X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

prolaktyna

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też biorę pół tabletki bromergonu dziennie. niedługo idę sprawdzic czy na mnie działa.

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 16 lipca 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po jakim czasie sprawdzacie prolaktynę? ja mam podwyższoną po tabletce...biore brom 1 na noc juz 3 cykle

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • staraczka8 Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 16 lipca 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki za odpowiedź. Ja już biorę też 3 cykle i muszę iść sprawdzić, czy na mnie działa.
    Lekarka mówi abym cały czas brała, a jak się uda zajść w ciążę to mam brać do momentu aż będzie serduszko

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 16 lipca 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie mi lekarz tez mowil ze mam brac do zajscia w ciaze, ale nie kazal tez spradzac tej prolaktyny po mtc...i nie wiem wiec czy trzeba czy nie?

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tweety nie trzeba ale jak ktos ciekawy to po miesiacu juz mozna sprawdzic :) ale jak bierzesz juz 3 cykle to ja bym sprawdzila. ja np chce po miesiacu sprawdzic czy spada jesli nie czy ewentualnie zwiekszyc dawke...

    Wika! lubi tę wiadomość

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 17 lipca 2013, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) chyba więc sprawdzę sobie ale to chyba dopiero po @ można? bo tak ostatnio miałam robioną

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prolaktynę możesz zbadać obojętnie kiedy.

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 18 lipca 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    można kiedy się chce ale lekarze zalecają w danych dniach cyklu w miesiącu:)

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety wrote:
    można kiedy się chce ale lekarze zalecają w danych dniach cyklu w miesiącu:)
    Mi dziś endo powiedziala że obojetnie w którym dniu cyklu mogę sprawdzić prl!!od dziś zaczynam bromka brać 1 dziennie na noc a w pazdzierniku mam nadania zrobić cz coś działa!!!:-)

    Wika! lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zrobiłam wyniki w piatek i jutro powinnam wiedziec czy cos pomogło. biore jedna tab na noc przez miesiac. jeszcze czeka mnie kolejny miesiac brania i kolejne wyniki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja zrobiłam wyniki w piatek i jutro powinnam wiedziec czy cos pomogło. biore jedna tab na noc przez miesiac. jeszcze czeka mnie kolejny miesiac brania i kolejne wyniki.
    To daj znać czy po miesiącu coś się ruszyło!!!!Bo mnie też 2 miesiące łykania czeka i się zastanawiam jak to bedzie jak wyniki zrobię !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, ale mysle ze spadła bo to był moj pierwszy, spokojny cykl od bardzo dawna. zawsze bardzo mocno i wczesnie bolały mnie piersi, robiły sie ciezkie i nabrzmiałe. a tym razem, zero bolu, zero tych wszystkich dolegliwosci przed @. tak jakby to nie były moje piersi...

    AGA 30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ok, ale mysle ze spadła bo to był moj pierwszy, spokojny cykl od bardzo dawna. zawsze bardzo mocno i wczesnie bolały mnie piersi, robiły sie ciezkie i nabrzmiałe. a tym razem, zero bolu, zero tych wszystkich dolegliwosci przed @. tak jakby to nie były moje piersi...
    No to ciekawe jak u mnie będzie!!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i spadla z 49 na 9,4 :) jest dobrze...
    teraz zaczynam brac tylko pol tabletki i za miesiac znow sprawdze wynik...

    AGA 30 lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 27 lipca 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piękny wynik, bromergon zadziałał skutecznie

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom i nie mam po nim zadnych skutkow ubocznych :)
    chociaz jeden moglby byc, czyli dzidzia ;)

    sylwiunia, AGA 30, AGA 30, Dżastina lubią tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 27 lipca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    życzę by był ten skutek jak najszybciej

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 27 lipca 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Czy któraś z Was może brała Castagnus na obniżenie prolaktyny?
    Kiedyś łykałam Bromergon dość długo, pomógł i został odstawiony. Teraz przy staraniach prolaktynę mam delikatnie podwyższina, w normie ale na górnej granicy. Dostałam na poczatek właśnie Castagnus wspomagajaco.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    i spadla z 49 na 9,4 :) jest dobrze...
    teraz zaczynam brac tylko pol tabletki i za miesiac znow sprawdze wynik...
    No to super!!!
    Ja narazie niecałe 2 tygodnie biorę no to jeszcze trochę mi zostało!!!Mam brać po 1 tabletce przez 2 misiące!!A potem wyniki!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    nom i nie mam po nim zadnych skutkow ubocznych :)
    chociaz jeden moglby byc, czyli dzidzia ;)


    No ja miewam skutki uboczne !!!senność mdłości biegunka ale nie jest żle !!Pierwsze dni były najgorsze!!!A teraz coraz lepiej jest!!:-)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ