X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Już po wizycie (10 dc) ;-) wszystko ok mam brać dalej mensinorm, fostimon i centrotride. Punkcja planowana na poniedziałek, a transfer na sobotę. Jeszcze jedna wizyta przede mną i zobaczymy czy się nic nie zmieni.

    Super! Kiedy teraz idziesz na podgląd? W sobotę? Napisz coś więcej: ile pęcherzyków, jakie endo? No i jak sie czujesz? Ja dziś już mam brzuch trochę nabrzmiały... no i dziś biorę te dwa ostatnie zastrzyki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Super! Kiedy teraz idziesz na podgląd? W sobotę? Napisz coś więcej: ile pęcherzyków, jakie endo? No i jak sie czujesz? Ja dziś już mam brzuch trochę nabrzmiały... no i dziś biorę te dwa ostatnie zastrzyki!
    No właśnie wyszłam bez konkretów :P Jak się dowiedziałam, że wszystko jest OK i mam szykować się na poniedziałek nie dopytywałam już jak to wygląda. Więcej jajeczek jest po prawej stronie, o endometrium też nie zapytałam. Gapa ze mnie :P Kolejna wizyta w sobotę. Czuję się dobrze i cieszę się, że w pon będzie punkcja :-) Oczywiście kto to będzie robić, jakie znieczulenie też nie zapytałam :P W sb muszę się bardziej skupić ;-)

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis mialam scratching. Brrr no nke jest to szczegolnie mile przezycie ale dr kokoszko jest po prostu tak cudowna ze bylo ok. Od 13 boli mnie brzuch jak na @
    Dostalam tez rozpiske z osia czasu

    olcia.de lubi tę wiadomość

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zjadlo mi...
    No i mam juz wszystkie leki. Caaaala torbe

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annna ja miałam scratching z zaskoczenia całe szczęście ;-) Jakie leki dostałaś? zapewne gonal? Trzymam kciuki, żeby wszytko szło zgodnie z planem :-)

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzieki Olciaaa :)
    Gonal + Mensinorm, mam tez Encorton, Acard, Cetrotide (o nim decyzja po telefonie do p. Wojt?). Teraz do okresu metronidazol.
    Jak sie czulyscie po scratchingu? Ja mam 37,2 i tak troche slabo. Brzuch mnie boli, troche plamie.
    Zakladam ze to normalne.

    Ale co tam, najwazniejsze to TO juz sie dzieje!!

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna83 wrote:
    Dzieki Olciaaa :)
    Gonal + Mensinorm, mam tez Encorton, Acard, Cetrotide (o nim decyzja po telefonie do p. Wojt?). Teraz do okresu metronidazol.
    Jak sie czulyscie po scratchingu? Ja mam 37,2 i tak troche slabo. Brzuch mnie boli, troche plamie.
    Zakladam ze to normalne.

    Ale co tam, najwazniejsze to TO juz sie dzieje!!
    Ja po scratchingu miałam przez 2-3 dni plamienia, poza tym nic innego nie zauważyłam. No i okres po nim miałam bardzo obfity.

    Teraz zrobiłam kolejne zastrzyki ale powiem szczerze, że zaczynam mieć dosyć.
    Dziewczyny czy w czasie stymulacji można pić alkohol (chodzi mi o niewielkie ilości np kieliszek wina, lekki drink) bo jutro mam spotkanie ze znajomymi i nie wiem czy mogę, czy lepiej nie. Od samego początku nic nie piłam, mając na uwadze, że biorąc metronidazol nie wolno. Ale chyba zaczynam się nakręcać po mału i kieliszek winka poprawiłby mi trochę humor ;-)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7262

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Ja po scratchingu miałam przez 2-3 dni plamienia, poza tym nic innego nie zauważyłam. No i okres po nim miałam bardzo obfity.

    Teraz zrobiłam kolejne zastrzyki ale powiem szczerze, że zaczynam mieć dosyć.
    Dziewczyny czy w czasie stymulacji można pić alkohol (chodzi mi o niewielkie ilości np kieliszek wina, lekki drink) bo jutro mam spotkanie ze znajomymi i nie wiem czy mogę, czy lepiej nie. Od samego początku nic nie piłam, mając na uwadze, że biorąc metronidazol nie wolno. Ale chyba zaczynam się nakręcać po mału i kieliszek winka poprawiłby mi trochę humor ;-)
    Mozesz sie napic.
    Daja w salve heparyne po et?

    olcia.de lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, dobre pytanie! Też się chętnie dowiem! Dziewczyny, które już maja za soba transfer - prosimy o odpowiedź: czy w Salve dają heparynę po et? :-)

  • K' Ekspertka
    Postów: 219 85

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po transferze heparyny nie dostałam.

    Odnośnie jeszcze punkcji, bo mnie robił Sobkiewicz - dostaje się znieczulenie dożylnie, ja po nim odpłynęłam i obudziłam się jak wyjeżdżałam z sali. Jedynie co to usg, które było wykonywane przed punkcją było dla mnie już bolesne.

    annna83 lubi tę wiadomość

    Kinga

    * 01.10.2018 - IVF - nieudane
    * 31.03.2018 - IVF - nieudane
    * 26.01.2018 - IVF - nieudane
    * wdrożone leczenie: Equoral, Azatiopryna, Encorton, Intralipid
    * Wykryty problem immunologiczny: podwyższone NK i p/przeciwjądrowe
    * 2 nieudane IVF
    * 3 nieudane inseminacje
  • Mona Lisa Znajoma
    Postów: 28 28

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Widzę, że jesteście w trackie przygotowań do punkcji/ transferu. Chciałam się tylko pochwalić, że jestem po drugiej IUI u Kłosińskiego i chyba się udało. Siedziałam ostatnio u niego pod gabinetem z 40 min (miał opóźnienie!!! chyba pierwszy raz) i rozmawiałam z dwoma babeczkami, którym robił tarsnfer i też miały dodatnie betki. Jednej wprawdzie przyrastało za wolno, ale może jednak się uda. Chyba gość:) ma niezła rękę. Bądz co bądz 3 obok siebie:)))) Yupiii
    tak czy siak olciaaa i anna 83 trzymam za Was mocno kciuki. Dacie rade. Czasem Was tu odwiedzę podpytam jak Wam się udało i dam znać co dalej z ciążą. Na pewno będzie ją prowadził Kłosiu - ma sporo ciężarnych w kolejkach; powiedziałam z nim a to powiem i z.

    MoniaS, Bella93 lubią tę wiadomość

    mona lisa
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super news, gratulacje!!!! Kiedy testowalas? Planujesz dalej u niego prowadzic ciaze?

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O bosz tetaz doczytalam sorry.. na tym telefonie ledwo widze literki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 21:01

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:31

  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Gratuluje dodatnim, trzymam kciuki za szykujące sie . Ja testem po wizycie u dr Kłosińskiego ze scratchingiem i teraz po @ leki do transferu. Początek drogi i znowu mo sie te wszystkie stresy załączają...

    Mona Lisa lubi tę wiadomość

    MoniaS
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaS - bedziemy zsynchronizaowane w dzialaniach:)

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, melduję się po punkcji: pobrano 24 komórki z czego 19 jest dojrzałych. W klinice zapładniają tylko 6 komórek, 6 pozostałych zamrażamy dla siebie a pozostałe oddajemy do dawstwa. Niech inne pary skorzystają! A my też mamy z tego same plusy: zwrócili nam pieniądze za całą procedurę (płacimy tylko za mrożenie komórek i zarodków) i wykonali bezpłatnie kariotyp :-) teraz czekamy do poniedziałku na informację ile komórek się zaplodniło.

    annna83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Dziewczyny, melduję się po punkcji: pobrano 24 komórki z czego 19 jest dojrzałych. W klinice zapładniają tylko 6 komórek, 6 pozostałych zamrażamy dla siebie a pozostałe oddajemy do dawstwa. Niech inne pary skorzystają! A my też mamy z tego same plusy: zwrócili nam pieniądze za całą procedurę (płacimy tylko za mrożenie komórek i zarodków) i wykonali bezpłatnie kariotyp :-) teraz czekamy do poniedziałku na informację ile komórek się zaplodniło.
    Olcia.de super wynik! Ale się cieszę :-) Też byłam dzisiaj w salve na wizycie i myślałam o Tobie :-) Jak się czujesz? Proszę napisz mi jak to wygląda? Jak z tym znieczuleniem? Ile to trwało? Byłaś sama czy były jeszcze jakieś dziewczyny? Kto wykonywał punkcję? Ale mam dużo pytań ;-) Pozdrawiam mocno!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zabiegowym założono mi wenflon i podano dożylnie ketonal i .... no właśnie nie pamiętam czy to była aspiryna, czy polorpiryna czy jeszcze coś innego. Następnie poszłam się przebrać w koszulę i czekam z inną dziewczyną na dr Sobkiewicza który robił punkcję. Później już na fotelu ginekologicznym podano mi głupiego jasia, który zadziałał dobrze, bo z samej punkcji niewiele pamiętam (wydaje mi sie ze słyszałem panią Małgosią licząca komórki pobierane przez dr). Teraz troche czuje jajniki bo pewnie ketonal przestaję działać. Nic się nie bój, punkcja to nic strasznego:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    \

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:31

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ