X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PCOS

Oceń ten wątek:
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzooooo mdlące :) pije herbatkę z imbirem nawet trochę pomaga.ty za tydzień na monitoring a ja we wtorek też na wizytkę. na pewno będą rosły Twoje pęcherzyki:). ciekawe czy kruszynka tez rośnie:) w ogóle u nas znowu pada śnieg, jestem z kujaw, a dokładnie z inowrocławia :( już mam go serdecznie dosyć podobno ma spaśc 10 cm. kiedy ta cholerna zima odpuści i pójdzie precz, chce słoneczko i żeby było cieplutko.

    Nina lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darijko właśnie mąż mi dał "jakąś paczkę z herbatą". To oczywiście ziółka od Ciebie :) bardzo Ci dziękuję, wierzę że mi też pomogą. Z fluidkami to już w ogóle musi być super! Pozdrawiam Ciebie i maleństwo :)

    Nina jak tam samopoczucie po Clo?

  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 19 marca 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina trzymam kciuki za jajeczka!!
    Darijka moja mama poleciła mi,ze jak muli to jedz i pij na pól leżąco..i powiem ze pomaga! Bo mnie mulilo strasznie w 1 ciąży.....
    Miłego dzionka!!

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 19 marca 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nina i ja trzymam kciuki, aby pęcherzyki, no chociaz jeden :p rósł :)
    a ja dziś na wizyte, trzymajcie i za mnie kciuki,aby pokazał się jakiś dominujący :)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe mam nadzieję, że ziólka pomogą tak jak mi :)
    ulala piję herbatkę z imbirem i o dziwo dzisiaj 80% mniej mdłości nawet trochę większy apetyt mam no i w końcu normalne zakupy zrobiłam, bo tak to ewakuować musiałam się szybko ze sklepu bo jak patrzyłam na jedzenie to strasznie niedobrze mi się robiło. ja to dzisiaj jestem kłebkiem nerwów biedny mój filipek ja na jego miejscu już bym nie wytrzymała dzisiaj tak mi hormony biją do głupiej łepetyny, no i po wszystkim płacz, że może przez te nerwy coś się maleństwu stać no i przykro mi, że się mojemu oberwało. on ma ze mną teraz 3 światy :) wiem, że pewnie napiszecie, że niepotrzebnie się denerwuje, ale tego kurcze nie da się opanować, wszystko jest ok, a za sekunde już nie. masakra.
    aśka trzymam kciuki za udana wizytę.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darijka fajnie, że się odezwałaś:)trzymam kciuki za wizytę i bijące serduszko maleństwa!!!p.s. z tego co wiem, to we wczesnej ciąży nie zaleca się pić imbiru, ale sprawdź to, bo nie pamietam dlaczego....

    Liloe- samopoczucie zupełnie ok:) czasem któryś jajnik zakłuje, ale to dobrze, to znak, że coś się dzieje:) zawsze dobrze reagowałam na Clo, ładnie rosło, aż czasem zanadto....oby tera było ok.

    Asia87 dziękuję za trzymanie kciuków i również życzę samych dobrych info na wizycie! napisz jak po

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala dzieki za kciuki:))

    Ulala lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 20 marca 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    liloe mam nadzieję, że ziólka pomogą tak jak mi :)
    ulala piję herbatkę z imbirem i o dziwo dzisiaj 80% mniej mdłości nawet trochę większy apetyt mam no i w końcu normalne zakupy zrobiłam, bo tak to ewakuować musiałam się szybko ze sklepu bo jak patrzyłam na jedzenie to strasznie niedobrze mi się robiło. ja to dzisiaj jestem kłebkiem nerwów biedny mój filipek ja na jego miejscu już bym nie wytrzymała dzisiaj tak mi hormony biją do głupiej łepetyny, no i po wszystkim płacz, że może przez te nerwy coś się maleństwu stać no i przykro mi, że się mojemu oberwało. on ma ze mną teraz 3 światy :) wiem, że pewnie napiszecie, że niepotrzebnie się denerwuje, ale tego kurcze nie da się opanować, wszystko jest ok, a za sekunde już nie. masakra.
    aśka trzymam kciuki za udana wizytę.

    ja tez trzymam kciuki!!!! będzie dobrze, bo czemu miało by być inaczej??
    miłego dnia!!

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, ja po wizycie. hm... więc tak, generalnie nie ma jakiegoś dominującego pęcherzyka, powiedziała,że albo właśnie była już owu (12dc) co mi się troszke nie chce wierzyc, bo jak dla mnie to za wcześnie i raczej objawów nie było, albo któryś z pęcherzyków jeszcze urośnie to owu będzie za jakieś 5 dni. Ide jeszcze w sobote zobaczyć czy coś się wydarzyło a jak tak to dostane na pęknięcie, a jak nie to chyba przepisze mi clo na następny cykl.
    W każdym razie nie ma załamki :) a wczoraj nam kazała jeszcze serduszkować :P

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ... chciałam dopisac się do wątku w sprawie PCOS .... która z Was to ma ... czy są jakieś oznaki, które można u siebie zaobserwować że taki powiem ... gołym okiem ? czytałam artykuł stąd i tam piszą że objawiem może być trądzik ... jak jest u Was ???

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 20 marca 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trądzik jest często przy PCO choć nie zawsze musi być. objawy - zburzenie hormonalne, nadwaga, trądzik, nadmierne owłosienie, nieregularne cykle, skąpe miesiączki. ja miałam dwukrotnie zawyżony testosteron i wychodziły mi torbielki no i tradzić nie za dłuży, który niestety do dzisiaj mam :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    trądzik jest często przy PCO choć nie zawsze musi być. objawy - zburzenie hormonalne, nadwaga, trądzik, nadmierne owłosienie, nieregularne cykle, skąpe miesiączki. ja miałam dwukrotnie zawyżony testosteron i wychodziły mi torbielki no i tradzić nie za dłuży, który niestety do dzisiaj mam :)

    Kochana dziękuję za odp. mam jescze pyt. dotyczące Twojwj odp . nieregularne cykle - tzn.? czy takie wahania 2-3 w tą czy w tą zalicza się do nieregularnych cykli...
    echhh bo ja tak mam takie wahania, miesiączki nie są za obfite ale skąpe i też nie są, takie chyba w normie, ale trądzik jest (dermatolog stwierdził trądzik różowaty....)

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 21 marca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 czy 3 dni w tą czy w tą nie oznacza nieregularnych cykli . regularny cykl traw od 25-35 dni więc jezeli mieścisz się w tych dniach to jest ok. ja zawsze miałam małe krwawienie, a po odstawieniu anty to już wogóle nie wiadomo czy można było to nazwać miesiączką czy plamieniem. pozdrawiam

    maximka84 lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 21 marca 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś wzięłam ostatnią tabletkę Clo i w poniedziałek na monitoring:)samopoczucie ok, dobija mnie jednak ten brak wiosny i przesilenie wiosenne chyba....jak u Was?

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 21 marca 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej nina. ciekawa jestem jak tam te Twoje pęcherzyki porosły, daj znać po wizycie. ja tez mam dosyć tej zimy, cały czas u nas śnieg pada, podobno pod koniec marca ma być już trochę cieplej - pożyjemy zobaczymy. mdłości całodziennie mi minęły ale są wieczorne, ale jakoś daje radę, no i zmęczenie, może to też przez to przesilenie i mam nadzieje, że jak słonko wyjdzie i zrobi się cieplej to będzie lepsze samopoczucie i humorek :)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też ten śnieg doprowadza już do szewskiej pasji...

    U mnie cykl bezowulacyjny, a śluz rozciągliwy (w mikroskopijnych ilościach, ale jednak) all the time. Już bym chciała, żeby się skończył. Bez sensu tak czekać nie wiadomo za czym.

  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 21 marca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    darijka wrote:
    trądzik jest często przy PCO choć nie zawsze musi być. objawy - zburzenie hormonalne, nadwaga, trądzik, nadmierne owłosienie, nieregularne cykle, skąpe miesiączki. ja miałam dwukrotnie zawyżony testosteron i wychodziły mi torbielki no i tradzić nie za dłuży, który niestety do dzisiaj mam :)

    Kochana dziękuję za odp. mam jescze pyt. dotyczące Twojwj odp . nieregularne cykle - tzn.? czy takie wahania 2-3 w tą czy w tą zalicza się do nieregularnych cykli...
    echhh bo ja tak mam takie wahania, miesiączki nie są za obfite ale skąpe i też nie są, takie chyba w normie, ale trądzik jest (dermatolog stwierdził trądzik różowaty....)

    maimka ja mam pco a nie mam trądziku. ja miałam testosteron i prolaktynę wysoką. cystę 6 mc, straszne wahania nastrojów, wypadające włosy na głowie ale nadmierne owłosienie gdzie indziej....a co do okresów to miałam raz na 70 dni...2-3 dni różnicy to nie sa wahania ;) a jeszcze brak owulacji u mnie.

    maximka84 lubi tę wiadomość

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 21 marca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina wrote:
    A ja dziś wzięłam ostatnią tabletkę Clo i w poniedziałek na monitoring:)samopoczucie ok, dobija mnie jednak ten brak wiosny i przesilenie wiosenne chyba....jak u Was?

    nona oby był piękny pęcherzyk!! :D

    Nina lubi tę wiadomość

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 22 marca 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nina trzymam kciuki za piękne pęcherzyki :) daj znać po wizycie oczywiście. Ja ide jeszcze jutro,ale jakieś dziwne plamienia mam :/ jak nic nie będzie to tez bardzo możliwe,że dostane clo na nastepny cykl.

    U nas dziś wyszło słoneczko,ale mróz trzyma :/ ja już chce wiosne...

    Nina lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala wrote:
    maximka84 wrote:
    darijka wrote:
    trądzik jest często przy PCO choć nie zawsze musi być. objawy - zburzenie hormonalne, nadwaga, trądzik, nadmierne owłosienie, nieregularne cykle, skąpe miesiączki. ja miałam dwukrotnie zawyżony testosteron i wychodziły mi torbielki no i tradzić nie za dłuży, który niestety do dzisiaj mam :)

    Kochana dziękuję za odp. mam jescze pyt. dotyczące Twojwj odp . nieregularne cykle - tzn.? czy takie wahania 2-3 w tą czy w tą zalicza się do nieregularnych cykli...
    echhh bo ja tak mam takie wahania, miesiączki nie są za obfite ale skąpe i też nie są, takie chyba w normie, ale trądzik jest (dermatolog stwierdził trądzik różowaty....)

    maimka ja mam pco a nie mam trądziku. ja miałam testosteron i prolaktynę wysoką. cystę 6 mc, straszne wahania nastrojów, wypadające włosy na głowie ale nadmierne owłosienie gdzie indziej....a co do okresów to miałam raz na 70 dni...2-3 dni różnicy to nie sa wahania ;) a jeszcze brak owulacji u mnie.

    dziękuję za odpowiedź :)

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ