X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 30 października 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę dostaliśmy na 27 lutego 2017...kurcze może jednak się przeniosę. Sama Już nie wiem

  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 30 października 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alda...jak dostawalas listy z umowiona pierwsza wizyta to tez mialas napisane ze na dalsze badania czy ze juz na leczenie?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 października 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska ja i mój mąż dostaliśmy list z wyznaczoną datą wizyty i tam były też skierowania na badania krwi: HIV , żółtaczka i różyczka. Nic tam nie było napisane o dalszych badaniach czy leczeniu.


    Oboje dostaliście wyznaczoną datę wizyty czy tylko Ty ?








    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 12:53

    e5skzzc.png


    [**]




  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 30 października 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalismy oboje..a badania, o ktorych piszesz mielismy zrobione zanim søknad poszedl do szpitala lacznie z badaniem nasienia, AMH, estradiolem i inne...juz wszystkiego nie pamietam ale sporo tego bylo, wiec søknad poszedl razem z wynikami...

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 30 października 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelaska może u Was to wszystko będzie szybciej ;-) Ja tylko pisze jak to było u nas ;-)


    Nowa ma chyba pierwszą wizytę w Rikshospitalet 2 listopada to może napisze jak to u niej wyglądało :-)

    Nowa daj znać :-)


    Evveline możesz napisać jak u Ciebie wyglądała pierwsza wizyta w Riks ? :-)


    Szmivers powodzenia jutro :-)

    Baczka jak samopoczucie po sprayu ? :-)






    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 30 października 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was snarela biorę od piątku i nic takiego mi nie było żadnych boli tylko jak psiknelam wczoraj to zbierali mnie na kichanie ale powstrzymuje się i zatkało nos

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 30 października 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatyka nos
    Dziś takie dziwne mam uczucie jakby na miesiączkę czy też tak mialyscie.?

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 października 2016, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka podczas stosowania sprayu powinnaś dostać miesiączkę więc to uczucie to norma :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 października 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za informacje, jak przyjdzie @ to leki normalnie przyjmuje tzn zgodnie z rozpiska ?
    Szmivers daj znak co u Ciebie jak po pobraniu bo z tego co kojarze dzis mialo byc :))
    milego popoludnia

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 października 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka jak @ nie przyjdzie 3 dni przed wprowadzeniem zastrzyków to trzeba zadzwonić do kliniki ;-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 31 października 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baczka, powinnaś normalnie dostać miesiączkę, i brać dalej leki. Co do Synareli jak miałam trochę zatkany nos to przemywałam go ciepłą wodą przed psikaniem.

    Dzisiaj miałam punkcję, wydobyli 9 jajeczek. Jutro klinika ma zadzwonić z informacją jak się mają, a we środę możliwy transfer :)

    Dostałam zwolnienie na trzy dni i bardzo się cieszę bo przyznam że punkcja bolała dużo bardziej niż się spodziewałam, aż mnie zemdliło :/ Teraz odpoczywam na kanapie z termoforem :)

  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 października 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achaaa wiec miesiączka powinna być w miarę w normalnym terminie dzięki za informacje.Co prawda dopiero synarele biorę od piątku wiec jeszcze czas jest, wizytę mam 15 listopada a menopur mam zapisane ze przyjmuje od 16 listopada

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 października 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers super wynik 9 jajeczek teraz kciuki zaciska mocniej niech dobrze się mają i połączą.Napewno będzie ok powodzenia.
    Oj trochę bólu miałaś, szkoda ze tyle musiałaś się nacierpiec.Ktory lekarz Ci robił pobranie ? Mi robił młody lekarz taki szczupły nie pamiętam jak miał na imię , odpoczywaj i nabiera sił

    Madalada
  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 31 października 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Baczka :) Ja też życzę Ci szybkiej kuracji i dobrej reakcji na hormony.

    Mi pobranie robiła lekarka Mette, bardzo sympatyczna pani w okularach. Pielęgniarka musiała mi mocno naciskać na brzuch żeby pęcherzyki były widoczne, i to akurat z lewej strony która mi najbardziej spuchła. Do tego miałam uczucie że przeciwbólowe leki słabo działały. Ale już po wszystkim, czekam na telefon z informacją :)

    Miłego wieczoru :)



  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 października 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super będzie dobrze, ja też czekam na informacje od Ciebie.
    Jakie leki dostałaś przed punkcja. ?ja miała Vival i paracet kazali brać chyba godz przed o ile dobrze pamiętam

    Madalada
  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 31 października 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie jak to jest jak biorę synarele to mogę prowadzić auto?czy nie bardzo?

    Madalada
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 31 października 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers super :-) Mi na samą myśl o punkcji ciarki przechodzą , oj mnie też bardzo bolałłłłłło . Ja dochodziłam do siebie ponad tydzień po punkcji.

    Trzymam kciuki :-) Samych dobrych wiadomości życzę :-)


    Baczka ja nie prowadziłam auta bo się bardzo źle czułam po sprayu - miałam prawie wszystkie efekty upoczne :-(





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 21:19

    e5skzzc.png


    [**]




  • Szmivers Koleżanka
    Postów: 53 8

    Wysłany: 31 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Alda :) Pamiętam jak napisałaś o swojej punkcji. Faktycznie ciężka sprawa!

    Baczka, ja dostałam Vival i trzy paracety pół godziny przed zabiegiem, no i zastrzyki miejscowe, jeden z każdej strony. Myślałam że to wystarczy..

    Ja po Synareli czułam się ok, może tylko trochę więcej spałam. W ulotce nie ma nic o nie prowadzeniu samochodu ale to chyba zależy od Twojego odczucia.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers jak po transferze ? :-) Ile maluchów zabraliście ? Ile maluchów zostało na "zimowisku" ? :-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • baczka12 Koleżanka
    Postów: 378 8

    Wysłany: 2 listopada 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szmivers daj znak jak minal transfer , jak sie czujesz no i co u Ciebie
    Czekamy na informnacje mam nadzieje ze wszystko ok i trzymam kciuki za Ciebie i Maluszkow )

    Madalada
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ