X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Takie same mam odczucia jeśli chodzi o Riks... 3 próba już nie u nich
    Ja nigdy nie wrócę tam na kolejną stymulację .

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test wyszedł negatywny . Jadę na krew ....
    Z krwii tez negatywny .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2018, 14:10

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Test wyszedł negatywny . Jadę na krew ....
    Z krwii tez negatywny .
    Przykro :(
    Trzymaj się i walczcie dalej...

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Test wyszedł negatywny . Jadę na krew ....
    Z krwii tez negatywny .


    Przykro mi :-(


    e5skzzc.png


    [**]




  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka przykro mi :(:( ściskam mocno

    Alutka
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Test wyszedł negatywny . Jadę na krew ....
    Z krwii tez negatywny .

    Przykro mi, glowa do gory masz jeszcze dwie sniezynki. Odpocznij chwile i zabieraj je do domu.

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my juz po wizycie. Immunolog zlecil sporo badan krwi. Mezowi tez pobierali. Jedno jeszcze musimy pobrać gdzieś u nas i wysłać do Warszawy  dotyczy nas obojga. Na wyniki czeka się 6 tyg. Na koniec stycznia mamy umówioną konsultację telefoniczną. Jeśli coś wyjdzie to recepty wyśle pod wskazany adres. A juz teraz mam zbijac jednak TSH bo jest za wysokie dla starajacej sie osoby. Pomimo ze w srodku normy. Mam 2.22 i powiedzial ze za wysokie. Mam juz recepte na Eutyrox 1/2tabletki.To jest chyba najmniejszy problem
    Dr podejrzewa ze moje ciało pamięta po tamtych poronieniach jakies p/ciala od meza i zarodki traktuje jako intruza. Jednak Nie ma co gdybac trzeba czekać 6 tygodni na wyniki. Mam jeszcze jakieś głębsze badanie w związku z ta gęsta krwią bo może się okazać ze potrzebuje większą dawkę heparyny. Wszystko nam powie jak dostanie komplet wyników. Ustali postepowanie i przygotowanie do dalszego działania. Mamy czekac cierpliwie. Wszystko zalezy od wynikow. Wspominal ze moze byc tak ze bedzie szybko stymulacja i mrozenie. Leczenie immunologiczne i dopiero potem criotransfer. Mam nadzieje ze on znajdzie jakis trop. Bardzo fajny lekarz. Wizyta krotka ale konkretna. A na korytarzu same pary :(

    Zoja36, Alutka 32 lubią tę wiadomość

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny :) kochane jestescie !

    trzeba myslec pozytywnie. tak musialo poprostu byc tym razem.
    za dwa tygodnie odpoczynek w Polsce :)
    nastraja mnie ten wyjazd pozytywnie. Przy okazji zrobimy dodatkowe badania.

    zastanawia mnie tylko telefon ze szpitala ktory dostalam o 17.35
    niestety nie udalo mi sie odebrac polaczenia bo bylam na silowni..

    Zoja36, Alutka 32 lubią tę wiadomość

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:

    zastanawia mnie tylko telefon ze szpitala ktory dostalam o 17.35
    niestety nie udalo mi sie odebrac polaczenia bo bylam na silowni..

    Do mnie zawsze klinika dzwoniła w dzień testowania.

    Alutka
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Do mnie zawsze klinika dzwoniła w dzień testowania.


    Jeśli chodzi o wynik badania z krwi to tez dostaje zawsze telefon z informacja .
    Dostałam telefon z riks o 14 z informacja ze badanie z krwi jest negatywne
    Ale tez dostałam telefon o 17.35 .
    Teraz nie mogę się dodzwonić wiec napisałam do nich na min journal z zapytaniem o co im chodzi .

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    dostalam dzisiaj rozpiske...zaczynem nesespray od 23 grudnia od 9 stycznia fostimon 150 i gonal-f 200 ale z tego co patrzylam to to i to sa zastrzyki ktoras z Was tez tak miala?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej :)
    dostalam dzisiaj rozpiske...zaczynem nesespray od 23 grudnia od 9 stycznia fostimon 150 i gonal-f 200 ale z tego co patrzylam to to i to sa zastrzyki ktoras z Was tez tak miala?

    O jaka mieszanka. Gonal F 200 szaleja ;)
    Ktora to twoja stymulacja?

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia wrote:
    O jaka mieszanka. Gonal F 200 szaleja ;)
    Ktora to twoja stymulacja?


    Druga ....a dlaczego myslisz ze szaleja? ja wczesniej nie mialam Gonal f tylko menopur...dziewczyny a mam jeszcze takie jedno pytanie bo jestem po okresie no i wiadomo ze naturalnie staramy sie dalej z mezem o dziecko i jak by los tak chcial ze by sie udalo teraz a ja bym o tym nie wiedziala i zaczela brac leki to co wtedy ...??? zaszkodza czy zrobic test zanim zaczne brac sprey do nosa..??

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Druga ....a dlaczego myslisz ze szaleja? ja wczesniej nie mialam Gonal f tylko menopur...dziewczyny a mam jeszcze takie jedno pytanie bo jestem po okresie no i wiadomo ze naturalnie staramy sie dalej z mezem o dziecko i jak by los tak chcial ze by sie udalo teraz a ja bym o tym nie wiedziala i zaczela brac leki to co wtedy ...??? zaszkodza czy zrobic test zanim zaczne brac sprey do nosa..??
    Lepiej zrób test żeby mieć pewność, po co masz się denerwować.

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Druga ....a dlaczego myslisz ze szaleja? ja wczesniej nie mialam Gonal f tylko menopur...dziewczyny a mam jeszcze takie jedno pytanie bo jestem po okresie no i wiadomo ze naturalnie staramy sie dalej z mezem o dziecko i jak by los tak chcial ze by sie udalo teraz a ja bym o tym nie wiedziala i zaczela brac leki to co wtedy ...??? zaszkodza czy zrobic test zanim zaczne brac sprey do nosa..??
    Leppen zrób test dla tzw świetego spokoju ;) po co masz się denerwować i zastanawiać.
    Śmieje się bo przy moim Gonal 112,5 twój 200 to prawdziwe szaleństwo.

    Ja zaraz po powrocie wysyłam pismo o wydanie papierów. Lekarz z Pl podejrzy chociaż notatki o zarodkach. A teraz nie pozostaje nic innego tylko czekać na wyniki i druga konsultacje z immunologiem. Na szczęście będzie to rozmowa telefoniczna, nie muszę już specjalnie jechać do Łodzi uffff. Mam nadzieję, że polskie chłopaki znajda jakiś trop i coś wymyślą.

    kaktus85 lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zadzwonił lekarz z moimi wynikami trombofilia wszystko ok. Za to z moczu wyszło że niby mam jakąś bakterie, ale kazali jeszcze raz sprawdzić. No zobaczymy co tym razem wyjdzie. Czasem to bym chciala żeby coś znaleźli, żeby człowiek wiedział dlaczego nie może zajść w ciążę.
    Pozdrawiam Was serdecznie:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2018, 13:01

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Druga ....a dlaczego myslisz ze szaleja? ja wczesniej nie mialam Gonal f tylko menopur...dziewczyny a mam jeszcze takie jedno pytanie bo jestem po okresie no i wiadomo ze naturalnie staramy sie dalej z mezem o dziecko i jak by los tak chcial ze by sie udalo teraz a ja bym o tym nie wiedziala i zaczela brac leki to co wtedy ...??? zaszkodza czy zrobic test zanim zaczne brac sprey do nosa..??

    Spray się zaczyna 20 dnia cyklu, więc test nawet by nie wyszedł...

    Ja zaczynam spray 21.12 więc prawie w tym samym czasie. I bemfola od 5 stycznia.

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Spray się zaczyna 20 dnia cyklu, więc test nawet by nie wyszedł...

    Ja zaczynam spray 21.12 więc prawie w tym samym czasie. I bemfola od 5 stycznia.


    A dlaczego test by nawet nie wyszedl??? jezeli dojdzie do zaplodnienie podczas dni plodnych to nawte po 4 dniach moze byc test pozytywny...
    a co to jest ten bemfola?? ja zastrzyki mam od 9 stycznia....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 dni po zapłodnieniu test może wyjść pozytywny? O jakim teście mówisz w takim razie? Hcg nie wytwarza się tak szybko.
    Bemfola to coś jak gonal f.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszły mi wyniki z Grecji, znaleźli jakąś bakterie ale obejdzie się bez antybiotyku. Więcej na blogu

    K. lubi tę wiadomość

‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ