X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda-przykro mi! Przytulam bardzo mocno!

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety odwolali mi transfer :( jestem taka zla na nich !!! mam pyatnie czy mozna pzrzenies zamrazaki do innej kliniki czy trzeba w innej wszystko na nowo? ALda przykro mi ale glowa do gory zbieramy sily i czekamy na nastepny miesiac ;)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda - przykro mi bardzo

    Alutka
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    niestety odwolali mi transfer :( jestem taka zla na nich !!! mam pyatnie czy mozna pzrzenies zamrazaki do innej kliniki czy trzeba w innej wszystko na nowo? ALda przykro mi ale glowa do gory zbieramy sily i czekamy na nastepny miesiac ;)
    O rany...czemu odwołali?? Za późno owulacja czy co? Przykro mi strasznie. Wiem jak się czujesz,miałam taka sytuację :( rozczarowanie nie do opisania :(

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda tak mi przykro. Trzymam kciuki za dalsze plany.

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda trzymaj się.. Przykro ale nie poddawaj się

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda strasznie to smutne, tak mi przykro :(
    Co dalej planujesz Kochana? Bądź silna, bo musisz w końcu zostać mamą.

    Dziękuję za link do wstawiania zdjęć. Ogarnę to i wstawię ten plan. Mam zacząć w 20 dniu cyklu. Według tego co czytam na planie, to najpierw synarela, potem zastrzyki, ale myli mnie rozpiska i to co mówiła pielęgniarka. No chyba że we dwie ja źle zrozumiałyśmy. Już sama nie wiem :/

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Test z krwi mam w piątek. Ale cały czas jestem przekonana że nic z tego! Od transferu tak mam... Mam wrażenie że zaraz dostanę okres...

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0991026274af798c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 22:07

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0991026274af798cmed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2018, 22:14

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a1ec6ef40339949emed.jpg

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle mi się udało, mam nadzieję że coś widać :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja
    Musisz zadzwonić do nich i się dokładnie zapytać czy spray zaczynasz razem z zastrzykami ;-)

    To zdanie mnie zastanawia:

    Har du Ikke hatt blødning for du skal starte med hormonsprøytene tar du kontakt med avdelingen

    Dziewczyny co Wy myślicie ;-) ????????



    Aggga do piątku jeszcze tylko dwa dni dasz radę ;-) Trzymam kciuki ;-) POWODZENIA


    e5skzzc.png


    [**]




  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja - z doświadczenia wiem , ze jak zadzwonisz do nich poinformować ze dostałaś okres oni Ci wyślą jeszcze raz plan z konkretnymi datami . To ze na 20 dzien po @ synarella to sie zgadza ale zbieranie jajeczek na kilka dni przed @ to jest trochę dziwne. I sprzeczne z tym zdaniem ze jesli nie będzie krwawieni po rozpoczęciu masz im dac znać . Ja tez miałam tak napisane ogólnie nasz plan wyglada tak samo tylko dawki zmienione ! Ja miałam spray 3 tygodnie przed zastrzykami wiec po rozpoczęciu synarelli jeszcze okres dostałam normalnie po 7 dniach . Wiec sugerują ze Ty tez powinnaś ją dostać . Albo poczekaj na @ i wtedy sie wszystkiego dokładnie dowiesz albo dzwon do nich . Ja dzwoniłam z każdą pierdołą i nigdy nie było problemu .

    Alutka
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za interpretację. Jesteście kochane. Tak zrobię, jak będę dzwonić w marcu to jeszcze raz o wszystko zapytam :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda :( przykro mi, że się nie udało.

    Zoja moja rozpiska wyglądała tak samo , dawki tylko inne. Na planie przy zdaniu : start ze sprejem do nosa miałam podana datę kiedy mam zacząć. chyba jakoś 2 tyg przed stymulacją właściwą brałam spray a potem zastrzyki i kontynuacja sprayu. Zadzwoń i dopytaj moim zdaniem brakuje tam wskazania kiedy masz zacząć spray .
    Skontaktowała się ze mną endokrynolog u której miałam wizytę. Przejrzała wyniki i diagnoza hashi . Jakie są Twoje doświadczenia z leczeniem w Norwegii, jak lekarze odnoszą się do tej choroby?? Muszę się jutro umówić do lekarza żeby zapytać co dalej. Okazuje się, że moje problemy i bóle w stawach mogę zawdzięczać właśnie hashimoto. Do tej pory za wszystko winiłam pracę ...zmęczenie,złe samopoczucie i bóle po wysiłku..ale właśnie przez hashi jestem chyba bardziej podatna.

    Dziewczyny a Wy kiedy testujecie ?? Jak Wasze samopoczucie?

    Ja czekam z niecierpliwością na 7go, okaże się czy leczenie jest skuteczne.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test wczoraj i dzis (dzis jest 10 dzien od transferu). Testy niestety negatywne. Test z krwi mam za 2 dni.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka jak czytam objawy tej choroby to wypisz wymaluj Ja!! Jak sie nazywają badania które wykryły to u Ciebie? I co powiedział Ci lekarz? Rozumiem ze musisz sie leczyć tutaj ? Nie przez Polskiego lekarza?

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga nie dostałaś jeszcze okresu wiec jeszcze nie wszystko stracone :)

    Alutka
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka spray mam zacząć w 20 dniu cyklu w marcu. Jak dostanę @ mam zadzwonić i wtedy podadzą mi konkretną datę. Wtedy też zapytam o wszystko, bo ten plan ma wiele wątpliwości.
    Co do Hashimoto, ja leczę się tylko w Polsce. Tutaj raz robiłam wyniki i czekałam na nie trzy tygodnie, i tak dobrze że fastlege zgodził się wysłać je pocztą. Moja koleżanka też choruje na Hashimoto i chciała tutaj iść do endo, to najpierw fastlege zrobił jej badania, potem wyniki przesłał na konsultacje i stwierdzili że wyniki ma w normie czyt. TSH i nie potrzebuje wizyty u endo. Czyli musiałaby przestać brać hormon, TSH by podskoczylo i może wtedy dostałaby wizytę u endo :/ Dlatego ja tylko w Polsce, znalazłam teraz taką fajną, że oprócz wizyt mogę kontaktować się z Nią przez email. W ostateczności robię wyniki tutaj i jej wysyłam.
    Twoje problemy o których piszesz to faktycznie objawy Hashimoto.
    Polecam Ci zbadanie poziomu D3, B12, żelaza, ferrytyny. Do tego dobrze suplementowac selen np. Orzechy brazylijskie oraz cynk, ja biorę tabletki.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ