X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Od inseminacji do in vitro
Odpowiedz

Od inseminacji do in vitro

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 17 maja 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dołączam i ja! Planujemy zrobić jeszcze trzecie iui i startujemy do ivf refundowanego. Aktualnie czekamy na wyniki badań genetycznych. Staramy się od 2 lat w tym rok leczymy się w klinice. Mąż ma słabą morfologie (1,5%), u mnie wszystko ok choć mam obraz policystycznych jajników, ale nikt u mnie nie zdiagnozowal pco. Do tego mam tendencje do polipow - były usuwane już 2 razy z lyzeczkowaniem. Androlog mężowi powiedział żeby się nie przejmował wynikami komputerowymi nasienia. Ma dużo plemników i jest plodny. Do ivf ref startujemy z nieplodnoscia idiopatyczna. 20.06 będziemy wiedzieć czy się zakwalifikujemy.
    Leczymy się w invimedzie u dr Dworniaka w Warszawie.

    Mixa lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 17 maja 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limia wrote:
    Mixa, ja w Warszawie
    Limia u którego doktora się leczycie? Jakie badania do ivf macie zrobić? Startujecie do rządowego programu?

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 maja 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta :) ale pogoda paskudna :( siedzę na uczelni i usypiam

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Cześć dziewczęta :) ale pogoda paskudna :( siedzę na uczelni i usypiam
    pogoa tragiczna, ja jeszcze z wyra nie wyszłam, właczenie laptopa to moja jedyna aktywność jak na razie, coś nie mam na nic natchnienia

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu tyle sprzątania w domu :/ maz wrócił nad ranem i oczywiście nic sie nie stało

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    A tu tyle sprzątania w domu :/ maz wrócił nad ranem i oczywiście nic sie nie stało
    dobrze, ze wrócił ;-) mój ostatnio rzadko w domu bywa...nie chce mi sie sprzatac jakoś, z reszta jak sama jestem na chacie, to porządek panuj- ciekawe czemu?

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma komu rozrzucac brudnych skarpet, ubrań, zostawiać włosów w umywalce itd

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Nie ma komu rozrzucac brudnych skarpet, ubrań, zostawiać włosów w umywalce itd
    a wersja mojego męża jest taka, ze on nic nie robi w domu i dlatego nie brudzi :-)
    zrobiłam kawkę i ruszam zady

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę i ja kawę! Dwie łyżeczki cukru i z mleczkiem. Jakos mi dziś źle. Głowa i brzuch boli

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Poproszę i ja kawę! Dwie łyżeczki cukru i z mleczkiem. Jakos mi dziś źle. Głowa i brzuch boli
    no to może jednak coś się dzieje ;-)??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic mi tak dobrze na humor nie działa jak stronka faszynfromraszyn. nie tylko my dziewczyny mamy ciężko, niektórzy nawet z ubiorem mają problem ;-)

    lena7 lubi tę wiadomość

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 maja 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    nic mi tak dobrze na humor nie działa jak stronka faszynfromraszyn. nie tylko my dziewczyny mamy ciężko, niektórzy nawet z ubiorem mają problem ;-)
    MIXA umarlam jak to zobaczyłam

    Mixa lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    MIXA umarlam jak to zobaczyłam
    masakra co nie??? po pierwsze skąd ci ludzie te szmaty i buty biorą po drugie co im podpowiada,zeby je zakladac??? gęba sama się śmieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2014, 12:59

  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 17 maja 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Limia u którego doktora się leczycie? Jakie badania do ivf macie zrobić? Startujecie do rządowego programu?

    Ja też leczę się u dr Dworniaka:)

    2.06 jesteśmy umówieni na wizytę, żeby ustalić, co i kiedy dalej. Sami jeszcze nie wiemy, czy startujemy od razu, czy czekamy. Nie wiem też, czy łapiemy się na program rządowy.

    Orientowałaś się, jak wygląda kwestia wolnych miejsc na 2015 r. w Invimedzie?

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    masakra co nie??? po pierwsze skąd ci ludzie te szmaty i buty biorą po drugie co im podpowiada,zeby je zakladac??? gęba sama się śmieje
    Daj spokój :) ludzie i ich pomysły

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Daj spokój :) ludzie i ich pomysły
    no można na chwilę oderwać sie od naszych problemów, ja odliczam dni do @ i coraz gorzej śpię przez tą histeroskopię, juz tylko o tym myśle

  • lena7 Autorytet
    Postów: 3372 3458

    Wysłany: 17 maja 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mixa wrote:
    nic mi tak dobrze na humor nie działa jak stronka faszynfromraszyn. nie tylko my dziewczyny mamy ciężko, niektórzy nawet z ubiorem mają problem ;-)
    O ja pier....!! ;P

    Starania od 2012 - 5iui, 4ivf - 8tc[*], 8tc[*]
    7 FET 01.06.17 - 27.02.18 córka <3
    8 FET 08.02.19 - 23.10.19 syn <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lena7 wrote:
    O ja pier....!! ;P
    można się oderwac?? można :-)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 17 maja 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limia wrote:
    Ja też leczę się u dr Dworniaka:)

    2.06 jesteśmy umówieni na wizytę, żeby ustalić, co i kiedy dalej. Sami jeszcze nie wiemy, czy startujemy od razu, czy czekamy. Nie wiem też, czy łapiemy się na program rządowy.

    Orientowałaś się, jak wygląda kwestia wolnych miejsc na 2015 r. w Invimedzie?

    Jak byliśmy na wstępnej wizycie, gdzie powiedziano nam jakie mamy badania do wykonania (środek kwietnia), to Invimed jeszcze nie miał na drugie pół roku przyznanej dotacji i Pani niestety nie mogła udzielić żadnych konkretnych informacji. Wiem tylko tyle, że jak się zakwalifikujemy, to jesteśmy wpisywani na listę i czekamy. Ja tam mogę czekać do 2015 ;) aby tylko się zakwalifikować :D W międzyczasie można zawsze dalej się starać.

    A ile razy miałaś IUI? Jaki jest u Was problem jeżeli można wiedzieć?

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Limia Ekspertka
    Postów: 138 187

    Wysłany: 17 maja 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia, ale Ty widzę, że czekasz na efekty drugiej IUI?

    U nas problemem jest nasienie. Co prawda wyniki bardzo się poprawiły i obecnie są w normie, ale szału nie ma;) Inseminacje zrobiliśmy 3 i na tym skończyliśmy.

    Jakie badania Wam zlecił dr?

    Macie rozpoznaną konkretną przyczynę niepłodności, czy niepłodność idiopatyczną?



‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ