X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wez swoja koszule :-) i serio nic się nie martw punkcją :-) tobie tez dr Sobkiewicz bedzie robil punkcję?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 14:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My raczej od razu wiedzieliśmy, że jesli komórek bedzie duzo to pomożemy innym parom. Zniszczenie byloby chyba najgorsza opcją. Jesli chodzi o leki to narazie mam spokój. Od 2dc mam brac Progynova i encorton.
    Masz juz wyznaczoną punkcję?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    My raczej od razu wiedzieliśmy, że jesli komórek bedzie duzo to pomożemy innym parom. Zniszczenie byloby chyba najgorsza opcją. Jesli chodzi o leki to narazie mam spokój. Od 2dc mam brac Progynova i encorton.
    Masz juz wyznaczoną punkcję?
    Zobaczymy jak to wyjdzie u nas, ale jakby było ich dużo to też się podzielę :-) Transfer mam zaplanowany na następną sobotę, mam nadzieje, że wszystko pójdzie wg planu :-) Czy po punkcji mąż mógł być przy Tobie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mąż po punkcji siedzial obok mnie. Pozniej przyszla pani Małgosia z radosną nowiną i nazywała mnie "kurą nioską", a męża zaprosiła do pokoju obok na oddanie nasienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Tak, mąż po punkcji siedzial obok mnie. Pozniej przyszla pani Małgosia z radosną nowiną i nazywała mnie "kurą nioską", a męża zaprosiła do pokoju obok na oddanie nasienia.
    No faktycznie zaszalałaś z tą ilością :-) Ale to bardzo dobra wiadomość! Dziękuję za te wszystkie informacje, bardzo mi to pomogło! Wierzę, że nam się uda :-)

    olcia.de lubi tę wiadomość

  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martwicie sie punkcja. Mnie robił poprzednio dr Kłosiński i nic nie czułam. Mam nadzieje, ze transferem wycyrkluje w dni Kłosia. Słyszałam ze robi zabiegi we wtorki i czwartki? Słyszałyście cos? Poprzednio punkcję miałam w czawrtek i On mi robił. Potem mi zrobił we wtorek transfer nosie udało z pierwszym... trzymajcie sie i nie bójcie sie.

    Mona Lisa lubi tę wiadomość

    MoniaS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:32

  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa nie panikuj. Zobaczysz ze bedzie dobrze. Ja teraz na pewno na większym luzie podchodzę ale nerwy sa o tak.
    Ile olciaa masz jajek do pobrania?

    Mona Lisa lubi tę wiadomość

    MoniaS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, że jakieś 10 się uzbiera haha ;-) Ale myślę, że rekordu Olci.de to nie pobiję ;-) A Ty ile miałaś?

  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam rosnących koło 20 pobrano 13 z czego 10 dojrzałych.
    Stymulować mnie klosiu.
    Na koniec miałam 4 zarodki i 4 oocyty zamroziła.
    Pierwszy transfer i Kubus;)
    Także mam 3 blaszki i 4 oocyty.
    Wynik chyba bardzo dobry. Onwogole dobrze bardzo stymuluje.

    Mona Lisa lubi tę wiadomość

    MoniaS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaS wrote:
    Ja miałam rosnących koło 20 pobrano 13 z czego 10 dojrzałych.
    Stymulować mnie klosiu.
    Na koniec miałam 4 zarodki i 4 oocyty zamroziła.
    Pierwszy transfer i Kubus;)
    Także mam 3 blaszki i 4 oocyty.
    Wynik chyba bardzo dobry. Onwogole dobrze bardzo stymuluje.
    Mam nadzieję, że i ja będę sukcesem na jego koncie ;-) W sumie szybko zleciał mi ten czas do punkcji, domyślam się, że najbardziej dłuży się po transferze.

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Niestety nie wiem, słyszałam tylko, że w pon i sb robi dr Sobkiewicz. Monia najważniejsze, że u Ciebie się udało, ja też mam ogromną nadzieje, że mi się uda bo duzo mnie to emocji kosztuje ;-)

    A w piatki prawodopodobnie robi dr. Stefanowicz (takie info mam od asystentki dr kokoszko) Czyli mamy prawie caly tydien rozpracowany, zostaje tylko pytanie kto robi punkcje w srody :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 20:38

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • Mona Lisa Znajoma
    Postów: 28 28

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sobkiewicz lub Kłosiński - mam kumpele , która miała już dwie punkcję. Obie w srody:)))
    jedna robil jej Kłosiu, drugą Sobkiewicz

    MoniaS lubi tę wiadomość

    mona lisa
  • Mona Lisa Znajoma
    Postów: 28 28

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS - ja bym wolała dr Kłosińskiego - działa profesjonalnie, mówi profesjonalnie , a jakis taki sympatyczny jest...

    MoniaS lubi tę wiadomość

    mona lisa
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany, jak trafie na klosia to bede sie musiala wytlumaczyc czemu go zmienam na kokoszko hihi.

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna83 wrote:
    Rany, jak trafie na klosia to bede sie musiala wytlumaczyc czemu go zmienam na kokoszko hihi.

    Tez mialam takie obawy ale spokojnie, masz prawo do zmiany lekarza i nikomu nic do tego :-)

    annna83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem, zmiana lekarza prowadzącego w salve zdarza się dosyć często, ale lekarze i tak nie narzekają na brak pacjentek. Najważniejsze, żebyśmy to my były zadowolone ;-)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    My raczej od razu wiedzieliśmy, że jesli komórek bedzie duzo to pomożemy innym parom. Zniszczenie byloby chyba najgorsza opcją. Jesli chodzi o leki to narazie mam spokój. Od 2dc mam brac Progynova i encorton.
    Masz juz wyznaczoną punkcję?
    Wynik punkcji bardzo ladny, ale szczerze mowiac, gdybym podchodzila do KD i miala zaplacic za komorki pochodzace od kobiety z 3stopniem endo to bym sie zalamala. To jest nie fair...

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Wynik punkcji bardzo ladny, ale szczerze mowiac, gdybym podchodzila do KD i miala zaplacic za komorki pochodzace od kobiety z 3stopniem endo to bym sie zalamala. To jest nie fair...

    Bella, te komórki sa chyba jakoś badane... "byle czego" nie podadzą dalej... tak myślę i taką mam nadzieję...

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ