X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    No więc jesteśmy u androloga i muszę powiedzieć że chce mi się śmiać. Otóż mój biedak tak był zestresowany że pielęgniarka 3 razy mu tłumaczyła co robić. Nawet dostaliśmy propozycję wspólnego procesu oddawania materiału (mam na myśli nas dwoje) nie skożystaliśmy mimo wszystko.

    Teraz siedzę w poczekalni. Poza nami jeszcze 4 pary. Panowie usiedli dość zmieszani razem a groźnie wyglądające Panie naprzeciwko.

    Wynik i lekarz za godzinę. No to trzymajcie kciuki za to by było dużo turbo szybkich plemników! Z GPS do jajeczek od razu!

    Trzymamy, trzymamy...

    Przypomniało mi się jak ze swoim m. byłam..to trafiliśmy na jakąś pustkę i nikogo nie było, jak weszliśmy na korytarz i mój m. zobaczył że pusto, to słyszałam jak mu "kamień z serca" spadł...bo blady cały szedł...a do tego musiał być na czczo, bo i krew mu pobierali..więc myślałam, że mi zemdleje...

    Idia lubi tę wiadomość

  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 3 marca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochh Panie są bardzo groźne. Próba uśmiechu wywołuje spojrzenia mogące zabić. No nic patrzę w tablet i śmieję się do Was.

    Dziewczyny, wy w tych poczekalniach się uśmiechacie nie? Kurcze nie wierzę by było inaczej.

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uśmiechałam się sama do siebie lub do ściany jak kto woli (zawsze się uśmiecham w poczekalniach)...ale uśmiechaj się "NAWET do nas / tableta :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uśmiecham się więc do Ciebie....przeczytałam Twoje zapiski mężowi, wybuchł śmiechem i kazał przekazać, że i On się uśmiecha do Ciebie/do Was... mądrala ma to za sobą:D:D:D:D

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 3 marca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj jak sie ciebie czyta to sie smiac mi chce,..Moze te panie sa wsciekle bo panowie nie chcieli przyjsc i tylko ich zla mina trzyma ich w miejscu by nie uciec??? hihiihih To wyniki tak szybko??w 1 godzine juz??ŁOŁ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2014, 19:44

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 3 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    U mnie od grudnia biorę metforminę, na diecie jestem już 2 lata, przez ten czas zrzuciłam 32kg, i myślałam, że będzie dobrze...ale teraz wiem, że mści się na mnie to ile "żarłam" cukru i śmiecia w przeszłości...
    Zgadzam się SADO jest w modzie:D:D:D:D
    Bylo , minelo nie mysl w ten sposob...Zwalilas gore cialka z siebie i powinnas byc naprawde z siebie dumna...A to ze juz 2lata jestes na diecie wreszcie da efekt \zobaczysz....I ani sie obejrzysz bedziesz kolo 18kg szersza ale przez ciaze a nie smieciowe jedzonko....

    Malenq, Idia lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 3 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo mój mąż to ogier! Wszystkie wyniki przekraczają 2 krotnie normy!
    Dużo turbo szybkich!

    ;)

    weronika86, Malenq lubią tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Nooo mój mąż to ogier! Wszystkie wyniki przekraczają 2 krotnie normy!
    Dużo turbo szybkich!

    ;)
    a nie mowilam?!!!!ze sa mega superanckie..QQQQ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2014, 21:10

    Idia lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję :) mój miał to samo.Ale u nas kazali z domu przywieźć próbkę więc sporo stresu go ominęło.

    Idia lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 3 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem absolutnie wykończona.
    Atmosfera w tej poczekalni była dziwaczna. Ja wiem, że to mega schizujące, ale mimo wszystko my dwoje umiemy się z tego śmiać.

    Kurcze 5 dni temu podczas nocnego siusiania zauważyłam dużo płodnego śluzu,męża wybudziłam i dawaj ku chwale. Do dziś się z tego śmiejemy;)

    Można to traktować jak te Panie, a można jak my. Na wesoło. Owszem załamuję się, beczę. Wyżalam, ale staram się zachować optymizm.

    Ciekawe czy te nasze superaśne plemniory znalazły te drogę...

    aja, Malenq lubią tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podczytuje was troche i musze stwierdzic, ze wariatki jestescie :) gratuluje plemniorow :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 4 marca 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny :)
    zrobiłam w pt anty-tpo - wynik 12,43 IU/ml (norma 0-34) TSH 2,64 Co o tym myślicie? :)

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 marca 2014, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzina anty -tpo super nie masz hashimoto ale tsh do leczenia za wysokie...

    dżona lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 4 marca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki, wczoraj na USG ciąża potwierdzona, choć oczywiście nic nie było widać, prócz powiększonej macicy.
    Czekam kto do mnie dołączy i przeniesie się stąd na wątek listopadowy po fioletowej stronie. Zapraszam i czekam!!!

    kapturnica, Malenq, kasjja, Idia, aja lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu81 jeszcze raz z całego serduszka gratuluję i będę robiła wszystko aby do Ciebie dołączyć:D:D:D:D ;-)

    gosia81 lubi tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 4 marca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dzina anty -tpo super nie masz hashimoto ale tsh do leczenia za wysokie...

    Dzięki za odp., a czy taki wynik anty-tpo ma coś wspólnego z pcos, według Ciebie? Jak długo trzeba by było zbijać tsh np euthyroxem 25?

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    Dzięki za odp., a czy taki wynik anty-tpo ma coś wspólnego z pcos, według Ciebie? Jak długo trzeba by było zbijać tsh np euthyroxem 25?

    nie ma nic wspolnego z takimi antygenami pcos,,,,natomiast hashimoto jak najbadziej bardzo czesto wystepuje wraz z pcosem...Co do zbijania samo tsh nic do konca nie mowi bo pasowaloby miec dane co z ft3 i ft4 , i najlepiej z takim pakietem udac sie do endo...on zdecyduje na jaka dawke sie piszesz..Ale z tego co wiem dziewczyny pisaly ze na uethyrexie juz po kilku tygodniach sie leci ladnie w dol..Ja ide na badanie jutro po miesiacu brania ,,,zobaczymy czy i o ile spadlo///

    dżona lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    nie ma nic wspolnego z takimi antygenami pcos,,,,natomiast hashimoto jak najbadziej bardzo czesto wystepuje wraz z pcosem...Co do zbijania samo tsh nic do konca nie mowi bo pasowaloby miec dane co z ft3 i ft4 , i najlepiej z takim pakietem udac sie do endo...on zdecyduje na jaka dawke sie piszesz..Ale z tego co wiem dziewczyny pisaly ze na uethyrexie juz po kilku tygodniach sie leci ladnie w dol..Ja ide na badanie jutro po miesiacu brania ,,,zobaczymy czy i o ile spadlo///

    dzięki wielkie :) daj znać co Ci tam powychodziło :)

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 4 marca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam dam sama jestem ciekawa ale ja startowalam miesiac temu z tsh na poziomie 5 :-/

    dżona lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nigdy tarczycy nie badałam, może więc jutro TSH zrobię skoro i tak idę się kłuć.

    Coś jeszcze do kompletu? Czy samo TSH wystarczy?

    Progesteron i TSH, czy coś jeszcze?

    Mąż dziś oberwał za tę moją stałą temperaturę :(

    Co ja gadzina jestem?

    uwo9skjovnetfmk9.png
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ