X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Super dziewczyny :-)

    W Porsgrunn w środę 3 transfery - muszą być ciąże :-)

    Ale będzię się działo za 2 tygodnie - będziemy czekać na 4 pozytywne testy :-)


    Mirandzia dobrze że działasz :-)


    Dziewczyny to będziemy sobie piątki przebijać wchodzą na punkcje:-) Oby tylko mrozaczki wszystko przetrwały:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2019, 19:50

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula a dlaczego tylko 5 Ci pobrali na USG kontrolnym mialas wiecej? Ja to sie zdziwilam jak mi powiedzieli ze mam az 6 bo myslalam ze skoro mam tylko dwa pecherze tp beda ze dwa jajeczka.. teraz czekamy na telefon do 12 zobaczymy co nam powiedza daj znac co i jak Madziula ;) :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Madziula a dlaczego tylko 5 Ci pobrali na USG kontrolnym mialas wiecej? Ja to sie zdziwilam jak mi powiedzieli ze mam az 6 bo myslalam ze skoro mam tylko dwa pecherze tp beda ze dwa jajeczka.. teraz czekamy na telefon do 12 zobaczymy co nam powiedza daj znac co i jak Madziula ;) :)

    Nie wiem właśnie czemu tylko 5 : ( sama się zdziwiłam . Tzn pobrali więcej ale tylko 5 było dobrych . Ja to ogólnie mało co pamietam z wczoraj . Strasznie zameoczona byłam . Mąż mi opowiadał co się działo . Jak się dziś czujesz ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 09:41

    n59ymg7ygootc40w.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Nie wiem właśnie czemu tylko 5 : ( sama się zdziwiłam . Tzn pobrali więcej ale tylko 5 było dobrych . Ja to ogólnie mało co pamietam z wczoraj . Strasznie zameoczona byłam . Mąż mi opowiadał co się działo . Jak się dziś czujesz ??
    Psychicznie slabo i fizycznie też.. W nocy wstawalam po tabletki jeszcze mnie wszystko boli, schykac się nie mogę a żeby usiąść to już duży wysiłek ale jakoś muszę dać radę. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 09:53

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Madziula a dlaczego tylko 5 Ci pobrali na USG kontrolnym mialas wiecej?


    Ilość pęcherzyków nie równa się ilości komórek jajowych - pęcherzyki mogą być puste :-(



    Dziewczyny czekamy z wami na informację ile się zapłodniło :-)


    kaktus85 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam nadzieje ze dziś będzie dobrze ale jakoś jeszcze nie do końca właśnie.

    Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z lutinus ? Bo ja dostałam mam brać 3 razy dziennie a wczoraj wieczorem 2 na raz . Tylko jak dziś wstałam to ze mnie wycieka. Czy to normalne ze jakaś cześć wypływa ? ... rano jeszcze miałam z krwią z wczoraj chyba .

    n59ymg7ygootc40w.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, normalne, że wypływa. Nie martw się

  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Ja tez miałam nadzieje ze dziś będzie dobrze ale jakoś jeszcze nie do końca właśnie.

    Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z lutinus ? Bo ja dostałam mam brać 3 razy dziennie a wczoraj wieczorem 2 na raz . Tylko jak dziś wstałam to ze mnie wycieka. Czy to normalne ze jakaś cześć wypływa ? ... rano jeszcze miałam z krwią z wczoraj chyba .
    Tak to normalne ja też jeszcze dzisiaj trochę krwawie....

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Czy to normalne ze jakaś cześć wypływa ?


    Tak normalne ;-) ja musiałam zmieniać wkładki co pół godziny :-(


    e5skzzc.png


    [**]




  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tylko dwa ktore sie nadaj...:( myslalam ze bedzie wiecej , Madziula jak u Ciebie?

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 3 pewne i jeszcze nie wiadomo co z tymi dwoma .

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    n59ymg7ygootc40w.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Ja mam 3 pewne i jeszcze nie wiadomo co z tymi dwoma .

    No to super ;) to widzimy sie jutro :)

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus , Madziula bierzecie 2 czy 1 ? Mówiłyście na wizycie kontrolnej ile chcecie zabarać ? Ja pamiętam że mnie się pytali ale nie wiem czy ze względu na wiek czy wszystkich pytają .......



    e5skzzc.png


    [**]




  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie pytal nawet . Ale pamietam ze mówił ze w moim wieku to jeden się podaje .

    Taak kaktus widzimy się jutroo na która Ty masz?

    Podanie zarodka już nie boli ?dlugo trwa.?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 13:25

    n59ymg7ygootc40w.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:

    Podanie zarodka już nie boli ?dlugo trwa.?


    Nie powinno boleć ;-) mnie nigdy nie bolało a transfer miałam 7 razy ;-) nieprzyjemny jest tylko wziernik ;-) ale to nie ból ;-) transfer trwa chwilkę ;-)

    W klinice idziecie do tej drugiej poczekalni ;-) do szafki kładziesz torebkę , kurtki , woła Was pielęgniarka , za parawanem ściągasz dolną odzież , dostajesz prześcieradło do okrycia, ciuchy zostawisz na wieszaku , idziesz do pomieszczenia gdzie była punkcja . Siadasz na fotelu , pytają o numer personalny , zakładają wziernik , czyszczą pochwę z progesteronu , odsłaniasz brzuch , robią USG , ty będziesz trzymać sondę od USG na brzuchu podczas transferu ;-) pokazują zarodek na monitorze , pobierają go do cewnika i lekarz go "wprowadza" wszystko tłumaczą i wszystko widać na monitorze ;-)
    Embriolog sprawdza czy zarodek nie został w cewniku jeżeli wszystko ok to wycierasz brzuch i idziesz do pomieszczenia z 3 łóżkami po drodze zabierając ubrania ;-) Ja zawsze szlam do WC ;-) Pielęgniarka daje Wam papiery do Helfo i tłumaczy co i jak ;-) Ja nigdy nie leżakowała po transferze ale niektóre dziewczyny kładą się na chwilkę ;-) To wszystko ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 13:50

    e5skzzc.png


    [**]




  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Nie powinno boleć ;-) mnie nigdy nie bolało a transfer miałam 7 razy ;-) nieprzyjemny jest tylko wziernik ;-) ale to nie ból ;-) transfer trwa chwilkę ;-)

    W klinice idziecie do tej drugiej poczekalni ;-) do szafki kładziesz torebkę , kurtki , woła Was pielęgniarka , za parawanem ściągasz dolną odzież , dostajesz prześcieradło do okrycia, ciuchy zostawisz na wieszaku , idziesz do pomieszczenia gdzie była punkcja . Siadasz na fotelu , pytają o numer personalny , zakładają wziernik , czyszczą pochwę z progesteronu , odsłaniasz brzuch , robią USG , ty będziesz trzymać sondę od USG na brzuchu podczas transferu ;-) pokazują zarodek na monitorze , pobierają go do cewnika i lekarz go "wprowadza" wszystko tłumaczą i wszystko widać na monitorze ;-)
    Embriolog sprawdza czy zarodek nie został w cewniku jeżeli wszystko ok to wycierasz brzuch i idziesz do pomieszczenia z 3 łóżkami po drodze zabierając ubrania ;-) Ja zawsze szlam do WC ;-) Pielęgniarka daje Wam papiery do Helfo i tłumaczy co i jak ;-) Ja nigdy nie leżakowała po transferze ale niektóre dziewczyny kładą się na chwilkę ;-) To wszystko ;-)



    Dziękuje za wytłumaczenie : ) zawsze tak jakoś lepiej jak wiesz czego możesz się spodziewać . : )

    n59ymg7ygootc40w.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula_ wrote:
    Mnie nie pytal nawet . Ale pamietam ze mówił ze w moim wieku to jeden się podaje .

    Taak kaktus widzimy się jutroo na która Ty masz?

    Podanie zarodka już nie boli ?dlugo trwa.?


    Ja ma na 14.15

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Kaktus , Madziula bierzecie 2 czy 1 ? Mówiłyście na wizycie kontrolnej ile chcecie zabarać ? Ja pamiętam że mnie się pytali ale nie wiem czy ze względu na wiek czy wszystkich pytają .......
    Bede miala jeden po z tych nerwow zapomnialam porozmawiac z lekarzem czy moge mi podac dwa zarodki ale watpie zeby mi dali dwa bo wieku nie mam odpowiedniego do dwoch zarodkow tak mi tez ostatnio mowil lekarz...wiec raczej bedzie jeden ...ale mam nadzieje ze to bedzie ten...

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula - pamiętaj jeszcze żeby nie siusiać przed transferem, żeby pęcherz nie był pusty :)
    Kaktus ja mam lat 33 i dostałam dwa zarodki . Nie wiem czy do Was dzwonią jeszcze w dzień transferu jeśli tak to możesz im powiedzieć ze chcesz dwa zarodki .

    Alutka
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Madziula - pamiętaj jeszcze żeby nie siusiać przed transferem, żeby pęcherz nie był pusty :)
    Kaktus ja mam lat 33 i dostałam dwa zarodki . Nie wiem czy do Was dzwonią jeszcze w dzień transferu jeśli tak to możesz im powiedzieć ze chcesz dwa zarodki .


    Dobrze ze mi przypomniałaś bo zapomniałam o tym pełnym pęcherzu :)

    A jak to jest jak juz sie ma zarodek w sobie ? Powinno sie zmienic jakos diete ? Na cos szczegolnie uwazac ?

    n59ymg7ygootc40w.png
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ