X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Metformina

Oceń ten wątek:
  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 27 lipca 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ankaa81 wrote:
    Hmm dziwne bo metformina skraca cykle. Wiadomo każdy organizm jest inny ale ja potrafiłam nie mieć @ nawet 100 dni a odkąd biorę metforminę cykle wyraźnie się skróciły. W zeszłym miesiącu też miałam jakieś zawirowania i okres dostałam po 53 dniach ale już wiem co mogło być tego powodem:/ Po prostu chyba źle na mnie działały zioła o. Sroki, które piłam przez kilka dni.

    Roznie bywa, organizm moze musi sie przyzwyczaic do tej rewolucji. Jesli dalej tak bedzie, to widocznie nie tylko pco ejst problemem.
    U mnie metka cyklu nie skrocila, dwa razy owu w 17 dc, ale przynajmniej owu byla a nie torbiel jak w co drugim cyklu. A ze juz drugi cykl z metka byl ciazowy to nie wiem jakby bylo dalej :)

    zem3i09kl173cczw.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszule kupilam takie http://allegro.pl/koszula-ciazowa-do-karmienia-dobranocka-bawelna-m-i5653837222.html i polecam z guziczkami do karmienia później.

    Kasiu super,że morfologia się polepszyla. Norma leukocytów w ciąży jest do 15tys.
    A ten śluz to wyplywa na zewnątrz czy przy podcieraniu tylko?
    Krem aplikuje,a probiotyki doustne też biore cały czas.

    Zapachow na mililitry nigdy nie kupowalam,bo mi smierdzisly hihi za mlodziaka używałam głównie Pumy i innych zapachów Coty! Teraz obowiazkowo psikam się codziennie tymi z wyższej półki. I fakt,że przy maluchu trzeba będzie odstawić.

    U nas dziś leje,ale mam nadzieję że się wypogodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 08:07

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wypiciu tej ohydnej glukozy. Jezu jak mi niedobrze :(. Cos strasznego :(. Przed ciąża jakoś zniosłam to badanie. A teraz ledwo. Pani nie polecała cytryny gdyż cytryna zawiera fruktozę co może zafałszować wynik, tzn lekko go podnieść. Pobrała mi najpierw z palca. Wiedzialyscie, ze musi być pobranie z palca najpierw zeby sprawdzić jaki poziom jest bo powyżej 120 nie można robić krzywej. U mnie wyszła 101 i niestety boje sie ze z krwi i krzywa wyjdą tak samo :(. Pani mówiła ze z krwi może wyjsć trochę niższa ale niewiele. Nie znoszę kłucia w palec, jak mi wyjdzie zagrożenie cukrzyca to nie dam rady kłuć sie z palca :(. Sama sie nie pokluje, instynkt nie pozwoli :). Będę musiała mamę albo teściowa prosić :).

    Kasiu ładna ta piżamka, na bonprix takie same ale w paski sa właśnie. Mój strój przyszedł, dzisiaj rano przymierzałam i jest super :). Wyślę wam pózniej linka. Pięknie leży, dopasowany, fajnie brzuszek zakrywa. Jestem zadowolona :).

    Kasiu ten śluz na bieliźnie tez jest bo ja mam śluz w ogóle od początku ciąży. Ale to normalne ze jest, tylko przy podcieraniu ten kolor zauważyłam. Ale ostatnio jak sie zaczęły upały mialam dokładnie to samo. Ale dzisiaj wizyta, zobaczymy co gin powie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 08:36

    zem3i09kl173cczw.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2020, 14:37

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 lipca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja z palca nie miałam hm:/
    Okropne uczucie jak tak mdli,nie zazdroszczę.
    Synuś pewnie przybrał,powinien już ważyć ok 800g :-) zresztą zobaczysz :-)

    Mój mąż już w pracy,a ja porzadkuje ubranka,sprzedaję i wymieniam na chłopięce.przynajmniej jakieś zajęcie hihi a przez 7lat trochę się tego nazbieralo...

    Na następna wizytę mam powtórzyć toxo igg i igm,cytomegalie robilam tylko na początku,na razie powtórzyć nie kazała.

    Wczoraj gadalam z kolezanka,która będzie miała drugi raz cc ze wskazan zdrowotnych,mówiła że nie wie co gorsze:/ ja cesarki się wystrzegam.


    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2020, 14:38

  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 28 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzywa robilam w synevo, laboratoria medicover. Powinnam mieć lada chwila wyniki na czczo i po godz, po dwóch będzie pózniej w ciagu dnia. Pani mówiła ze dlatego najpierw z palca bo jesli pacjent ma juz cukrzyce o której nie wie, to jak wypije taki roztwór to może nawet zapaści dostać, wpaść w śpiączkę etc bo takie uderzenie glukozy i insuliny. Wiec dlatego najpierw sprawdzają przed wypiciem. I dokładnie to co Ty powiedziała Agnella, ze powyżej 120 juz sie nie robi bo to właśnie juz cukrzyca prawdopodobnie i byłoby to tez niebezpieczne dla pacjenta. Z palca nie Jest wiarygodne jak z krwi ale babka mówiła ze rozstrzał niewielki. Ja nigdy nie zeszłam poniżej 92, zawsze miałam ten sam wynik, co ciekawe :).

    Kasiu po co robisz iGg? Jesli igm miałaś ujemne to iGg sie nie robi. Robi sie tylko jak igm dodatnie było by sprawdzić czy infekcja świeża przeszła juz w formę przetrwała. Cmv zalecana jesli iGg i igm były ujemne.

    Kas ja ci zazdroszczę ze miałaś taki sprawny poród. A co to za znieczulenie miałaś, pisałaś jaka substancja ale to jest zzo czy jakiś gaz? Sa kobitki które cc na życzenie chciały, sama mam taka koleżankę. Co ciekawe ona i jej maz tacy mądrzy i oczytani i niby wyczytali ze cesarka wbrew pozorom takich zagrożeń nie niesie i w ogóle jest spoko. Ja tam bym wolała naturalnie, ale to tylko ze względu na endomende. No i nie chciałabym mieć mimo wszystko nacięcia. Wiec co jak co, ale sn lepsze mimo wszystko, bardziej naturalne dla dziecka.

    Pod moim szpitalem nie ma hurtowni. Można kupić podstawowe rzeczy w sklepiku, jakieś podpaski etc ale nie ma staników ani żadnych ubrań. W ogóle dobrze ze zadzwoniłam do szkoły rodzenia bo jak sie okazuje zaczynam zajęcia nie 28 sierpnia ale 18 haha, a 17 wracam z urlopu :). Wiec i tak do lekarza będę musiała podejść po świeże zaświadczenie o braku przeciwwskazań do ćwiczeń. Ale juz sie nie moge doczekać :). Słyszałam ze na szkołach mówią tez o bieliznach właśnie dla kobiet, jakie ubranka kupować, rzeczy dla dzieci etc.

    Agnella napewno nieznośna dać sie zwariować i czytać te straszne historie ale mino wszystko to juz powoli czas :). Za chwile nam zdasz relacje jak to u Ciebie było :). Ja tylko mam nadzieje ze dadzą mi to znieczulenie, będę skowyczeć jak pies najwyżej chociaż to juz pewnie na położnych nie zrobi wrażenia :). Ale od tego tez mamy naszych facetów zeby trochę tupnąć noga jak nie będziemy miały sił.

    Agnella a jak miedzy wami teraz sie układa? Wspominałaś ze sie ścieliscie z mężem znowu :(. Kurczę zszokowalas mnie białym jeleniem, w szpitalach wszędzie polecają biały jeleń, ja myślałam by sie tym myć w połogu :(. Ale jutro masz wizytę, zgłoś lekarzowi. Napewno będzie długa i zobaczysz córcię jak podrosła i najważniejsze serduszko zdrowe :).

    Kasia napewno można ubrać na tych ubrankach szczegolnie wymiana. U nas okno życia pełne i siostry proszą by sie po wyprawki do nich zgłaszać. Powiedziałam mojemu facetowi ale mnie zrugał żebym biednym zostawiła a nie nam brała. W sumie ma racje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 13:56

    zem3i09kl173cczw.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 28 lipca 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2020, 14:38

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 28 lipca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2020, 14:38

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 lipca 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedrogie ciuszki i bodziaki mają w Pepco. Ja nabylam po okazyjnej cenie właśnie kombinezon zimowy :-) wymiany są fajne. Dla córki też kupowalismy wszystko nowe i w mega ilosciach,po 10bluz w jednym rozmiarze,zupełnie bez sensu,teraz będą zakupy minimalistyczne i na pewno rzeczy praktycznie i łatwe w ubieraniu,nie guziczki.

    Tego łatwego porodu to sama sobie zazdroszczę :-) ciekawe jak z drugim pójdzie.
    To znieczulenie to tylko do żyły w łokieć,taka silniejsza nospa;-) znieczulenie daje się ok.7cm rozwarcia,wcześniej nie,bo może przestac działać na koniec.

    To igg nie wiem czemu kazała zrobić...hmmm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 16:13

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ale wlasnie tu pisalysmy, ze 7 cm to juz za pozno, nie daja. Jak czytam po forach, to daja do 5 cm maks a potem juz nie. Nie wiem, moze to zalezy od tego jak szybko postepuje? Niektorym kobitkom to w 2 godziny rozwarcie 10 cm a inne czekaja po 12 godzin. Pewnie sie wkrotce przekonamy :).

    Odebralam wyniki, glukoza na czczo 77, duzy rozstrzal w stosunku do tej z palca, cos mi sie nie chce wierzyc. Po godz 128 a po 2 o dziwo 133, a myslalam, ze bedzie spadac. Ale obie ponizej 140 wiec jest ok. mocz tez ok.

    Dzisiaj pozytywna hisotria - kolezanka dzisiaj mi opowiadala, jak dwojke dzieci urodzila, pierwszy porod 12 godz drugi chyba 8, bolesne ale nie jakos strasznie i powiedziala ze znieczulenia nawet nie chciala bo nie cierpiala za bardzo i wspomina dobrze. No chociaz jeden pozytyw :).

    CC Agnella mozna miec nawet jak Twoje zycie zagrozone. Wiele kobiet ma tak, ze decyduje sie o cc dopiero na sali porodowej, w sensie lekarz decyduje, inne pod koniec ciazy. Mam nadzieje, ze nas to nie trafi. Ale jesli u mnie lekarz zadecyduje inaczej, to nie bede z tym walczyc. Ufam mu i wierze ze podejmie sluszna decyzje. Agnella a Twoj lekarz bedzie o zzo decydowal czy jak? on ze szpitala, w ktorym bedziesz rodzic?

    Agnella ja sobie obcykam pozniej tego expandera. A jaka jego cena? Zobacz tez baby design, sprzedawcy nam w dwoch sklepach mowili ze jesli decyzja miedzy adamex a baby design to brac baby design bo jakosciowo lepszy, mniej awaryjny. Moje 3 sasiadki w klatce maja baby design, na ulicach tez tylko takie widze mowiac szczerze. Nie wiem, moze taka tez moda :). Moja kolezanka polecala tez Teutonia, niemiecka firma, podobno super ale kosztuja 3000 :/.

    Agnella jest ok, nie jestes nabuzowana tutaj :). Ale ja wam powiem, ze ja zawsze emocjonalnie do wszystkiego podchodzilam i w ciazy chyba jeszcze gorzej :(. Np. wczoraj strabilam faceta na swiatlach, bo zapalilo sie swiatlo do jazdy na wprost. Ale w prawo bylo czerwone, a oboje skrecalismy w prawo... Moj chlop az sie zdziwil i powiedzial, ze przesadzam, spokojnie, po co trabie nawet jakby bylo zielone... Kurde glupio mi sie zrobilo. Czasem mnie nerwy ponosza bez powodu :(.

    Agnella na mnie ciuszki tez opasle juz, sukienki te co mialam takie luzne i fajne juz powoli staja sie obcisle :(. koszulki tez, wszystko co sie juz nie mieszcze daje na dol do szafy i ciuchow do chozenia ubywa.

    Robia wam sie pajaczki na nogach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 18:24

    zem3i09kl173cczw.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może przy zzo,choć moja kumpela dostala za wcześnie i na koncowce wszystko czuła. Kryzys jest na 7cm,mi wtedy zapytala czy chce i wzięłam :-) ale ja mialam zwykly srodek rozkurczowy.

    Kasiu a wizyta o której?
    Krzywa ok,choć dziwne że nie spada.

    Mi żyły na lydkach powychodzily takie z tyłu hihi

    Ostatnio czytalam raport nik o wyposazeniu porodowek,strach się bać;-)

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2020, 14:38

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propos porodów,ile u Was biorą za poród rodzinny? U nas 200zl:/

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2020, 14:39

  • Kaska1985 Autorytet
    Postów: 2070 442

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po wizycie :). Od jutra mam zwolnienie ale jeszcze idę do pracy z ciastem, domknąć maila etc. Cieszę sie :). Maluszek ma sie dobrze, na zdjęciu juz widać słodki nosek po mamie i usteczka po tacie :). Doktorek mówił ze siusiaka tez musi po tacie mieć haha :). No siusiak na USG duży, kosmos :). I jajeczka takie dwie kulki śmieszne :). Nerki ok, serduszko prawidłowe, pęcherz moczowy, wszystko gra. Proporcje ciała miedzy 23tc4d a 24tc2d chyba. Waga 653 g, mowię do lekarza ze mało, a lekarz "mało? Idealnie do wieku ciąży", i pokazał mi na USG siatkę i mieścimy sie w 50 centylu :). Wiec skoro tak mówi to musi być ok. Na moja wagę powiedział ze jak dobije do 10 kg to będzie super i zdrowo. Wizyta kolejna na 18.08, muszę sie nagimnastykować z badaniami bo 17.08 wieczorem wracamy znad morza. Wizyta o 15 a o 16 szkoła rodzenia wiec badania na cito będę musiała zrobić by wyniki na 15 były.

    Pytałam lekarza czy jest ryzyko i jakie zawinięcia sie pępowina. Lekarz mówił, ze dziecko wielokrotnie owija sie, odwija etc, często nawet jak lekarz widzi na USG to nie mówi pacjentce bo ta by w panikę wpadła i internet przeleciała cały. A w swoim życiu miał tylko dwa takie przypadki ze dziecko sie udusiło, powiedział ze po prostu trzeba mieć ogromnego pecha, ze dzidziuś sie wiesza na tej pępowinie. No mam nadzieje, ze ja nie będę jego 3 przypadkiem :(.

    Kolezanka która miała takie fajne porody co dzisiaj mi opowiadała to mówiła ze duzo jej dała szkoła rodzenia i ćwiczenia tam. Agnella, czemu wy do szkoły rodzenia nie idziecie?

    Ja sie chce jeszcze na jogę dla ciężarnych zapisać. Myslalyscie o tym?

    Agnella ja mam tez nerwy na drodze najbardziej i w sklepie no i ludzie mnie denerwują w pracy :). Ale tutaj zawsze tak było. Nie lubie jak ktoś nie ogarnia prostych rzeczy. Nawet na własnych pracownikow sie wkurzam jak im mowię cos dwa razy albo wysyłam maile a oni nie pamietają. To ludzkie wiadomo ich zachowanie ale mnie to wnerwia bo sama byłam zawsze zorganizowana.

    Tez czytałam ten raport NIK. Czytamy dziewczyny lewackie gazety bo to w polityce był ten artykuł :). I dzisiaj czytałam w wyborczej, ze naukowcy zbadali jak miesiące urodzin wpływają na wybieranie zawodów przez dzieci, i tak dziewczyny mamy ogromnego pecha - w listopadzie rodzi sie najwiecej seryjnych morderców :). No Agnella ty październik, w październiku wg naukowców rodzi sie najwiecej szczęśliwych ludzi :).

    Nie mam pojęcia co to jest baza isofix. A to nie jest takie siodełko dziwne na które sie fotelik w aucie kładzie?

    Agnella nie wiem Jak spacerówki baby design. Te z Anexa wyglądały super. Ale tez jedna z moich sąsiadek juz sie na spacerówkę przerzuciła i jak widzę wózek na dole w klatce to wyglada porządnie.

    U mnie porody rodzinne rożnie kosztują. Od 150 zł do 600 ale nie ma gwarancji sali. Wiadomo, jesli na porodówkę trafia dwie takie kobitki co chcą rodzinnie a sala jedna to jest problem. Tak samo w niektórych szpitalach mam opcje z położna za cegiełkę np 500 zł a w niektórych nie. A wy?

    Mój lekarz pracuje w szpitalu w którym chce rodzic. Ale nie będę sie oszukiwać - jest małe prawdopodobieństwo ze na niego trafie. Jak on przyjmuje 3 czy 4 dni od godz 14 juz w gabinecie a ja trafie do szpitala po 14... Lepiej sie nie nastawiać :). Najgorzej podobno trafić jak jest zmiana dyżuru. Najbardziej zlewają, spiesza sie, odwlekają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 22:37

    zem3i09kl173cczw.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie isofix to baza pod fotelik samochodowy... jesli twoj samochod ma zaczepy do bazy to wpinasz baze na stale do samochodu a pozniej fotelik jednym kliknieciem wkladasz lub wyciagasz z bazy bez zapinania pasami itp... no i testy wykazaly ze fotelik wpinany do bazy a nie zapinany pasami jest jeszcze bezpieczniejszy... no ale wiadomo jak sie dobrze pasami zapnie to tez bezpiecznie wazne zeby fotelik byl dobry...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.google.pl/search?q=baza+isofix&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjovfv7g5fOAhVLAcAKHZL3DpMQ_AUIBygB&biw=360&bih=559&dpr=3#tbm=isch&q=baza+isofix+maxi+cosi&imgdii=tprWAdgK9qlPOM%3A%3BwySJ8lE1_6nlSM%3A%3BwySJ8lE1_6nlSM%3A&imgrc=wySJ8lE1_6nlSM%3A

    Wklejam.link.jak to wyglada

    Agnella lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 29 lipca 2016, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu faktycznie malutko waży,mój ponad tydzień temu miał już 680g,ale wg usg widzę,że masz tydzień do tyłu a ja do przodu. Te widelki też dziwne,bo my na 50centylu byliśmy na ostatniej wizycie a jestesmy na tym samym etapie. Ważne żeby przybieral teraz ok.100g tygodniowo. Ile ważył ostatnio? Najważniejsze że rośnie :-)

    Ja spać nie mogę,mąż mnie budzi jak do pracy wstaje:/

    My fotelik mielismy bez isofixa,teraz jeszcze nie wybralismy. Macie upatrzony jakiś fotelik?

    Agnella Ty idziesz niedługo na usg III trymestru? :-)

    Moja ginka jest szefową na porodowce,gdzie będę rodzić,w szpitala jest większość czasu,tylko dwa dni w gabinecie. No zobaczymy jak wyjdzie. Inni lekarze też są spoko. Ordynator ostatnnio odbieral poród,teraz jest ten sam,może być.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 05:22

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2020, 14:39

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ