X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :) Do Tromso mam 2 h jazdy pewnie tam wyląduje :) miłego dnia !

  • Siv Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, śledzę Wasze wpisy na bieżąco.
    Hannanna trzymam kciuki,tym razem musi sie udac.

    Siv
  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 11 czerwca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Siv :) Dzięki ,23.06 będę testować. A co u Ciebie? Jak się czujesz?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna jak samopoczucie ? Robiłaś już test ciążowy ? ;-)

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Samopoczucie ch...owe. Tyle. Znowu nic z tego.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna przykro mi :-( Miałam nadzieje że uda Ci się "przerwać" złą passę .........,

    Jak na razie wszystkie ciąże IVF na tym wątku to - "problem męski"........

    Masz już nowy plan ?



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 16:43

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam żadnego planu. Jak tu mieć plan,jak wg lekarzy wszystko jest super! Ja nie wiem co jest nie tak i co mogę zrobić, żeby sobie pomóc.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!!
    Po pierwsze Hannanna bardzo mi przykro!
    Po drugie Alda mam nadzieję, że nowa klinika będzie dla Ciebie szczęśliwsza!
    A po trzecie to strasznie mnie tu długo nie było :) Zaglądam czasami, podczytuję ale tyle się działo u mnie, że jakoś ciężko mi było zebrać się żeby coś napisać. Ogólnie jestem na zwolnieniu teraz. Alda wiem, że pamiętałaś o mojej konsultacji i bardzo mi jest miło z tego powodu :) Konsultacja się odbyła , miałam termin operacji wyznaczony ekstra szybko bo już na 9go czerwca. Po drodze jednak złapałam jakąś ostrą infekcję jelitową i zapalenie stawów skokowych, odwiedziłam szpital porobili mi badania i czekam na wyniki. Jutro mam spotkanie w szpitalu i prawdopodobnie wyniki badań immunologicznych i modlę się, żeby akurat te badania nic nie wykazały bo z chorobami autoimmunologicznymi to żartów nie ma. To by było na tyle. W kwestii IVF wszystko póki co stoi w miejscu i to mnie najbardziej irytuje :( Operacja została odwołana przez obecny stan zdrowia.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • pelaska Koleżanka
    Postów: 394 13

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:)

    Dlugo nie odwiedzalam forum....my narazie postanowilismy odpoczac od tematu ciazy, dzieci, invitro itd....po prostu wzielismy sobie urlop i powiem Wam szczerze, ze czujemy sie jakby spadl z nas ogromny ciezar i presja...

    Alda do ginekologa ide w sierpniu porozmawiac o hsg ale jak pisalam wyzej...teraz nie spieszy nam sie az tak bardzo...

    Trzymam za Was wszystkie kciuki....wszystkie doczekamy sie dzieci..NA PEWNO :)

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar2śka ale u Ciebie się porobiło ......... Szybkiego powrotu do zdrowia ........ :-)

    Ja czekam już 4 tygodnie na moją całą dokumentacje z Rikshospitalet ............. brak mi słów. Zbliżają się wakacje więc pewnie sobie jeszcze poczekam ........



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2017, 07:57

    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak wakacje.... i znowu przestój... dostałam wezwanie na 1 rozmowę... 17.08... tylko niestety nie mogę tego dnia z bardzo ważnej przyczyny niestety.... mam nadzieję że dostanę szybko nowa date...

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę czekać do września-wakacje... :/ paranoja.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga szybko dostałaś termin :-) Wysłali Ci też skierowania na badania których nie zrobiłaś ?

    Hannanna to jest jakiś żart ........... To się w głowie nie mieści że oni wszyscy biorą wolne w tym samym czasie .
    Jak wypada dzień wolny w środku tygodnia to też mają wolne . Przecież to jest szpital powinny być dyżury ............


    e5skzzc.png


    [**]




  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szybko.... tylko niestety nie mam możliwości żeby się pojawić tego dnia...
    Mam zrobić AMH . Robiłam w Polsce i dołączyłam do podania ale tak jak któraś pisała- z Polski nie uznają.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u Was dziewczyny?
    Ja mam nowa datę rozmowy. 24.08.
    O co oni wogole pytają? Jak wygląda taka rozmowa? Dowiem się na rozmowie kiedy zacznie się branie leków itd?

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga super że termin masz tak szybko :-)
    U nas na pierwszej rozmowie robili mi USG i mówili na czym polega In Vitro ;-) Dali nam kontakt do pielęgniarki u której trzeba było zdawać relacje kiedy był okres ona też wyznaczyła nam w przybliżeniu termin - podała tydzień pierwszej punkcji i transferu. My czekaliśmy 4 miesiące ale u Was pewnie będzie szybciej ;-)

    Ja nadal czekam na moją dokumentacje :-( nie wiem czy się śmiać czy płakać ............


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 16:32

    e5skzzc.png


    [**]




  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 10 lipca 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może któraś z Was się orientuje jaka jest górna granica wieku do której dopłacają do ivf?

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 11 lipca 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O granicy wieku nie wiem,ale jest ustalona kwota,którą musisz przekroczyć,żeby dostać zwrot z Helfo.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 12 lipca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarodziejka górna granica to "skończone" 39lat .

    e5skzzc.png


    [**]




  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 12 lipca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Czarodziejka górna granica to "skończone" 39lat .
    Dziękuję :)

    Jestem po rozmowie z lekarzem ogólnym i dostałam list z pytaniami z kliniki. Idę badać hormony za 2 tygodnie i jest szansa na ginekologa zaraz po badaniach. Słyszałam że później dosyć długo się czeka na rozmowę w szpitalu, ale jestem pozytywnie nastawiona :) miłego wieczoru!

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ