X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie macie zdanie na temat uzywania izotynolu??? bo gdzies czytalam ze wskazana jest na regulacje stresu ktory powoduje wzrost prolaktyny....wyrownuje poziom glukozy w org . Slyszalam rowniez o korzeniu lukrecji ze ma dobry wplyw na poziom hormonu meskiego i zawiera estrogeny,,,

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny załamka :-(
    z inseminacji nici
    po usg ciałko żółte stwierdzone po lewej niedrożnej stronie (był jeden pęcherzyk)
    a po prawej ani śladu trzech pęcherzyków i ani śladu choć jednego ciałka żółtego
    wiec owulacja była z lewej niedrożnej strony
    chyba bede musiała iść na laparoskopie, bo inaczej to wszystko bez sensu
    ale wam ponarzekałam, ale naprawde mam dość

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia85 jestem tu nowa ale czytałam rowniez o Twoich problemach strasznie mi przykro z tego powodu ze sie nie udalo tym razem.,Moze rzeczywiscie laparo powinnas zrobic zeby pozniej nie przezywac takich sytuacji.Bedzie dobrze glowa do gory

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, no ale zaraz i spokojnie… jak to nie ma śladu trzech pęcherzyków? Przecież nie wyparowały. Niedawno miałaś zastrzyk i ja nie wierzę, że one się wchłonęły w tak szybkim tempie że aż nie ma po nich śladu….
    Co powiedział gin?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2014, 20:08

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobieta nie wiedziała, ze miałam hsg i że jeden jest niedrożny
    pokazala że jest po lewej stronie, na co ja czy po prawej nie ma
    ona że nie ma, wiec mówie jej ze byly trzy, a lewa jest niedrożna
    a ona patrzy znowu i mówi, ze nie ma
    i po chwili mówi ze może sie zapadły i ich nie widać
    ehhh, szkoda gadać

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • Katarzynka1 Przyjaciółka
    Postów: 106 21

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak czytam wszystko to największym naszym problemem są lekarze. Ja dopiero 1 gina odwiedziłam a to jest nic.

    Madziu trzymaj się.

    weronika86, Madzia85 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Katarzynka jaktrafic na takiego ktory bedzie mial empatie w stosunku do pacjenta a nie tylko go odhaczy??

    weronika86 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Katarzynka1 Przyjaciółka
    Postów: 106 21

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie wiem... i okropne jest to, że nie ma uniwersalnych lekarzy. Tzn. dla jednej z nas jest świetny a dla drugiej totalnym konowałem. Także ciężko jest sobie kogoś polecić. Ostatnio o tym pisałyśmy.

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, napisałam pod wykresem. Nie znam się na tym, ale mi się coś tu nie klei.

    Tak, dobry gin to większa część sukcesu. Jakbym mieszkała nadal w PL to na pewno korzystałabym z klinik niepłodności. Prawdopodobnie wybrałabym Novum (jakoś tak najbardziej do mnie przemówiła). Bo jeśli chodzi o innych lekarzy, to jednak albo trzeba mieć szczęście, albo mieć kogoś z polecenia. Szkoda czasu na testowanie lekarzy, bo czas mija, a problemy, które można mieć przez złe leczenie czasem trzeba długo naprawiać. No ale wiadomo, że to decyzja każdej z nas i jest zależna od wielu czynników.

    Jeśli mi się nadal nie będzie udawać i w końcu zostanie tylko IVF to pewnie zrobię je właśnie w Novum, bo w Szwajcarii kosztuje to dużo więcej niż w PL.

    weronika86, Madzia85 lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja dzisiaj jestem po badaniu hormonów. Zrobiłam sobie taki pakiet że pani z laboratorium się zasmuciła jak przyszło do płacenia. Niedługo wyniki i zobaczymy co tam się dzieje.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia a moze ta lekarka jakas do dupy???Poczekaj jeszcze pare dni i powtorz badanie?Wszedzie zdarzaja sie pomylki...

    Madzia85 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Jakie macie zdanie na temat uzywania izotynolu??? bo gdzies czytalam ze wskazana jest na regulacje stresu ktory powoduje wzrost prolaktyny....wyrownuje poziom glukozy w org . Slyszalam rowniez o korzeniu lukrecji ze ma dobry wplyw na poziom hormonu meskiego i zawiera estrogeny,,,
    Jesli chodzi o inozytol to dziala na nerwy na pewno a przy staraniach sa nielada...powiem ci ze jak bralam duze bardzo dawki to nie widzialam SUPER roznicy i przestalam brac ale wyczytalam na ang forach ze lepiej dziala inozytol polaczony z cholina...i faktycznie dziala a biore najmniejsze dawki. Jesli masz pcos to powinnas zaczac od diety rowzniec bo zauwazylam ze lepiej dziala z dieta.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki moje!

    mam 27dc, luteina 2x2, dzis rano miesiączka mimo brania luteiny? Co to, skad to? Nawet testa nie zdążyłam zrobic.

  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dzięki za wsparcie
    ja chodzę do kliniki niepłodności, chodzę do dr Mercika, ale akurat tą wizytę miałam u kogo innego, ale też ma dobre opinie ta ginekolog
    już trochę się uspokoiłam, zdecydowałam, że pójdę na laparoskopie
    a teraz został tydzień do testu, więc przynajmniej nakręcać się nie będę bo musiałby zdarzyć się cud

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hana a to miesiączka czy plamienie ?

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu a tak w ogole to przykro mi z powodu tego pechowego cyklu. I to jak czlowiek IUI robi to sie musiało cos popsuc.

    Plamienie to nie jest, raczej rozkrecajaca sie miesiaczka. Tylko jak to mozliwe z luteina. Wczesniej tak nie było nigdy, zawsze po odstawieniu lu5t dwa dni @ była.

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, dobrze, że się uspokoiłaś, mocno mnie Twoja wiadomość zaskoczyła, ale ja nadal będę niedowiarkiem i czekam na test!
    Hana, może się tak zdarzyć. Mi się co prawda nie zdarzyło, ale gin mnie informowała. Ale obserwuj, czy to na pewno @.

    Ech… chciałam usłyszeć od Was dziewczyny dobre wiadomości, trzymajcie się… walczymy dalej...

    atdci09k89ytpjkc.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebzo spokojnie mamy cały rok jeszcze na dobre wiesci :D Bo ten rok jest nasz!

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mamy, mamy. Ja nie wątpię, że jest nasz, średnio mogę sobie wyobrazić, że zaczniemy kolejny rok bez ciąż czy dzieci. Nie wierzę w to. Przydałby się jednak czasem kopniak dobrych wiadomości :) Tym bardziej, że ja biorę ten gonal i chcę wierzyć, że cokolwiek urośnie… A jak same wiecie, lubimy się synchronizować w dobrych i złych wiadomościach, więc coś czuję w kościach, że podwójna dawka gonalu mi się szykuje od piątku (w pt. mam wizytę).

    atdci09k89ytpjkc.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny głowa do góry wszystko jest mozliwe póki piłka w grze :D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ