wybrany przez Ciebie.Z Embriolgiem nasz kontakt po punkcji gdy informują o zarodkach.Masz podany telefon plus możesz napisać wiadomość na portalu pacjenta.Po mrożeniu wysyłają Ci raport i film z hodowli.

    Sto_krotka, Kity, Gusia1985, Allende lubią tę wiadomość

    ✓Starania od 2015 (cb)
    💊💉1 procedura-czerwiec-Lipiec 2020 Punkcja->transfer 3.1.1 , nieudany.
    08.2020 badania:
    🔍MTHFR 677C>T homozygota
    🔍 pai-1 4g heterozygota
    🔍Hashimoto-Euthyrox
    🔍Kariotypy prawidłowy
    🔍 Przeciwciała ok
    🔍Prolaktyna po obciążeniu podwyższona

    ✓10.2020
    Zmiana lekarza ->💪diagnostyka immuno:
    ✓Allo mlr 0%
    ✓Kiry bx( brak m.in 3 implantacyjnych)
    ✓ Hla c 05,07
    ✓Hla partnera c 07
    💉💊01/02.2021-> 2 procedura
    Mamy zamrożone dwa( 1 przebadany,zdrowy
    )💙💙💪
    04.2021 naturalny cud😍💪
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ