X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 lutego 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka, Alutka dziękuję Wam za odpowiedzi, rozjaśnilo mi się wszystko.
    Muszę w kwietniu wyjechać do Polski i teraz dzięki Wam mniej więcej wiem jak to ogarnąć.

    Hannanna A Ty nie poddawaj się. Jesteśmy tutaj i będziemy Cię wspierać. I nastaw się dobrze, często dobre nastawienie działa cuda :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 7 lutego 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! U mnie lipa straszna :/ na usg nadal widać torbiele. Jakby tego było mało przy ostatniej punkcji lekarz "próbował" usunąć torbiel ...z tym, że strasznie nieudolnie. Nie została usunięta do końca i w środku zrobił się skrzep -tak podsumowała to ginekolog u której byłam dzisiaj na usg. Mam ochotę umordować tych norweskich konowałów z Haugesund bo przez nich prawdopodobnie czeka mnie znów operacja. Po 17 mam jeszcze konsultacje z lekarzem z novum.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 7 lutego 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka - Brak słów !!! A byłaś juz u Fastlege w sprawie Hashimoto? Coś działasz w tej srawie ?

    Alutka
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 7 lutego 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Hej! U mnie lipa straszna :/ na usg nadal widać torbiele. Jakby tego było mało przy ostatniej punkcji lekarz "próbował" usunąć torbiel ...z tym, że strasznie nieudolnie. Nie została usunięta do końca i w środku zrobił się skrzep -tak podsumowała to ginekolog u której byłam dzisiaj na usg. Mam ochotę umordować tych norweskich konowałów z Haugesund bo przez nich prawdopodobnie czeka mnie znów operacja. Po 17 mam jeszcze konsultacje z lekarzem z novum.
    Banda idiotów.Brak słów.

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 8 lutego 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda mam do Ciebie pytanie odnośnie tego certyfikatu. Czy jechałaś osobiście po niego, czy szpital przysłał Ci pocztą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 13:33

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 8 lutego 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja byłam w klinice ;-)


    Mar2śka co mówił lekarz w NOvum ?


    Alutka kiedy transfer ?


    Aggga co u Ciebie?


    Kaktus kiedy następny transfer, też na naturalnym cyklu ?


    Hannanna decyzja podjęta czy nadal nie wiesz co robić ? U mnie jest odwrotnie psychicznie bardzo dobrze daje radę ale za to fizycznie jest znacznie gorzej .



    Ja miałam bardzooooooo długi okres , lało się jak z hydrantu o bólu nie wspomnę ;-) i miałam dodatkową "atrakcje" dopadła mnie grypa żołądkowa + wysoka gorączka . Przez ostatni tydzień jadłam tylko banany i piłam wodę . Schudłam 4kg a jak się zobaczyłam w lustrze to się przestraszyłam ......... blada jak ściana, skóra cieńka jak papier - pewnie mam anemie.......:-(






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 15:17

    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 8 lutego 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja odezwij się bo się o Ciebie martwię ................


    e5skzzc.png


    [**]




  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 8 lutego 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda jeszcze nic nie wiem . Jutro mają dzwonić.

    Alutka
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 8 lutego 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda życzę zdrowia. W Norwegii można kupić żelazo w aptece bez recepty o dużym stężeniu 100 mg. Nazywa się niferex. Koszt ok 200 nok za 50 kapsułek.
    Zbieraj siły Kochana.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 9 lutego 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po transferze świeżego zarodka również miałam bardzo ciężki,bolący i długi okres :/
    W sumie to chciałabym spróbować ponownie podejść do tego wszystkiego. Wczoraj poszłam do apteki i zamiast wykupić receptę i być lżejsza o pare tys kr ;) to tylko zapytałam ile trzeba ewentualnie czekać na leki. Nie wiem czemu nagle zwątpiłam w to wszystko. Zgodę w sumie już wysłałam do kliniki. No nic,mam jeszcze ze dwa tyg do myślenia ;)

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz jestem po transferze . Troszke zawiedziona jestem bo mam zarodek dwudniowy dzis rozmrożony ale bardziej rozwinięty. Liczyłam na troszke starszy zarodek .Myślałam ze oni zadzwonią dzis poinformować jak wyglada sytuacja i umówić nas na transfer . A tu w słuchawce wszystko jest Ok prosze przyjechać dzisiaj . Troszke komplikacji i stresu było z pracą. Ale udało sie dojechać

    Alutka
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 lutego 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka ale niespodzianka ;-) niech "maluch" znajdzie sobie wygodne miejsce na 9 miesięcy :-) Trzymam kciuki :-)

    Masz jakieś leki ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 lutego 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna jakie masz leki i dawki ?


    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 9 lutego 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Hannanna jakie masz leki i dawki ?

    Puregon 125 i Orgalutran 0,25. Krótki protokół.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 9 lutego 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda . Ja nie mam żadnych leków , żadnej luteiny nic . To jest na cyklu naturalnym wiec mam brać tylko witaminy .

    Alutka
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 10 lutego 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Alutka-ja na naturalnym brałam Luteinę. Jak widać co klinika to totalnie inne podejście.

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 10 lutego 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna - wiem pamietam ze brałaś. Dlatego tez byłam w szoku jak dostałam plan . Jeszcze gdyby sprawdzili czy produkuje w tym momencie odpowiednia ilość wszystkiego to wtedy jak najbardziej . Ja nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Nie nastawiam się na dobre wieści . Skoro żadnej z Was sie nie udało to dlaczego mi miałoby sie udać . Tym razem oprócz siostrze ( która ciągle sie wypytywała ) nic nie mówiliśmy . Nie mam ochoty każdemu z osobna opowiadać jak sie czuje itd.

    Alutka
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 10 lutego 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Póki co nie wiem nic.Dr Lewandowski na urlopie. Miałam w zastępstwie konsultacje z innym ale on kazał czekać aż wróci mój lekarz. W przyszłym tygodniu będę wiedziała więcej, na razie biorę te same leki.

    Alda a Ty jak się czujesz?? Już trochę lepiej fizycznie??
    Alutka trzymam kciuki!!
    Hannanna jak nastroje?
    Ciekawe co się dzieje z Martaja, dawno się nie odzywała.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 10 lutego 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ja narazie nic nie mam czekam na @ i pozniej zobaczymy, niby mam miec znowu naturalny bez zadnych lekaow....ale jakos stracilam nadzieje na co kolwiek i nie wiem czy podejde do ostatniej proby....:( mam jeszcze pare dni wiec wszystko przemysle i sie zastanowie...Trzymam za was wszystkie kciuki i powodzenia.... ;) :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 10 lutego 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kaktus ! Jeśli nie czujesz się komfortowo do podchodzenia na cyklu naturalnym to może powiedz lekarzowi, że chcesz na sztucznym spróbować :)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ