X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 września 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Relaksuje sie jak moge , ale co ma byc to bedzie :)

    Zoja36 lubi tę wiadomość

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 2 września 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymaj. Trzymam kciuki @@

    Mazwopka lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 2 września 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy wam tez zawsze transfer wchodzil tak tydzien lub poltora tygodnia przed miesiaczka? Jak sie czulyscie po transferze jakies obiawy jak na miesiaczke...nerwy , zachcianki czy nic....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 2 września 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Dwa na pokladzie ;)
    4 zamrozone .
    Teraz zaciskamy kciuki i czekamy do 12.09 na badanie krwii



    a dlaczego bedziesz miala badanie krwi.... i oczywiscie gratuluje i trzymam kciuki...jestem bardzo ciekawa od czego to zalezy ze aplikuje dwa zarodki....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 2 września 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Mam 29 lat wiec nie ze wzgledu na wiek. Moj maz chcial i zapytam lekarza na punkcji czy jest taka mozliwosc .


    To w Riks?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 2 września 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy wam tez zawsze transfer wchodzil tak tydzien lub poltora tygodnia przed miesiaczka? Jak sie czulyscie po transferze jakies obiawy jak na miesiaczke...nerwy , zachcianki czy nic....


    Tak, mi też jakoś tak wychodziło.
    Pamiętaj że możesz mieć niby symptomy ciąży, ale zwykle to wina lutinusa/crinone

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 września 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    To w Riks?
    Tak riks

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 września 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    a dlaczego bedziesz miala badanie krwi.... i oczywiscie gratuluje i trzymam kciuki...jestem bardzo ciekawa od czego to zalezy ze aplikuje dwa zarodki....
    To jest zbadanie hcg
    Od czego zalezy to wiem tylko tyle ze dwa zarodki przewaznie dostaja kobiety po 35 rokiem zycia
    Ja mam 29. Powod jest tylko taki u mnie ze zapytal maz czy moge dostac dwa. On ma 35 lat . Moze ze wzgledu na to ze ontez mial punkcje jader.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na prawdę nie rozumiem juz tego riksa
    Ze względu na wiek 29 :/ a tu dziewczyny po 33,34 i po jednym dostają :/
    Ja mam 33 i nie chcieli podać dwóch ,a i tak jeden poszedł na zmarnowanie
    Kino oko

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 września 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    To na prawdę nie rozumiem juz tego riksa
    Ze względu na wiek 29 :/ a tu dziewczyny po 33,34 i po jednym dostają :/
    Ja mam 33 i nie chcieli podać dwóch ,a i tak jeden poszedł na zmarnowanie
    Kino oko
    Ja tez ich nie rozumiem . I nie tylko pewnie my ich nie rozumiemy .

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 2 września 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    To jest zbadanie hcg
    Od czego zalezy to wiem tylko tyle ze dwa zarodki przewaznie dostaja kobiety po 35 rokiem zycia
    Ja mam 29. Powod jest tylko taki u mnie ze zapytal maz czy moge dostac dwa. On ma 35 lat . Moze ze wzgledu na to ze ontez mial punkcje jader.


    A to klinika dala ci na hcg czy sama idziesz. Ja w porsgrunn tez sie pytalam czy moge dwa to powiedzieli ze jest slaba szansa przy dwoch na zajscie...juz nic nie rozumiem....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 2 września 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co mi mówili, to podają dwa jeśli nie są super jakości.
    Ja się będę upierac żeby czekać do 5 dnia, a jak nie zgodzą się to żeby podali właśnie 2

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 września 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    A to klinika dala ci na hcg czy sama idziesz. Ja w porsgrunn tez sie pytalam czy moge dwa to powiedzieli ze jest slaba szansa przy dwoch na zajscie...juz nic nie rozumiem....

    Tak , mi tez tak mówili ze sa większe szanse przy jednym , ale z drugiej strony jak sa dwa ładne to podobno jest większa szansa na ciąże bliźniacza . Jeśli oczywiście bedzie wszystko dobrze .
    Trzeba czekać ;)
    Klinika dała mi na Hcg

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 2 września 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    A to klinika dala ci na hcg czy sama idziesz. Ja w porsgrunn tez sie pytalam czy moge dwa to powiedzieli ze jest slaba szansa przy dwoch na zajscie...juz nic nie rozumiem....



    A to twoj mąż mial wodniaka jadra czy brak plemnikow w spermie ze mial robiona ta punkcje??

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 2 września 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    A to twoj mąż mial wodniaka jadra czy brak plemnikow w spermie ze mial robiona ta punkcje??
    Brak wężyka dzięki któremu jego plemniki wydostają sie na zewnątrz . Brak plemników w spermie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2018, 18:00

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 2 września 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w riks tez niechcieli dac 2, powiedzieli ze moga podac dwa przy 3 podejciu albo jak bede miec 35, i tez tylko zarodek 2-3 dniowy nie
    Bylo mowy aby do 5 dobry poczekac

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli mam jeden niezużyty sprey to moge go skończyć czy powinnam nowy zaczac ??

  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 2 września 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNadzieji wrote:
    Jesli mam jeden niezużyty sprey to moge go skończyć czy powinnam nowy zaczac ??
    Powinnas nowy, mi pielegniarka tlumaczyla ze te butleki sa ciezkie i nie wiadomo ile tego tam zostalo ... nie wiem cy to prawda ale ja otwiwralam druga butoeke jak mi kazali a tamta do smieci

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • Nela_ Znajoma
    Postów: 26 4

    Wysłany: 3 września 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Dzieczyny nie wiem czy to acard czy krotkie wakacje w pl, ale dzis zeobilam test w sumie 3 i wszytskie pozytywne
    Cześć możesz napisać jak brałaś Acard? Miałaś rozpisane przez lekarza tutaj, czy brałaś na własną rękę? Masz mutacja mthfr?
    Ja w przyszłym cyklu planuje podchodzić do ivf prywatnie i mam mutacja mthfr.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2018, 06:41

    Ponad 3 lata starań.
    Jeden Aniołek w 10tc
    Endomtrioza
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 3 września 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nela_ wrote:
    Cześć możesz napisać jak brałaś Acard? Miałaś rozpisane przez lekarza tutaj, czy brałaś na własną rękę? Masz mutacja mthfr?
    Ja w przyszłym cyklu planuje podchodzić do ivf prywatnie i mam mutacja mthfr.

    Czesc :)
    Nie mam zadnych mutacji, mialam tylko epziod z podwyzszonymi plytkami krwi a same wiemy jacy tutaj sa lekarze... acard kupilam bedac w pl na weekend i poprpstu zaczelam go brac, polski ginekolog powiedzial ze nie ma przeciwskazan i zsbym sobie go brala ( bylam z wynikamj krwi na takiej po invitrowej kontrolii czy juz wszytskk tam w srodku wrocilo do siebie) i w sumie okazalao sie ze mam dosc pozna owulacje (23-24dc) i biore ten acard jedna tabeltke na noc, przy nastepnej wizycie w pl zapytam sie kiedy odstawic itp, a zaczelam go przyjomowac jakos na poczatku lipca

    n59y2n0ajnp6dihh.png
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ