X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Norwegia- in vitro
Odpowiedz

Norwegia- in vitro

Oceń ten wątek:
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 2 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki zamiar Ale mój lekarz nie lubi dawać zwolnien....

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 3 września 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wręcz przeciwnie,nie ma problemu. W klinice by mi nie dali. Tylko na ten dzień w którym jest transfer. Zastanawiam się po prostu,czy aby nie 'użalam' się nad sobą chcąc pójść na zwolnienie. Czytałam na polskich forach,że lekarze dają wolne,czasami wręcz sami namawiają a tutaj nic. Transfer i nic. Żadnych zaleceń.

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 3 września 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej jednak strony dlaczego nie starać się robić wszystkiego,co w naszej mocy zeby się udało. Dwa tygodnie zwolnienia to nic w porównaniu z tym całym stresem,faszerowanie się lekami,czekaniem itp. Już i tak jest wystarczająco pod górkę.

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 3 września 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie.... tu po laparoskopii po 3 dniach do pracy, w Polsce to nie do pomyślenia... tyle trzeba przejść żeby wreszcie się udało, więc uważam że zwolnienie lekarskie jest jak najbardziej na miejscu .. żeby się później nie obwiniać jeśli się nie udalo bo np za dużo się pracowało i za mało dbalo o siebie i dlatego się nie udało itd.

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 9 września 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna co u Ciebie ? Jak transfer ?

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 10 września 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam. Może w przyszłym miesiacu..

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 11 września 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie zaczęłam procedury Ale zaczelam pisać blogga na ten temat. to mój taki pamiętnik . Może któraś zainteresuje

    http://m.invitrownorwegii.blogg.no

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 14:51

  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 22 września 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jestem tutaj nowa , probowalam troche poczytac wasze historie ale duzo tego...
    Czy jest któraś z Was akurat stumulowana do in vitro??
    Bo ja jestem w trakcie 3 podejścia w klinice w Porsgrunn.

  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 23 września 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. W sensie w trakcie trzeciego podejścia, bo dwie próby nieudane? Ja niedługo (mam nadzieję) będę podchodzić trzeci raz. Cykl naturalny z plastrami Estradot.

  • Martaja Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 23 września 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hannanna , dwie próby nie udane, mój B średnie wyniki nasienia -tzn raz dobre raz takie sobie raz złe, ja odzawsze miałam bardzo bolesne miesiączki dlatego ich tu bardzo mecze tematem endometriozy, No ale jak tutaj to bywa odpowiedz , ze może mam, ale to trudno tak stwierdzić i ze to operacyjnie tylko w Norwegi , można wykryć, teraz w piątek byłam i swojego gyn i on mi wukryl, mała cystę i muszę jeszcze przez nastepny tydzień psiakach synarele, a miałam już jutro menopauzy zaczynać , a tak jeszcze raz za tydzień ultralyd , i pewnie jak będę dobrze wyciszona to zacznę ten menopur.
    A teraz próbujesz ten estradol w przerwie między in vitro?






  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 23 września 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hannanna ale Cię męczą z tym naturalnym cyklem .............

    Martaja witaj na forum :-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 10:35

    e5skzzc.png


    [**]




  • Hannanna Autorytet
    Postów: 409 132

    Wysłany: 24 września 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaja - jak to w przerwie między in vitro? Napisałam, że mam cykl naturalny z plastrami, to też jest przygotowanie do in vitro, a nie przerwa od tego. :)
    Hej Alda. Już mam dość tych prób na cyklu naturalnym. Tym bardziej, że jest to naturalne aż za bardzo ;) Zero jakichkolwiek badań , prócz jednego usg. \Skoro wylądowałam w klinice lecząc się w taki a nie inny sposób, to znaczy że mam problem z naturalnym zajściem w ciążę..Więc tak można w nieskończoność. Szczególnie, że teraz jeszcze doszły problemy z owulacją. I znowu dostałam plastry,po których wcześniej miałam okres miesiąc. No, ale to dla nich nie problem :O :)

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 27 września 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu ktoś kto dopiero będzie zaczynał z Rikshospitalet?

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 4 października 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa, staralam sie czytac wszystko ale duzo tego:-).
    Ja wlasnie zaczynam swoja przygode z InVitro w Norwegii.Mam pytanie jak dlugo czekalyscie na termin w Klinice na Ullevål. Pozdrawiam serdecznie Patrycja.

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 4 października 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierowanie wysłaliśmy w czerwcu. Pod koniec miesiąca list z datą wizyty. Pod koniec sierpnia. Teraz mam dzwonić jak dostanę okres w październiku. Powiedzieli mi że najwcześniej zacznę luty marzec Ale czytałam na norweskim forum ze krócej się czeka teraz od października

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 października 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje bardzo Aggga08 i trzymam kciuki. Ale terminy to maja szalone. Moze do wakacji sie uda. Pozdrawiam serdecznie

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 5 października 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aggga08 a powiedz mi dali ci juz jakies leki czy jeszcze nic.

    k1iygdz.png
  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 października 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nic. Jak teraz dostanę okres to mam dzwonić . Powinnam mieć jutro. Jedyne co wiem to ze będę miała lang protokoll

  • Aggga08 Autorytet
    Postów: 680 199

    Wysłany: 6 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie testuje wild yam I cała resztę

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 października 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agga08 tego jeszcze nie testowalam. Narazie biore olej z wiesiolka od 2 miesiecy. Zobaczymy czy cos pomoze :-).
    Daj znac jak bedziesz po wizycie.

    k1iygdz.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ