X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Dziewczyny.
    Nie wiem, jakie mam FT4. Podobno w normie. FT3 chyba nie było badane.
    Ciężko mi mówić o objawach, kiedy chodzę notorycznie niewyspana. Wiecznie mi zimno, ale może to być wynik małej ilości snu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2018, 02:46

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na te Święta życzę każdej z Was, żeby spełniły się Wasze marzenia. By ten czas minął spokojnie i w gronie najbliższych Wam osób. A Nowy Rok niech przyniesie więcej pozytywnych testów.
    Buziaki :* :* :*

    K. lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Dziewczyny na te Święta życzę każdej z Was, żeby spełniły się Wasze marzenia. By ten czas minął spokojnie i w gronie najbliższych Wam osób. A Nowy Rok niech przyniesie więcej pozytywnych testów.
    Buziaki :* :* :*
    Wzajemnie ! Wesolych swiat dla wszytskich

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 02:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt! Dla ciężarnych - szczęśliwych rozwiązań, a dla starających się- szczęśliwych stymulacji i transferów. Wierzę w to, że w przyszłym roku, wszystkim Wam się poszczęści. Wszystkiego dobrego!

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego Dziewczyny! Oby wszystkie Wasze marzenia,a szczególnie to jedno naważniejsze się spełniło. Dużo siły i wytrwałości w dążeniu do celu! Wszystkiego dobrego :)

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączam się do życzeń :) spełnienia marzeń :) pozytywnych testów i zdrowych dzieciaczków :)
    Wesołych Świąt !!!

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i pogodnych świąt. Pozytywnych myśli i dużo cierpliwości do Norweskich lekarzy :-).
    Mam nadzieje ze za rok będziemy miały małych krasnoludków na święta. Wesołych świąt:-)

    k1iygdz.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świat dziewczyny ! Dużo radości i uśmiechu ! ❤️

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt , spełnienia marzeń .............dziecko-w-luzeczku.gif




    swiateczny-emotikon-ruchomy-obrazek-0251.gif



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2018, 09:03

    e5skzzc.png


    [**]




  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dla Was wszystkich ;)

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informacje o dwóch ciążach w rodzinie dobiły mnie totalnie. Jakie trzeba mieć wyczucie żeby osobe borykająca się z bezdzietnoscia informowac akurat w Święta. Nienawidze Świąt

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 25 grudnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest to łatwy czas napewno dla nas - starających się o dzieci, ale ja ten czas wykorzystuje w inny sposób . Skupiam się na sobie , dbam o siebie , spędzam czas z kim chce i doceniam to co mam. Nie popadam w paranoje - to w niczym mi nie pomoże .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2018, 22:48

    pati1980 lubi tę wiadomość

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Nie jest to łatwy czas napewno dla nas - starających się o dzieci, ale ja ten czas wykorzystuje w inny sposób . Skupiam się na sobie , dbam o siebie , spędzam czas z kim chce i doceniam to co mam. Nie popadam w paranoje - to w niczym mi nie pomoże .

    Właśnie dlatego wyjechałam na Święta z bezdzietnymi znajomymi żeby odciac się od tematu. Żeby zrobic sobie przerwę od tego wszystkiego, zebrać siły na dalsze etapy walki. Zadbać o siebie i odprężyć się. A tu wredne egoistki musza w Święta wysyłać zdjęcia z testami ciażowymi.

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirandzia rozumiem cie doskonale. Ja trzy lata temu w czasie kolacji wigilijnej poronilam. A wszyscy wyslali życzenia z dzieciaczkami przebranymi za Mikołaja lub usg maluszków. Wtedy myślałam że rozwale telefon. Byłam zła nawet wściekła i ogromnie rozgoryczona. To były moje najgorsze święta w życiu i każde następne już nie są takie same.
    Chodź teraz jestem w Polsce i jakoś udało mi się przetrwać święta bez płaczu.
    Pozdrawiam i oby kolejne święta były dla nas szczęśliwe :-) nie poddajemy się ;-)

    Mazwopka lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Mirandzia rozumiem cie doskonale. Ja trzy lata temu w czasie kolacji wigilijnej poronilam. A wszyscy wyslali życzenia z dzieciaczkami przebranymi za Mikołaja lub usg maluszków. Wtedy myślałam że rozwale telefon. Byłam zła nawet wściekła i ogromnie rozgoryczona. To były moje najgorsze święta w życiu i każde następne już nie są takie same.
    Chodź teraz jestem w Polsce i jakoś udało mi się przetrwać święta bez płaczu.
    Pozdrawiam i oby kolejne święta były dla nas szczęśliwe :-) nie poddajemy się ;-)
    gdyby zrobiła to osoba , która nie zna mojej sytuacji ok nie moge mieć żalu i pretensji. Ale najbliższa osoba, która wie ze w każde święta wylewam morze łez z bezsilności, z tęsknoty za swoim dzieckiem. Przyslyla zdjecie testu szczyt egoizmu i braku empatii

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 jak u Ciebie stymulacja ?

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Aggga08 jak u Ciebie stymulacja ?

    Nie mogę spać przez ten spray, ale ogólnie ok... Bolaly mnie jajniki kilka dni, dostałam okres czyli wszystko tak jak ma być. Od 5 zastrzyki

    Mirandzia, Zoja36 lubią tę wiadomość

  • Mirandzia Autorytet
    Postów: 345 102

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Nie mogę spać przez ten spray, ale ogólnie ok... Bolaly mnie jajniki kilka dni, dostałam okres czyli wszystko tak jak ma być. Od 5 zastrzyki

    A ja za tydzień powinnam dostać okres a od wczoraj jakies plamienia i ból brzucha. Nie mam żadnych hormonów teraz. Chyba sie namieszało

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ostatnie podejście całkiem rozwaliło "system"....

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam dziś do lekarza czy może nie spróbować prednisolon. Må wystawić receptę. Czy któraś ma doświadczenie z tym lekiem?

‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ