X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie tu dawno. Miałam bardzo, bardzo dużo pracy. Dziś byłam u gina. Mam zagrożoną ciążę. Twarda macica w skurczach. Dostałam luteinę 2x1 i relanium.

    Cudak ma 1cm i bijące serduszko.

    Ja mam leżeć.

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Ale ja mam w tabletkach, a wiesiolek brac prsez caly czas czy tylko do ovu ?
    wiesiolek tylko do owu

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to zaczynamy, zobaczymy co wiesiołek potrafi. Postanowiłam że w tym miesiącu nie pójdę do gina, nie będę też brała duphastanu i clo, zobaczymy co będzie się działo. Może czas postawić na naturę ;/

    Edyta
  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,mam już dość..ok. 10 dni temu zaczęły się u mnie lekkie plamienia. Potem była 2-3 dniowa przerwa i teraz kiedy powinnam mieć już @ to znów zamiast niej mam plamienia(chyba że to baaardzo skąpy okres,ale nigdy tak nie miałam). Test robiłam wczoraj i wyszedł negatywny. Piersi bolą mnie tak,że nie da się wytrzymac:(

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Nie było mnie tu dawno. Miałam bardzo, bardzo dużo pracy. Dziś byłam u gina. Mam zagrożoną ciążę. Twarda macica w skurczach. Dostałam luteinę 2x1 i relanium.

    Cudak ma 1cm i bijące serduszko.

    Ja mam leżeć.
    Idia to leż. Nie ruszaj się! Tylko siku 2 i prysznic nie za gorący. I muzyka relaksacyjna :-) Zero seksu, zero podniecania.

    Będzie Ci ciężko ale dasz radę!
    Dzisiaj pomodlę się za Ciebie i Cudaka:-)
    Z całym serduchem jestem z Tobą!

    weronika86, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola25 wrote:
    Hej dziewczyny,mam już dość..ok. 10 dni temu zaczęły się u mnie lekkie plamienia. Potem była 2-3 dniowa przerwa i teraz kiedy powinnam mieć już @ to znów zamiast niej mam plamienia(chyba że to baaardzo skąpy okres,ale nigdy tak nie miałam). Test robiłam wczoraj i wyszedł negatywny. Piersi bolą mnie tak,że nie da się wytrzymac:(


    Kochana moim zdaniem powinnaś pójść do lekarza. Może to nic poważnego. Może to być jak mówisz skąpy okres albo torbiel. Przy PCO takie torbiele mogą się robić.

    Ale nie gdybajmy. Idź do gina.

    kapturnica, weronika86 lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Nie było mnie tu dawno. Miałam bardzo, bardzo dużo pracy. Dziś byłam u gina. Mam zagrożoną ciążę. Twarda macica w skurczach. Dostałam luteinę 2x1 i relanium.

    Cudak ma 1cm i bijące serduszko.

    Ja mam leżeć.

    Idia, 3mam za Was bardzo, bardzo mocno kciuki! będzie dobrze :)

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Idia Autorytet
    Postów: 899 361

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Cudak bo lekarz mówił że z moimi jajnikami to że zaszłam w 2 cyklu clo to cud. Teraz leżę w domu. Za 2 tygodnie kontrola i jak będzie źle to szpital.

    Ja pal licho będę leżeć choćbym miała odleżyn dostać. Byle nasz Cudaczek przetrwał!

    weronika86, julianna, aja lubią tę wiadomość

    uwo9skjovnetfmk9.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia trzymam mocno za Was kciuki, leżenie to jeszcze nie wyrok, to tylko srodek do celu. Dbaj o siebie i słuchaj lekarza. Pozdrowienia!!!

    Idia, Doris-83, kasjja, HANA lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj sie idia i lez spokojnie

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia81 wrote:
    Idia trzymam mocno za Was kciuki, leżenie to jeszcze nie wyrok, to tylko srodek do celu. Dbaj o siebie i słuchaj lekarza. Pozdrowienia!!!
    gosia a u ciebie juz 9ty yzien? wow ja szybko :)

    gosia81, Doris-83 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia, trzymam kciuki za Ciebie i Cudaka z nadzieją, że będzie dobrze. :)


    Viola25 - mnie też się to zdarzyło i mój gin wtedy mi powiedział, że bardzo możliwe, że było to spowodowane brakiem owulacji więc okres był bardzo skąpy a raczej były to plamienia. Potem też miałam kilka takich zdarzeń, np w zeszłym miesiącu. Jeśli nie daje Ci to spokoju to może faktycznie wybierz się do lekarza a on na pewno pomoże Ci rozwiać wątpliwości. ;)

    Idia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie przeznaczenie! :D


    ''Porada dnia
    Zniechęcają Cię drobne niedogodności związane z codziennym pomiarem temperatury i obserwacją śluzu szyjkowego? Pomyśl sobie o wiedzy jaką zyskasz (praktycznie bez żadnych kosztów) na temat funkcjonowania swojego ciała oraz o możliwości świadomego uczestniczenia w procesie płodności. Badania pokazują, że określenie terminu owulacji przy staraniach o dziecko za pomocą metody objawowo-termicznej może być równie skuteczne co wyznaczenie owulacji z wykorzystaniem technologii medycznych. ''

    Dobra, od następnego cyklu obiecuję być grzeczna i w końcu zacząć obserwować. :D :D :D

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    Normalnie przeznaczenie! :D

    Dobra, od następnego cyklu obiecuję być grzeczna i w końcu zacząć obserwować. :D :D :D

    Natt powiem ci ze dzieki mierzeniu tempki wyczailam neidoczynnosc tarczycy..Mialam bardzo niskie wlasne temp i porownywalam z dziewczynami i cos mi nie pasilo ze ja wiecznie ponizej 36jestem ....Okazalo sie ze jest juz niedoczynnosc tarczycy..Takze warto mierzyc :D

    natt lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapturnica, no właśnie zdaję sobie sprawę, że to ważne. :)
    Przyznam, że moja ignorancja w tym temacie jest spowodowana tym, że to dopiero trzeci cykl starań, dopiero za tydz wizyta u endo więc na razie zero leków na prolaktynę a poza tym młoda dupa i mało doświadczona jestem więc bywa, że mam olewczy stosunek czasem. :D



    Ahhhh co ja bym bez Was zrobiła! :) + 100 do motywacji i nie bijcie już! :D

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoj 3ci moj 2gi staran , ale badania warto robic juz , przed staraniami ;)
    Ja juz nawet po laparoskopi a antyki odstawilam koncem listopada i w sumie raz tylko staraklismy sie..resztza to obserwacja , badania i leczenie....Plus badanie nasienia..Tez wazne przed staraniami..Jak tylko moj malz zjedzie w sobote w poniedzialek myka na badania...
    Ja uwazam ze najpierw przynajmneij p[odst badania siebie i meza po to by sie starac ze spokojna glowa..Jest tyle roznych chorob co wpl na nasza plodnosc ze chuchanie na zimne wskazane :)
    To sie wie chyba z perspektywy juz wieku , jak bylam mloooodsza to jak zaszlamw ciaze to ani raz mi przez mysl nie rpzeszlo ze moze cos sie dzic z ciaza..A teraz??Kurde glowa mala :-/

    natt lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aja Autorytet
    Postów: 663 381

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia wrote:
    Dzięki dziewczyny. Cudak bo lekarz mówił że z moimi jajnikami to że zaszłam w 2 cyklu clo to cud. Teraz leżę w domu. Za 2 tygodnie kontrola i jak będzie źle to szpital.

    Ja pal licho będę leżeć choćbym miała odleżyn dostać. Byle nasz Cudaczek przetrwał!
    Przetrwa, zobaczysz :) i będzie śliczny i zdrowy :)

    Idia lubi tę wiadomość

    20110827560113.png
    Lola 24.08.2016 <3
    Aniołek [*] 6tc
    Dawid 14.08.2019 [*] 21tc
    "Nie powitałeś życia płaczem,
    Nie pożegnałeś go w śpiewie.
    Byłeś i jesteś Aniołkiem,
    Który o śmierci swej nie wie."
  • Ladyme Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julianna wrote:
    dziewczyny czy macie sporo śluzu.. bo wg tego co piszecie tak,
    ja mam go troszkę tak na moje, raczej sucha jestem od czasu do czasu cos tam trochę wypłynie, ja u siebie zauważyłam przezroczysty i lepki więc to chyba ten najlepszy
    Spróbuj z lnem, wielu dziewczynom pomaga lepiej niż wiesiołek.

    Mózg to nie świnia, więc nie rób z niego pasztetu.
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia leżeć,leżeć i wspierać cudaka:-)
    Ja dzisiaj zaliczyła wzrost tempki:-) Oby się trzymała nad czerwoną linią :-)

    Czekam na kolejny cud. Rozczarowania już się nie boję. Po takim czasie już twardą dupę mam:-)

    Idia, natt lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu ciszaaaaaa:-) Ja dzisiaj poprawiam sobie humorek Karmi :-) Poblewa mnie lewy jajnik i troszkę czuję ciągnięcie w podbrzuszu...ehhhh.

    Co u Was?

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ