X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 21 lutego 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Hej dziewczyny mam takie pytanie czy któraś z was ma może na sprzedaż Lutinus ?

    Nie dostałaś recepty z kliniki chociaż do tego 8 tyg?

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 21 lutego 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam właśnie tylko do 8 tyg ale jak chodzę na kontrolę do szpitala to mi mówią że powinnam brać do 12 tyg. Może chodzi o to przestymulowanie nie wiem ale jakoś nie chce ryzykować i odstawić w 8 tyg. Ale jak zapytałam o receptę to kazali mi pytać w Porsgrunn. A w Porsgrunn mówią że wystarczy do 8 mimo to że od czasu transferu mnie nie widzieli .

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 21 lutego 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w tej samej sytuacji co ty. Myśle, ze jak pojde na usg w tym 8 tyg to pogadam z ginekolog chociaż pewnie ona ma powie ze skoro tak kazali to tak trzeba😒ja mam jeszcze recepty na chyba z 6 albo 7 opakowań, wiec jak coś to może na własna rękę będę kontynuowała, sama nie wiem.
    Sofia, dostałaś już skierowanie na usg z kliniki?

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 21 lutego 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszczę do nich nie pisałam. Mam znowu kontrolne usg w szpitalu w środę więc zobaczę jak pójdzie.

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 21 lutego 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie dziewczyny z tym przestymulowaniem jest okropnie od 2 dni to już mnie tak brzuch boli że tylko leżę w łóżku nie wiem jak to bedzie:(

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 21 lutego 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli na to nie ma żadnego sposobu, trzeba «odchorować”? Współczuje serdecznie.

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 21 lutego 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Ogólnie dziewczyny z tym przestymulowaniem jest okropnie od 2 dni to już mnie tak brzuch boli że tylko leżę w łóżku nie wiem jak to bedzie:(
    Ja bym na twoim miejscu udała się na legevakt bo może wymagasz hospitalizacji. Nie ma co ryzykować .

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 21 lutego 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam właśnie od lekarza bol brzucha niestety spowodowany hiperstymulacja jeszcze do tego dochodzą mdłości ciążowe więc masakra dostałam receptę na taki lek na mdłości w ciazy zobaczymy czy coś pomoże:) a poza tym to muszę po prostu wytrzymać.
    A rozmawiałam z moim fastlege i on ma mi dac receptę na lutinus :)

    Anilorak lubi tę wiadomość

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh.. I ja dziś byłam u lekarza bo mnie bolą nerki i kręgosłup i obawiam się że to od jajników Wlansie...
    Moja fastlege zadzwoniła do jakiegoś ginekologa na ullevål, a on powiedział że to nie możliwe żebym była przestymulowana tak długo... 🤦‍♀️
    Dziwne bo dopiero co 2 ginekologów po usg to stwierdziło....

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Wróciłam właśnie od lekarza bol brzucha niestety spowodowany hiperstymulacja jeszcze do tego dochodzą mdłości ciążowe więc masakra dostałam receptę na taki lek na mdłości w ciazy zobaczymy czy coś pomoże:) a poza tym to muszę po prostu wytrzymać.
    A rozmawiałam z moim fastlege i on ma mi dac receptę na lutinus :)
    Super, teraz najważniejsze żeby przestało cię bolec🙂

  • Anilorak Przyjaciółka
    Postów: 87 44

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 wrote:
    Eh.. I ja dziś byłam u lekarza bo mnie bolą nerki i kręgosłup i obawiam się że to od jajników Wlansie...
    Moja fastlege zadzwoniła do jakiegoś ginekologa na ullevål, a on powiedział że to nie możliwe żebym była przestymulowana tak długo... 🤦‍♀️
    Dziwne bo dopiero co 2 ginekologów po usg to stwierdziło....

    Aggga jesteś wyjątkowa😉

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga mi lekarz powiedział że do 12 tyg mogę odczuwać ból że względu na przestymolowanie bo jeśli HCG rośnie i wzmaga wszystkie te objawy.

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 21 lutego 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuje wam dziewczyny i sama sie boje 🤦‍♀️

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 21 lutego 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja nie mialam transferu by uniknac powiklan. Dzisiaj dzwonili do mnie Z Trondheim
    . Nå naturalnym cyklu od nastepnego okresu. Odliczam ❤❤

    Mam nadzieje ze bedzie lepiej Sofii I Agga. Ale obawiam sie ze do 12 moze tak byc . Wazne by byly kontrole lekarskie

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 21 lutego 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87- to fakt, lepiej odczekac. Szybko zleci 😍 ja juz w pn na usg i dowiem sie kiedy beda pobierac jajeczka 😍

  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 21 lutego 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak Lolcia dobrze że zaczekalas przestymulowa je to nic przyjemnego.
    Jak tam u Ciebie Ovulka jak sie dzis czujesz po menopurze?

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 21 lutego 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    O tak Lolcia dobrze że zaczekalas przestymulowa je to nic przyjemnego.
    Jak tam u Ciebie Ovulka jak sie dzis czujesz po menopurze?

    Dziekuje bardzo dobrze 😊 czuje juz jajniki ze pracuja. Wiec nie moge sie doczekac poniedzialku zeby zobaczyc ile sie wychodowalo

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 21 lutego 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi2810 wrote:
    Aggga mi lekarz powiedział że do 12 tyg mogę odczuwać ból że względu na przestymolowanie bo jeśli HCG rośnie i wzmaga wszystkie te objawy.


    No właśnie.
    I mi tak ginokolog jeden I drugi powiedział po usg... A ten z ullevål że to nie możliwe... Ten kraj coraz bardziej mnie zaskakuje jeśli chodzi o takie rzeczy.. Dobrze że paracetamolu nie przepisali...

  • Lolcia87 Ekspertka
    Postów: 273 94

    Wysłany: 21 lutego 2020, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka czekam z niecierpliwoscia nå usg Twoje I trzymam kciuki. Obys duzo jajeczek zniosla 😅😙❤

    Ovulka lubi tę wiadomość

  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 21 lutego 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia87 wrote:
    Ovulka czekam z niecierpliwoscia nå usg Twoje I trzymam kciuki. Obys duzo jajeczek zniosla 😅😙❤
    Dziekuje Lolcia87 ❤️ Odrazu dam znac ile znioslam 🐔🥚 😅😅

    A teraz lampeczka czerwonego 🍷 co by endometrum piekne bylo 😍 caly tydzien nie pilam wina to lampka sie teraz nalezy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2020, 20:24

‹‹ 349 350 351 352 353 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ