X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiec tak na mojej farmie.,,,jedna kura i pare kurczat ihhih na prawym mam jeden na 15z hakiem na lewym sa az 3 jeden na 22mm dorodny , drugi na 16mm i trzeci na 15mm skad tak naroslo jak byly w sobote tylko dwa 13mm nie mam pojecia...ale stwierdzil gin ze dieta wspomaga bardzo jajniki..I najwazniejsze moje endo od soboty z 5mm wzroslo dzis na 9,2mm wiec duuuzo zasluga wina i orzeszkow od malza ihhihihi,Pregnyl podalam sobie wlasnie i teraz wszystko w rekach najwyzszego....Amen..

    Idia, gosia81, aja, Chanela, Doris-83 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica łeb w łeb:) w moim prawym też jedno 15 mm i w lewym 3 o których pisałam.

    Mąż kazał przekazać życzenia powodzenia i że teraz to wyścigi mamy kto pierwszy.

    Nawet nie wiesz jak czekałam na takie informacje!

    Doris- jeszcze ty do kompletu!

    kapturnica, aja, Doris-83 lubią tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia tryskasz optymizmem a to zaraza :* wiec ci powiem ze co sie nie stanie najwazniejsze jest to ze reagujemy na leczenie :)
    Nie dziekuje zeby nie zapeszyc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2014, 19:27

    aja lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Jajeczka 3 są :) mąż wie o 1 :p Mają powyżej 20mm.
    Endometrium podobno piękne. Stwierdził, że jest tak ładnie, że mam nie przychodzić sprawdzać czy któreś pękło, by nie przeszkodzić. 30dc test jeśli @ nie będzie. Najdalej 32dc mam być u niego.
    bierzesz pregnyl na pekniecie???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, lekarz nie chciał teraz mi nic dodawać. Mówi że sytuacja jest super i że po biochemicznej ciąży czasem tak jest. Więc może mój smutek teraz będzie moją radością.

    Cieszę się bardzo, bo clo na mnie działa. A to już sukces, bo w końcu jajo pęknie i wyjdzie!

    Szkoda, że luteiny nie dostałam :(

    kapturnica lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 25 lutego 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Nie, lekarz nie chciał teraz mi nic dodawać. Mówi że sytuacja jest super i że po biochemicznej ciąży czasem tak jest. Więc może mój smutek teraz będzie moją radością.

    Cieszę się bardzo, bo clo na mnie działa. A to już sukces, bo w końcu jajo pęknie i wyjdzie!

    Szkoda, że luteiny nie dostałam :(
    To zalatw od jakiegos innego gina..Ja zalatwilam u rodzinnej ale znam ja dosc dlugo i dala sie uprosic jak mi trzeba bylo...
    Ja mam 2dni po wzroscie tempki dupka brac

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia, Kapturnica, miłego i owocnego starania! :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gratuluję takich pięknych jajeczek, trzymam kciuki by poszło wszystko po waszej myśli i listopad był waszym miesiącem z nowym członkiem rodzinki.

    Hana mam nadzieję że jak się uda to wrócisz tu do nas pisać co u Ciebie się dzieje.

    sebza trzymam kciuki by jeszcze jajeczko urosło, będzie dobrze :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 25 lutego 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to wole nie myśleć o monitoringu, bo u nas nie ma do kogo pójść... a jeszcze nie za bardzo mam warunki jeździć do KRK, albo do lekarza do innej miejscowości, bo codziennie pracuje od 9 do 18. u nas takie kiepskie sprzęty mają, że zgroza... w KRK płaciłam za wizytę 100zł, a USG dopochwowe 90.

    Gosia, ja też miałam przerwę od termometru i to dość długą. dopiero teraz do niego wróciłam.

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 26 lutego 2014, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja temperatura w zasadzie leży. Spadła do 36,5 i nic. Martwić się?

    Zazdroszczę Wam, że dostajecie coś na pęknięcie pęcherzyków.

    Lewy jajnik bardzo boli. Nie wiem jak ja usiedzę w pracy. Ale to nie jest kłucie jak zazwyczaj przy owulacji tylko regularny ból. No i mam przeogromny brzuch. Wyglądam jak w 3 miesiącu ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 06:54

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 lutego 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aja wrote:
    ja to wole nie myśleć o monitoringu, bo u nas nie ma do kogo pójść... a jeszcze nie za bardzo mam warunki jeździć do KRK, albo do lekarza do innej miejscowości, bo codziennie pracuje od 9 do 18. u nas takie kiepskie sprzęty mają, że zgroza... w KRK płaciłam za wizytę 100zł, a USG dopochwowe 90.

    Gosia, ja też miałam przerwę od termometru i to dość długą. dopiero teraz do niego wróciłam.

    Aja jest mozliwosc chodzic przyjmuje po poludniu do pozna w srody i w soboty rano za darmo kolo muzeum jest przychodnia mysle ze kojarzysz..To jest gin z tarnowa Maja usg wiec od razu ci robi za kazdym razem.... ..Polecam ci go bo gosc zajal sie mna od poczatku bez czekania na cuda ,dal leki i monitoruje 2 razy w tygodniu..moze sprobuj do niego isc sie przekonasz sie sama.Nie trac czasu tylko wio sie rejestrowac! :) A prywatnie sawiuk ma dobry sprzet tez...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 lutego 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Moja temperatura w zasadzie leży. Spadła do 36,5 i nic. Martwić się?

    Zazdroszczę Wam, że dostajecie coś na pęknięcie pęcherzyków.
    Spadla i powinna odbic po owu...mi dzis tez na dol zleciala...zobaczymy co bedzie juutro

    Idia lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasencje!

    Zerknijcie na mój wykres....ovu wykryta w 9 dniu cyklu...ale linie są przerywane...dzisiaj mnie lekko kłuje jajnik....ehhhhhhhhh żeby się ta kreska przesunęła.

    W czwartek wizyty u gina....zeświruję...

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Lasencje!

    Zerknijcie na mój wykres....ovu wykryta w 9 dniu cyklu...ale linie są przerywane...dzisiaj mnie lekko kłuje jajnik....ehhhhhhhhh żeby się ta kreska przesunęła.

    W czwartek wizyty u gina....zeświruję...
    na moje oko ovu nie bylo jeszcze mi tez w tym cyklu owulacje zaznaczylo juz w 8dniu cyklu a potem znioslo..Mysle ze wlasnie sie przygotowywujesz do owulki i wizyta w czwartek jak najbardziej na czasie..,,Wiem co czujesz ja wczoraj jak czekalam na wizyte to gula w gardle i nogi mi sie trzesly ze stracju..Bedzie dobrze bo we3jedziemy prawie tak samo na jendym wozlku.Beda porzadne jaja!!!Jak sa klucia i ciagniecie w podbrzuszu to rosna jajca..Ja tak mialam 2ostatnie dni tak silne ciagniecie w dol brzucha wrecz caly czas czuje sie jak cos tam sie dzieje...

    Doris-83, Idia lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica!
    Co ja bym bez Ciebie zrobiła. Dzięki:-)
    Panika w naszym przypadku nie jest nam obca i dlatego warto zawsze posłuchać kogoś drugiego.


    Czwartek już jutro!Dotrwam....tylko wizyta dopiero na 19.40 :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 lutego 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Kapturnica!
    Co ja bym bez Ciebie zrobiła. Dzięki:-)
    Panika w naszym przypadku nie jest nam obca i dlatego warto zawsze posłuchać kogoś drugiego.


    Czwartek już jutro!Dotrwam....tylko wizyta dopiero na 19.40 :-)
    ale wazne ze wizyta juz jutro,,,Nie boj sie owu na bank nie mialas jeszcze!! A jutor bedzie ladne endo i minimum 2jajeczka...

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 26 lutego 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris, w lutym są trzy jajca w lewym jajniku i 1 w prawym! No i ładne endo :) Taka tu prawidłowość :)

    Mnie tak boli, że ledwie siedzę. A chodzenie jest aż niemal niewykonalne :(

    Lekarz typował mi owu na dziś. Oby.

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia ja po podaniu pregnylu wczoraj o 18 wiec marze zeby ten spadek tempki dzis oznaczal owulke i zeby odbila jutro ladnie do gory , ale do36godzin podobno jest pekanie.....A narazie staranka musza byc codziennie
    Szczerze mowiac mi juz te kolejne slabiej smakuja , nie lubie tak dzien po dniu...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto lubi:/ zwłaszcza, że to tak boli. Od ostatnich starań mieliśmy miesiąc posuchy:)

    Nooo ale dzisiejsza noc była gorąca :)
    Tylko w kontekście kolejnych dni to muszę zacząć kombinować czym by tu mężulka rozochcić bo zacznie zwiewać.

    Choć obiecał oddać mi się we władanie do soboty włącznie;) w niedzielę odpoczynek bo w poniedziałek badania nasienia.

    Avatar odzwierciedla moje samopoczucie :D

    Kwoka:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 10:21

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 26 lutego 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Aja jest mozliwosc chodzic przyjmuje po poludniu do pozna w srody i w soboty rano za darmo kolo muzeum jest przychodnia mysle ze kojarzysz..To jest gin z tarnowa Maja usg wiec od razu ci robi za kazdym razem.... ..Polecam ci go bo gosc zajal sie mna od poczatku bez czekania na cuda ,dal leki i monitoruje 2 razy w tygodniu..moze sprobuj do niego isc sie przekonasz sie sama.Nie trac czasu tylko wio sie rejestrowac! :) A prywatnie sawiuk ma dobry sprzet tez...

    Kapturnica, nie wiem. w ogóle nie znam lekarzy z Tarnowa. Możesz mi coś więcej powiedzieć kto to i jak dokładnie przyjmuje? ja chodziłam wcześniej do pani sz. ale dobijało mnie to czekanie w kolejce do późny godzin i w ogole. a potem była na urlopie a ja pilnie potrzebowałam iść do gin bo dostałam takiej miesiączki ze prawie miałam krwotok, a tylko ordynator był wtedy najszybciej dostępny i tak zostałam u niego...
    Zamiast pracować to czytam co u Was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 11:25

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ