X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

prolaktyna

Oceń ten wątek:
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 28 września 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbyt duża dawka bromka też żle na coś wpływa??? Też mam skierowanie na drożność i jakoś zmobilizować się nie mogę.

    Shafuli lubi tę wiadomość

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 28 września 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shafuli wrote:
    No i 0,5 na noc po dzisiejszej wizycie. Jednak brak owulacji ...ehhh.... W ogóle ręce mi opadają :( Dostałam też skierowanie na drożność ale nie wiadomo czy w tym roku się jeszcze uda do szpitala czy dopiero w styczniu. A i wspomaganie owulacji cos mówiła...eee... płakać mi się chce :(
    Shafuli a to pewne ze nie bedzie owulki ? Jestes jeszcze w 12 dc tak ? To jeszcze pecherzyki moga rosnac,tak mi sie wydaje. Prowadz wykres do konca cyklu. U mnie na wykresie wyglada ze owulka byla ale janie jestem taka pewna. Nurtuja mnie negatywne testy owu... Nie wiem na ile to jest prawdopodobne zeby na wykresie wzrosla tempka a owu nie bylo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 12:24

    Shafuli lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 28 września 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zbyt duza dawka bromka czyli zbyt niska prl tez pewnie nie jest dobra

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 28 września 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak szybko działa bromek i kiedy najlepiej ponownie zbadać prolaktynę?

  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 28 września 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bromek działa szybko, ale zależy od dawki jaką masz. Mi pierwsze badanie wykazało trzykrotnie podwyższoną prolaktynę i przy dawce 2 tabletki na dobę po półtora miesiąca spadła poniżej normy trzykrotnie. W tym cyklu zaszłam też w ciążę. Niestety okazała się to ciąża biochemiczna.

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 28 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! :) Mam pytanie : Od 19 dc przyjmuje Parlodel w dawce 1 tabletka na noc dziennie, dzis mam 32 dc , wczoraj powinam dostac @ ( objawy wszystkie miałam ) a tu dalej nic , ewentualnie jest jeszcze jedna opcja poniewaz OWF wyznaczyl mi termin @ na 35 dc czyli na czwartek . Nie wiem czy ten lek mogl mi rozlegulowac cykl ? ;|

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 29 września 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Cześć ! :) Mam pytanie : Od 19 dc przyjmuje Parlodel w dawce 1 tabletka na noc dziennie, dzis mam 32 dc , wczoraj powinam dostac @ ( objawy wszystkie miałam ) a tu dalej nic , ewentualnie jest jeszcze jedna opcja poniewaz OWF wyznaczyl mi termin @ na 35 dc czyli na czwartek . Nie wiem czy ten lek mogl mi rozlegulowac cykl ? ;|
    Mogl troche rozregulowac chociaz nie powinien ale wiem ze dziewczyny pisza ze tak sie zdarza.robilas test ?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Miałam robione w sobotę badanie prolaktyny 3stopniowe. Pierwszy wynik 10,2 następnie po godzinie 170,2 A po dwóch 106,3.

    Wiem że po godzinie wzrosło za dużo, ale czy dobrze ze potem spadlo?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 29 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka wrote:
    Cześć. Miałam robione w sobotę badanie prolaktyny 3stopniowe. Pierwszy wynik 10,2 następnie po godzinie 170,2 A po dwóch 106,3.

    Wiem że po godzinie wzrosło za dużo, ale czy dobrze ze potem spadlo?
    Hej. To mialas z obciazeniembadane tak ? Ja wogole nie mialam po 2 tylko po 1godzinie i mysle ze to ze spadlo po 2 to ok. Ale wzrost masz za duzy po godzinie. Pewnie dadza ci bromka

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jeden gin twierdzi że nie było a drugi że było owu własnie 12 ehhh....tylko te negatywne testy... Zobaczymy co będzie w następnym cyklu. No i tez jak Bromek wpłynie na moją miesiączkę. Dziwne bo mnie zaczęły boleć dzisiaj piersi po zmniejszeniu dawki do pół...

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 30 września 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Mogl troche rozregulowac chociaz nie powinien ale wiem ze dziewczyny pisza ze tak sie zdarza.robilas test ?
    Dzieki za odpowiedz :) robilam raz ale yo byl prawdopodobnie 9 dpo wiec za wczesnie . Jednak wiem ze to napewno nie ciaza ( temp.spadla)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 30 września 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wczoraj wyniki prolaktyny 57, norma 25. Dziś mam wizytę, zacznę pewnie brać bromka....
    mam pytanie czy w takim razie obecny cykl jest stracony? nie ma sensu się starać, bo pewnie ok 2 miesięcy będę zbijać prolaktynę.

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 30 września 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam hiperkę, a owulacja była mimo tego, jeszcze bez leków wtedy byłam.
    Więc starać się można.

    AgaL lubi tę wiadomość

    M&M
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 30 września 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL, zawsze warto się starać. Moja koleżanka zaszła w ciążę mimo wysokiej prolaktyny. Mi endo kazał zrobić badania po miesiącu brania leku. Ja akurat biorę Dostinex. A gin mówił, żeby nie patrzeć na te wszystkie wykresy, dni płodne itp, tylko kochać się regularnie (jeśli jest tylko taka możliwość). Ja zaczęłam brać Dostinex w połowie cyklu i teraz w tym nowym wydaje mi się, że była owulacja iw końcu te jajniki ruszył. Dzisiaj byłam na badaniach PRL, zobaczymy czy spadła :P

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 30 września 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agal staraj sie. A jak bedziesz brala tabletki to one czesto od razu zbijaja prl, nie trzeba czekac 2 mcy

    pigułka, Shafuli, AgaL lubią tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Agal staraj sie. A jak bedziesz brala tabletki to one czesto od razu zbijaja prl, nie trzeba czekac 2 mcy
    Ja robiłam badanie 3 dni po braniu pierwszej tabletki i spadło o połowę więc szybko działa :)

    AgaL lubi tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 2 października 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ :)) Mam do was pytanko ( może wiecie :) ) : W trakcie @ powinnam brac ten Parlodel na zbicie prolaktyny ??

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 2 października 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev z tego co mi mówił lekarz to bierze się go cały czas. A nie mówił Ci do kiedy to masz brać? Bo ja (choć akurat biorę Dostinex) mam brac do zajścia w ciążę, a potem dopiero stopniowo odstawiać. I mówił tak o każdym leku na prolaktyne, bo mogłam sobie wybrać co chce zarzywać.

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    HEJ :)) Mam do was pytanko ( może wiecie :) ) : W trakcie @ powinnam brac ten Parlodel na zbicie prolaktyny ??
    Oczywiście że tak - już cały czas dopóki Ci go nie "każą" odstawić :P Ja myślę że na Bromka jestem skazana do menopauzy ....czyli krócej jak dłużej chyba :P

  • katastrofa Koleżanka
    Postów: 179 19

    Wysłany: 4 października 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ! Dopadła i mnie wysoka prolaktyna 54 przy normie do 23, owulacje jakby mam,miesiączki też w miarę regularnie tylko cycki mnie mega bolały dlatego zrobiłam wyniki. Dziś na noc biorę pierwsze pół tabletki bromka mam nadzieję ,że objawy mnie łaskawie ominą. Na ten cykl nie liczę bo raczej w 14 dni nie zbiję prolaktyny tak żeby zajść w ciążę,ale dobrze że coś się w końcu wyjaśniło.

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ