X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada przyjdzie okres, przyjdzie! :)
    Alberta trzymam kcikasy, żeby maluch się wgryzł mocno i na 9 msc! A beta zrobiona 7 dpt da ci obraz ostateczny, jeśli będzie 0 to zero zerem pozostanie, a jeśli coś się ruszy to spokojnie beta będzie, jakakolwiek ale będzie :) Ja miałam w 6 dpt 40 z hakiem i zawsze robię 6-7 dni po transferze.
    No-spę możesz sobie brać jakbyś miała skurcze, mi dr powiedziała, że lekką ręką mam brać te zalecane 3 dziennie, bo najważniejsze, żeby nie doprowadzić do tych skurczów :) Ale i tak biorę w miarę potrzeb, jak czuję, że coś tam się w tym brzuchu dzieje i relanium na noc łykam bo nie działa na mnie w ogóle tak ogłupiająco (mało tego! i tak nie mogę spać mimo relanium ;/) a jeśli ma rozluźnić macicę to niech rozluźnia :)

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek to wiem, kiedyś na pewno przyjdzie ;)

    Dżdżownica niech Antoś jeszcze poczeka choć po suwaczku widzę że już bliżej końca, 30 tydzień mija.. Super!
    To mi dałaś nadzieję że miałaś zarodek 3aa bo mi już pozostał tylko 3ba i na mnie czeka.

    Alberta też trzymam kciuki za pozytywną betę!

  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada jescze pewnie 2 miesiące do idealnego terminu bo cc chyba się robi wcześniej :) ale niech tam siedzi i rośnie :)
    I tak jak dziewczyny pisały nie ma znaczenia jaka klasa zarodka, ważne żeby był prawidłowy genetycznie :)

    Mada29 lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • Iskiereczka81 Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta trzymam kciuki

  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za kciuki. Dr B odpisał,że betę od 9 dnia można, ale lepiej 10 dnia. A dokładnie 2 tygodnie po punkcji. Kupiłam testy Rossmana za 4.99 a one od 25 wykazują. Widzę, że są od 10 czułe za niecałe 11zł. Prolutex w DOZ 164 a na Polnej 179. Homocysteina w Alabie 76 zł. Pani w HCP powiedziała, że powinna być na czczo a także, że największy boom na jej badanie już minął.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dr planowaną cc robi dopiero w 39tc. Ja się cały czas waham jak tu urodzić :P

    Alberta kciuki! Ja robiłam zawsze betę 7dpt a w dokumentach był zapisek żeby zrobić po 10 dniach

    Prolutex jest najtaniej na Słowiańskiej w medkom za 149

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2017, 14:21

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Wczoraj byłam u dr Ż.
    Powiedziałam mu o tym ze najchętniej to już bym zaczęła od ivf ale dr powiedział ze mamy bardzo duże szanse żeby naturalnie zostać rodzicami bo nasienie jest Ok i tylko trzeba mnie stymulowac.
    Ale ustaliliśmy ze tylko dwa cykle a potem ivf:) w sumie jestem zadowolona bo nie idziemy w ostateczność:)
    Mam nadzieje tylko Ze od października czyli od cyklu w którym możliwe będzie ivf, nagle nie zlikwidują refundacji :(
    Ale o tym jescze tak nie myśle tylko zaczynam brać tabletki i czekam na zielone światło kiedy zaczynać zabawę :)

  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique, jakie zaczynasz brać tabletki?

    l22nej28tcppkg68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiaaa wrote:
    Dominique, jakie zaczynasz brać tabletki?
    Jeszcze nie wiem. Mam w czwartek zrobić hormony i jak będzie Ok to wizyta u dr i przepisuje leki

  • Jasiaaa Autorytet
    Postów: 411 212

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A. Dzięki za.odpowiedź :)

    l22nej28tcppkg68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasiaaa wrote:
    A. Dzięki za.odpowiedź :)
    Jak będę coś więcej wiedziała to napisze :)

    Jasiaaa lubi tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ze mnie jest chyba uparte babsko bo ja powiedziałam, że mnie żadne 75j puregonu nie interesuje i przyszłam tu po leki do in vitro. Z takimi też wyszłam :P
    Ale mi Żak encorton też przepisał jak się uparlam a słyszałam, że nie chce dawać. On chyba po prostu miał mnie dosyć i chciał żebym sobie poszła.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada29 wrote:
    Wiem wiem też tak miałam ;) a teraz człowiek chce działać i nie może. Mam bóle brzucha ale cisza.


    Mada Ty chyba po prostu na mnie czekasz z tą @ i crio co? Przyznaj się :)

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta, pamietaj, ze na tym forum kiedy ktos rodzi, to inna zachodzi.

    Kicia ostatnio urodzila, wiec Ty wskoczysz na jej miejsce ;)

  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo a88 wróciłaś z tych swoich wakacji? :) Miałaś w końcu te prenatalne? Bo nic się koleżanka nie pochwaliła - wiecie już czy synuś czy córa? :)
    Mysza a jak tam twoje przygotowania? czekasz na okres, czy już wskoczyłaś w następny cykl?

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    Oooo a88 wróciłaś z tych swoich wakacji? :) Miałaś w końcu te prenatalne? Bo nic się koleżanka nie pochwaliła - wiecie już czy synuś czy córa? :)
    Mysza a jak tam twoje przygotowania? czekasz na okres, czy już wskoczyłaś w następny cykl?


    Ja już w połowie kolejnego cyklu jestem, z crio ruszę jak zbiję homocysteinę, sprawdzę b12, kw. foiliowey etc. Plus narazie szamam antybiotyk na bakterie w posiewie. Miała może któraś z Was szczepionkę w postaci tabletek podjęzykowych na te bakterie?

    Jak będzie wszystko ok to podejdę w kolejnym do crio- jak nie czekam dalej.

    bv5tg9v.png
  • aura Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    Mada Ty chyba po prostu na mnie czekasz z tą @ i crio co? Przyznaj się :)

    I ja czekam na Was :)

    Mysza1986, Mada29 lubią tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja ujawnie, że u A88 będzie Moniczka ;)

    Gabi a ty? Bo ja chyba płeć przegapiłam.

    Mysza do boju!

    dżdżownica, Imbirek91, a88 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Imbirek91 Autorytet
    Postów: 1081 714

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Gabi też dziewczątko :)
    Mysza to czekamy na poprawę wyników razem z Tobą! :)

    Mysza1986 lubi tę wiadomość

    M&K <3 2017
    M 😍 2020
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirek91 wrote:
    U Gabi też dziewczątko :)
    Mysza to czekamy na poprawę wyników razem z Tobą! :)


    Dziękuję :)a ja na Wasze szczęśliwe rozwiązania i brzuchole do przejęcia :)

    bv5tg9v.png
‹‹ 551 552 553 554 555 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ